iOS 13.5 és iPadOS 13.5 támogatással frissült az unc0ver és a checkra1n jailbreak

Apró korrektur, appokat le tudsz tölteni ios 13 óta, de a frissítést valóban nem.

A cydia impactor már tavaly év vége óta nem működik, kivéve ha előfizetsz az apple fejlesztői fiókjára. A probléma az xcode-dal van.

@nemes10 ha jól tudom, ezt már régen javította saurik, illetve mivel a többi eszköz is ugyanazon a metóduson alapul, amin a Cydia Impactor is, akkor azok sem működnének.

Nekem ez kimaradt, de köszi az infót :slight_smile: Én bootra1n-t használok, bár az még nem jött ki 13.5-re.

Akkor emiatt újra feltenném én is a kérdést, mivel évek óta nem Jailbreakeltem (mert nem volt rá többet szükség) hogy mit nyújt 2020-ban a Jailbreak. Vannak még normális fejlesztők és értelmes appok? Anno Jeff Benjamin videóit bújtam az idownloadblog-on, de ő már átnyergelt a 9to5mac-hez.

Szerk.: Viszont most ránéztem és megint van ‘Jailbreak tweaks of the weeks’ az idownloadblog-on, úgyhogy rá is nézek mizu.

Mielőtt valamit elrontanék. Van lehetőség egy 2018-as iPad Pro jailbreakelésére (iOS 13.5)? Tulajdonképpen azért érdekelne, mert olvastam valahol, hogy jailbreak után van lehetőség több felhasználót létrehozni iPaden is, és így ketten is tudnánk használni, anélkül, hogy látnánk egymás levelezését stb.

@kohary az unc0ver legfrissebb verziója, ahogyan azt a cikkben is írjuk, bármely, az iOS 13.5-re frissíthető készüléken használható. de hogy a több felhasználóhoz pontosan milyen cydiás tweak szükséges, azt én passzolom.

Köszönöm. Hátha valaki tisztában van vele. Az tényleg hasznos dolog lenne ha működne. :slight_smile:

Hmm… Altstore-ral egyből ment nekem is. :wink:

Nekem azt írja hogy készítsek hozzá alkalmazásspecifikus jelszót. valóban kell hozzá ilyen?

@Nrbrtbgg ha be van kapcsolva az Apple ID-d esetén a kétlépéses hitelesítés, akkor igen, készíts alkalmazásjelszót neki.

Sziasztok! Az OTP SmartBank alkalmazás nyafog nekem amióta jailbreakeltem. Tud rá valaki valami okosságot? Próbáltam több tweeaket ami elrejti a jailbreak-et de hiába.

nem tudom mi van most ezzel de nem tudom ráhúzni az ipát az impactorra. hibát dob folyamatosan alk spec jelszóval is az uncover. próbáltam más alternatívát is pl az appvaleyt is hogy azzal feltolni az uncovert de az meg kiírja hogy nem tölthető le próbáljam később. Már most nagyon ráizgultam megint a jb-re úgyhogy kéne egy kis segítség

@Nrbrtbgg és mégis milyen hibát dob, mi a hibaüzenet? mert anélkül még csak találgatni sem lehet, mi a probléma. vagy próbáld meg az AltStore-ral.

Mindjárt írok pontosat de az altservert nem tudom mert a pc verzióhoz win 10 kell nekem meg 7-em van

Névtelen

Nem is tudom behúzni az impactorba a fájlt mert az áthúzott kör van a nyil helyén

Szerintem legalabb 1x kapcsolatba kell kerulnie az AppleID-nek az Xcode-dal (raadasul szerintem nem 7.3 kellene, hanem 9-es vagy 10-es), hogy az alairashoz szuskeges ideiglenes kulcsok letrejojjenek. Ketto faktoros belepes es az alkalmazasjelszo is meg van csinalva?

igen megvan az alk spec jelszó

@Nrbrtbgg de ha rá sem tudod húzni az appot, akkor mégis pontosan mire kapod a fenti üzenetet? pusztán a Cydia Impactor elindításakor, minden egyéb nélkül?