iOS 12.4-es támogatással frissült az unc0ver jailbreak!

Köszönöm szépen a választ! Igen az appvalley-nak úgyanúgy volt egy profilja, amit engedélyezni kellett, és jövő májusig érvényes. Tehát akkor ha jól értelmezem akkor csak annyit kell tenni, hogy miután nem indul el az unc0ver app akkor apptörlés, újratelepítés és utána újra a jailbraek-gomra kell kattintani és lefuttatni azt amit először megcsinált az ember és akkor újra menni fognak a tweakek.
Újabb kérdés ami eszembe jutott: ha netán lemerül a teló és újra bekapcsolom akkor is rá kell kattintani az unc0ver app-be a re-Jailbreak-re, vagy akkor megmaradnak a tweak-ek?

Emiatt nem rakom fel főleg… Sok app nem működik “tört” rendszeren. OTP, de még a Horizon Go sem pl. És sok egyéb.

minden újraindítás után le kell futtatni az unc0vert, mert semi-untethered a jailbreak. a tweakek megmaradnak. szerintem nem fog lejárni egy héten belül, mert akkor nem lenne értelme, hogy feltegye egy ilyen oldal letöltésre.

Rendben, köszönöm szépen!

@paul78 így van ez nekem is a véleményem. Én a hívás rögzítő miatt raktam fel de tényleg egy csomó app működését befolyásolja így le is töröltem. Nem ér annyit. Még fiatalabb koromban mikor nem használtam Smart bank alkalmazást meg ilyeneket addig jó volt de már most benőtt a fejem lágya és nem éri meg.

Igazad van! :blush::+1:t2:

Üdv, Liberty Lite pl. az egyik Jailbreak detektor bypass ami engedi az OTP Smart bank használatát jailbreak alatt.
ryleyangus repo alatt tölthető…

Korábbi vásárlásaimat szeretném aktiválni, de a manage account -ra kattintva nem tölti be a gugli authot. Másnál se?

Sziasztok!
Próbáltam ma jalibreakelni egy iPad 2018 as modellt és nem engedte feltenni az uncover 3.5.4-et sem, piros hibaüzenet ír ki, mi lehet a gond?

2 napja viszont sikerült egy iPhone X et jalibreakelni

ott írja, hogy mi a helyzet:

file: provision.cpp; line: 81; what:

ios/SubmitDevelopmentCSR=7460
You already have a current iOS Development certificate or a pending certificate request.

erre a hibaüzenetre kell rákeresned, amire rögtön lesz egy csomó találat.

image

Köszönöm szépen! sikerült a jalibreak :slight_smile:
Még annyi kérdésem lenne hogyha van egy fizetős alkalmazás akkor azt hogy lehet megvásárolni, vagy esetleg vagy arra lehetőség hogy ingyen meg lehessen szerezni?

az alkalmazásokat az App Store-ból ugyanúgy tudod megvásárolni, ahogyan eddig is.

a tört appok telepítéséhez évek óta nem kell jailbreak – hiszen valójában maga a jailbreakelő app is egy tört app, de a korábbi hozzászólásokban is említettek már több opciót erre.

Bocsi én írtam rosszul, a cydias “alkalmazásokra” gondolok, elég sok van ami fizetős, és az lenne a kérdésem hogy ezeket is akkor ugyan úgy meg kell vásárolni mint az AppStore-ba?
Nem rég kezdtem el foglalkozni ezzel a jalibreakelessel szóval még vannak dolgok ami nem teljesen világos :smiley:

Cydiában is vannak olyan source-ok amik tartalmaznak crackelt tweak-eket amik alapból fizetősek de azoknál előfordulhat hogy nem működik megfelelően és/vagy be crashelnek. Én azt mondom hogy csak azokat rakd fel amik valóban szükségesek. Azokért viszont az a 2-3 $ nem sok. Teletolni sok hülyeséggel felesleges. Én annak idején a hívásrögzítőt meg egy-két számomra hasznos tweaket megvettem a többi amivel bohóckodtam azok meg ingyenesek voltak.

az unc0ver 3.5.6-os verziójával már támogatottak az A12 és A12X processzorral szerelt készülékek, tehát jailbreakelhető az A12-t használó iPhone XS, XS Max, és XR, valamint a 2019-es iPad mini és iPad Air, illetve az A12X-et használó 11"-es iPad Pro és a harmadik generációs 12,9" iPad Pro is.

ugyanakkor a jailbreakes tweakek jelenleg általában még nem működnek ezeken a készülékeken, mert a code injection támogatása még nem teljes.

Tegnap az Apple megállította a 12.4-es iOS IPSW-k aláírását, szóval már nem lehet visszalépni azoknak, akik magasabb verzión vannak.

sziasztok!! iphoneX appstorboan, hogy lehet, régebbi verziót vissza àllitani

Alkalmazást? Sehogy.

regen lehetett cydiabol Kstoral!