iOS 13.5 és iPadOS 13.5 támogatással frissült az unc0ver és a checkra1n jailbreak

Az impactoron belül az első szöveges csík a telefont írja ki hogy mi van rádugva a második szöveges részben meg egy olyan van írva hogy install cydia extender. és mivel nem tudom behúzni azt próbálom telepíteni és arra írja ki.

Névtelen

@Nrbrtbgg a Cydia Extendert nem kell telepíteni, az unc0ver-hez semmi köze. az appot .IPA-ként próbálod ráhúzni? mi történik, ha attól függetlenül, hogy áthúzott ikont mutat, elengeded felette?

igen, ipaként húzom rá de semmi nem történik, nem húzza bele. Jailbreakeltem korábban is már de ilyen problémába sosem ütköztem. Egyébként egy iphone 6s készülékről van szó.

A legfrissebb itunes van fent meg a legfrissebb rendszer a 13.5. impactorból is a legfrissebb. windowsos gépről van szó. sosem volt ilyen problémám hogy ne tudjam felrakni

ahhoz hogy az impactor meg tudja csinálni a műveletet kell hozzá iTunes?

@Nrbrtbgg igen.

For iOS, if you are using either Windows or macOS, you definitely need to have iTunes installed for this tool to work (for different reasons).
(Forrás)

Az iTunest újra szeretném telepíteni… A microsoft storeon kívül honnan tudom letölteni az iTunest? mert nekem szarakodik nem enged be a microsoft storeba. elég idegesítő hogy nem lehet az apple oldaláról már közvetlenül az iTunest

@Nrbrtbgg ja hát NE a Microsoft Store-os verziót használd! le lehet tölteni az Apple-től továbbra is.

https://www.apple.com/itunes/download/win64
https://www.apple.com/itunes/download/win32

Köszönöm! fúúú mit össz kerestem. Kipróbálom így

hát így sem sikerül. ugyan az a probléma… Ezt az xcode-ot hogy lehet frissíteni?

@Nrbrtbgg Windows-ra nincs Xcode, tehát sehogy. próbáld meg egy másik gépen, amin Windows 10 van.

hát jó. Nem nagyon van olyan a közelemben. nem tudom miért huncutkodik az impactor is…

Szia Jadeye!
Van egy ipad mini 2-m, ami Icloud záras( nem lopott!) :slight_smile:
A checkra1n esetén írtad, hogy használható ezeken a készülékeken is.
Gondolom a unc0ver esetén ez az opció nem játszik!
Sajnos csak Windows-os lehetőségem lenne életre kelteni, de arra még várni kell checkra1n esetén.

Előre is köszi!

@zsola76 mivel az unc0ver-hez aktivált rendszer kell, így értelemszerűen nem működik egy nem aktivált készüléken. (a checkra1n azért működik ilyen esetben, mert az hardveres, bootrom-szintű hibát használ ki, így teljesen mindegy neki a készülék szoftverének állapota ebből a szempontból.)

1 kedvelés

Lehetséges Impactor nélkül is a jailbreak.

Iosninja, tweakbox, ignition stb… web ről telepíti az ipa filét.

Az otp smartbank nekem sem megy.

Még várni kell a tweak ok 13.5 kompatibilásának frissítéséhez.

Én a 7 napra a reprovisiont használom,

@Nrbrtbgg az iCloud vezérlőpult is telepítve van a gépeden amúgy? mert az előbbi videóban az AltStore miatt azt is fel kell telepíteni, aztán hátha az megoldja a problémát nálad.

https://secure-appldnld.apple.com/windows/061-91601-20200323-974a39d0-41fc-4761-b571-318b7d9205ed/iCloudSetup.exe

Ami évek óta fent van nekem és nagyon nehéz nélküle (nagyon hozzájuk szoktam:D): swipeselection, rocket, cercube, magyar bill. fix, iCleaner.

valahogy nem látom ezeket problémának… a frissítést fel kell tenni, nem elrejteni, szerintem ez nem kérdés… van, hogy heti szinten tolom rá a bétát… a hívásrögzítés meg valóban hasznos lehet, de nagyon ritkán kell. Arról nem is beszélve, hogy a jailbreakkel nem tudod mit telepítesz, gyakorlatilag egy warez alkalmazás, nincs alapvető garancia sem arra, hogy nincs benne rosszindulatú kód… persze, biztos kibukott volna már, de én akkor is azt mondom, hogy egy készüléken, amin bankolsz, fizetsz, jelszavakat tárolsz, kicsit öngyilkosság az ilyen, pláne hogy a kockázat nagyobb, mint amit az egésszel nyersz… de ez csak magánvélemény persze