Kezünkben a hama prime line gyorstöltő termékei: otthonra, irodába, és autóba

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/10/24/kezunkben-a-hama-prime-line-gyorstolto-termekei-otthonra-irodaba-es-autoba/

A hama márka régóta jelen van hazánkban, én legtöbbször kábelt vásároltam tőlük, ha szükségem volt gyorsan, és olcsón valamire. Pár hete megkerestek, hogy teszteljem a márka új termékeit, amik rendelkeznek már a gyorstöltéssel és gyorsabb vezetékes töltéssel, ezeket már a prime line-ba sorolja a hama, ami prémium termékkategóriát jelent, értelmes árakon. A gyorsabb vezetékes töltésre…

Akkor ez elég hama feltölti a telefonom. (tudom, régi, de muszáj volt :slight_smile:)

1 kedvelés

2 posts were split to a new topic: Philips hue kérdés

Lehet kicsit lemaradtam a korral, de régebben mindig az volt a tanács, hogy iPhone hoz ne használjunk autós töltőt, mert nem biztosit egyenletes feszültséget és az csökkenti az akku élettartamát
Ez az autós töltő már kiküszöböli ezt?

Ez max a kínai vackokkal kapcsolatban merült fel. Egy normálisan megépített (step-down konverteres, vagy csak stabilizátorral stabilizált) autós töltő 10V és 35 V között minden esetben 5V-ot ad ki a kimenetén.

Ez a Hama usb autós töltő ma jött meg és egy hulladék 2 forintot nem ér. A középső érintkező kábel egy rugóval van körbetekerve ami természetesen elhajlik mivel nincs ami tartsa és ezért a középső rész nem érintkezik ha megpróbálod kiegyenesíteni akkor meg eltörik a rugó szóval ezt én senkinek nem ajánlom ennél különbet rendelek az Alliexpressről.

ha az első használatkor tönkrement, felvetted a kapcsolatot az eladóval?

majd ma tegnap nem volt időm, úgy fel is basztam magam. Ráadásul még a biztosítékot is kiverte valószínűleg a kocsiba mert most a régi sem működik.