iOS 12.4-es támogatással frissült az unc0ver jailbreak!

Nem nálatok van a hiba. Próbáljátok meg a 3.5.2-es verzióval! Többeknek beakad a 8-as lépésnél a 3.5.3-as verzió.

1 kedvelés

igen repülőgép üzemmódban települt

Az jó. Emiatt kérdezem “matenagy”-ot, hogy ő is így csinálta-e…:blush:

iPhone 7 128 GB iOS 12.4, unc0ver v3.5.2 siker.
Egyből pakoltam rá a ReProvision-t és egyéb cuccaim.:laughing:
Akiknek nem sikerül/vagy 1/31-nél megáll/újraindul: Elsőre lehet nem sikerül exploitolni, nekem is 3. próbára sikerült megcsinálnia. Ha csak simán beakad 1/31-nél akkor lépj ki az app-ból és indítsd el megint, mindaddig ismételd amíg nem megy tovább.

off: próbáltam a Chimera-t is Sileo-val de hááát, nem egészen stabil, RootFS teljesen használhatatlan és a legtöbb tweak nem működik így hát áttértem unc0ver-re és pár perc alatt minden a legnagyobb rendben sikerült.

Hát nekem sehogy sem akar végig futni a jb :disappointed:

Hogyan lehet (szabad) eltávolítani visszaállítani azt eredeti állapotot?
(eltávolítani a jailbraiket és cydia-t)

Kapcsold ki a telefont meg vissza! Aztán törlöd a Cydiat meg a unc0ver-t.

Sziasztok! LocalIAPStore működik még rajta? Korábban NFL Gamepass In App vásárláshoz használtam. Használható még valamihez?

Én SnapBack-el tettem vissza az eredeti állapotot.

Noh, a 3.5.2-es verzióval végigment nekem is. Dánke! :smiley:

Addig rendben hogy végimegy ezzel a verzióval, de nem működik semmi amit a cydiából telepítek😵

Nem biztos, hogy minden frissitve lett mar.

Nekem működnek amiket bele raktam!

Respirngeltél telepítések után?

1 kedvelés

Igen Respringeltem, nincs semmi hiba a telepítés közben csak egyszerűen respring után minden marad a régiben😵

A Cydiát nem engedi törölni. Az Unc0ver meg nem indul. (azaz bevillan és leáll)

1 kedvelés

akkor egyszerűen visszaállítás (restore) iTunes-szal.

Ok most megpróbálom.

Na sikerült minden de annyira nem hoz lázba annyira ez a jb mint annak idején. A hívás rögzítő nagyon hiányzott de ennyit nem ér hogy mondjuk ne tudjam használni az OTP alkalmazást a tört rendszer miatt. Szóval most a kérdés hogyan tudom törölni a jb-t anélkül hogy restoreolni kéne a telót?

Nekem lenne egy kérdésem a témával kapcsolatban és előre is szólok, hogy amatőr vagyok ebben a témában.
Szóval, én appvalley-n keresztül telepítettem az unc0ver appot és úgy futtattam le a jailbreaket, tehát számítógép nélkül és apple ID-t sem kellett megadni. iPhone X, minden tökéletesen működik. A kérdés az, hogy egy hét után így is újra kell telepíteni az uncover appot és, hogy ez a procedúra pontosan mit is jelent? A cél az, hogy ne vesszenek el a tweak-ek amiket eddig felraktam. Valamint feljebb olvastam, hogy a ReProvision (@kushwavez) ebben segítségemre lehet. Csak oda kéri az apple ID-t amit én nem használtam a jailbreakelés során. @Jadeye
Előre is köszönöm a válaszokat és sajnálom, hogy betageltelek titeket csak láttam, hogy már nem nagyon van aktivitás a cikk alatt, és nemtudtam, hogy egyébként választ kaptam volna e.

nem használom ezt az appvalley-t, de gondolom valami enterprise tanúsítvánnyal lehet aláírva az onnan letöltött app, amit elvben engedélyezned is kellett az app futtatása előtt. az ilyen tanúsítvánnyal aláírt app érvényessége 1 év. tehát szerintem nem kell majd vacakolni vele semmit.

mindenesetre ez egyszerűen kideríthető, mert ha 1 héttel az app telepítése után a készülék újraindítása után nem indul el az unc0ver app, akkor az iOS hibaüzenetet is fel kell dobjon, hogy lejárt a tanúsítvány. de szerintem erre kicsi az esély, valószínűbb, hogy egy lopott tanúsítvánnyal írták alá 1 évre.

a telepített tweakek egyébként ilyenkor nem vesznek el, hiszen ha sikerül lefuttatni újból az unc0vert, akkor ugyanúgy menni fognak.