iOS 12.4-es támogatással frissült az unc0ver jailbreak!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/08/19/ios-12-4-es-tamogatassal-frissult-az-unc0ver-jailbreak/

Maga az unc0ver jailbreak még 2019 márciusában jelent meg, és akkoriban még csak az iOS 12.1.2-t támogatta. Időközben több más jailbreak is megjelent illetve frissült, amelyeket már akár a 12.2-vel, vagy a 12.3 egyes béta verzióival is lehetett használni. Olyan viszont nagyon régen volt már, hogy az éppen aktuálisan legfrissebb iOS-verziót is fel lehetett törni,…

Remek! Köszönöm, fent is van! :slight_smile:

Egy kérdés! Mennyire biztonsagos dolog mostanság jailbreakelni? Én egyedül a hívás rögzítő miatt gondolkodom rajta.

Milyen app(ok) azok, amik miatt érdemes feltenni? Én évek óta gondolkozom rajta hogy kipróbáljam, de eddig nem mertem, ugyanis iTorrent megy nélküle is, azon kívűl már majdnem minden megoldható (kivéve a gyári Zenelejátszóba a letöltött dalok bemásolását [és igen, a hívásrögzítőt] ).

mármint mire gondolsz pontosan? ugyanannyira biztonságos, mint az eddigi években.

Én főleg a revokes miatt, ellen tettem fel, de már 'agyon-szabtam az egész rendszert amilyenre kell nekem! :slight_smile:

Az mire jó az a revokes? Esetleg a jailbreak nem befolyásolja mondjuk az apple pay használatát ?

Az amiatt kellet nekem, mert a Youtube++ minden héten visszalett vonva legalább 2x iOS ninjából, még úgy sem bírta sokáig ha developerként alkalmazás specifikus jelszóval tettem fel. Mostmár ezzel nem lesz gond!

De akar mondhatnám azt is, hogy az iOS 13 újdonságait rá lehet tenni 12-re is. Gondolok itt az új hangerőszabalyzasra oldalt vagy a dark módra.

Az iTorrent impactor és egyéb ilyen 7 naponta megújítós szenvedés nélkül is megoldható?

6S-re nem tudom feltolni mert elér a 3. lépésig és újraindul a teló. valamiért nem tudja feltolni a jb-t

töröld le az unc0ver appot, és tedd fel újból.

Na megvolt az is de most meg 1/31-nél áll és nem csinál semmit.

Ez sehogy nem megy fel…8/31-nél újraindul a teló

Milyen gépen próbálod? Windows?

a jailbreak során többször is újraindulhat a készülék. korábbi jailbreakeknél előfordult, hogy egy restore is kellett ahhoz, hogy végigmenjen, főleg akkor, ha OTA frissítetted, nem iTunes-szal.

Windowsos gépről de felmegy impactorral az alkalmazás. Csak nem fut végig a jb mert újraindul a teló.

Hát… valami nem smakkol.
osx legfrissebb, jailbreak közben a teló. 1-3. lépésig rendben, majd hirtelen 8.ra pörög, respring.
Restore volt, újratelepít volt.
ip 8, 256Gb
Valaki…?

Iphone 6s-re felment, viszont nem lehet témákat változtatni, végigfut a telepítés de marad a standard téma. Mitől lehet ez?

Ugyanez van nekem is 6s-en

“A jailbreak megkísérlése előtt erősen ajánlott bekapcsolni a repülőgép üzemmódot…“

Így próbáltad?