Kezünkben az AirPods Pro – teszt és vélemény

Igen, pont emiatt kéreztem, hogy volt vele tesztetek, és vettem már az ajánlataitok miatt fülest ami mindig bevált! Köszönöm a választ, szerintem teszek egy próbát az Airpods Pro-val :slight_smile:

1 kedvelés

Apple-höz 14 napig vissza tudod küldeni (talán ingyen is) szóval nem nagyon lehet hibázni.

szia honnan rendeled ha nem titok?

Nekem az a tapasztalatom, hogy az 1.5-2 az inkabb 2-3, raadasul aki nem orakon at hallgatja, neki akar 3-4 ev is lehet (gyakorlatilag, nekem mindaddig jo lesz a fules, amig 2 orat lehet hasznalni 1 toltessel, ez pedig kevesebb, mint a fele a gyari kapacitasnak). Ha meg tonkrement, ki kell dobni es venni kell egy masikat. A kornyezetvedelem szerintem senkit sem erdekel.

Igen, ez igy van, ez latszik a kialakitasan is. En a sima valtozathoz merten irtam az “agybadugos” kifejezest. A sima semmit nem er az en esetemben.

Tisztíthatóságról mi a véleményed? Az Airpodsban engem a koszolódása zavar a legjobban, pláne h fehéren ez nagyon meglátszódik.
Töltőtok mennyire nagy? Előzőhöz képest kényelmesen zsebben hordható?

Amint megjön es ki tudom probalni irok egy par sort mik a tapasztalataim az en szemszögemböl.

Nem magyarorszagon elek. Ha te igen akkor teljesen felesleges informacio szamodra. Ha megsem akkor : Otto/de

Ilyenkor érzem, hogy öreg vagyok. Nekem csak egyszerű, kiváló minőségű fülhallgatóim vannak. Egy dolgot tudnak, szólnak. Ennek a füles árának a töredékéért. Nem elemeznek hangot, nem olvasnak fel SMS-t és nem is tanulnak semmit. Igyekszem tartani a lépést a fejlődéssel, de ebben az eseteben azt hiszem passzolom.

köszi

Szia, azért nagy a töltőtok, sztem az előző generáció kényelmesebben elfért a zsebben, de persze ez is elfér, csak meg kell szokni. Nem sokkal nagyobb azért.

@BoRRoNeo Teljesen megértelek, régebben és most is képesek csinálni olyan fülhallgatóak a neves cégek, amikhez nem kell semmilyen csilli-villi technológia. Bedugod és szól és jól szól. Viszont! Amikor már vezeték nélkül szeretnéd ezt megoldani, esetleg még szeretnél zajszűrést is, vagy akár olyan funkciókat, mint a Hey Siri, akkor kell a fejlődés. Ha neked ezekre nincs szükséged, akkor nincs miről beszélni. :slight_smile:

Off. Jók a képek. Milyen géppel és objektívvel készültek?

1 kedvelés

Szia!
Az Airpods 2-hoz kepest mennyivel jobb a basszus az “agybadugos” kialakitas miatt?
Koszi

1 kedvelés

Sony A6000 és Sony fix 50mm 1.8-as objektívvel. :man_shrugging:t2::ok_hand:

Szerintem ez nem változott, legalábbis nem annyira számottevő.

ok!

Akkor egy mondatba redukálva a cikk: rosszabbul szól mint a Bose/Sony, rosszabb a zajszűrése, mint a Bose/Sonyinak, mégis ajánlod, hogy megvegyük 100.000 Ft-ért? :joy::joy: Ja és mindezt azért, mert jó a design-ja, és a környezet zaját - bár gyengébben, de - arányosabban szűri ki? Meg megtanulja hogy kell szólnia, ami funkciót egyébként bárki, aki erre kicsit is igényes, magának állítaná be?

Komolyan, az elmúlt időben az az érzés alakult ki bennem, hogy lelkes (és kicsit elfogult) Apple rajongókból Apple viszonteladókká avanzsáltatok, akik már nem bemutatni, hanem eladni akarják a termékeket.

Ha így van akkor jó. De gondoltam ez is olyan termék ami higiéniai okok miatt necces.

Az érzésednek akár lehetne alapja is…
De szerintem vagy nem olvastál figyelmesen vagy nem akartad megérteni a cikk lényegét.
A Bose/Sony un. egy-egy szempontból (pl zajszürés) szerepel összehasonlítási referenciaként (mert ez van a cikk írójának / mert ezek azok a modellek amelyek egy-egy szempontból etalonnak számítanak), de NEM ugyan abba a termék osztályba sorolhatóak valamely okból (mert nem fülbedugható, hanem fejhallgató, mert nem abba az árkategóriába tartoznak, stb)
Segítségül egy kép a BOSE QC 35-ről:
qc35

1 kedvelés

Pont nem érdekli őket :smiley:

@bence778 én konkrétan olyam ember vagyok, hogy ha valami szar, akkor azt leírom. Ebbe a cikkbe tehát az volt a legnagyobb problémád, hogy leírtam, hogy vetélytársakhoz képest rosszabb? :smiley: Ezen felül pedig ajánlom ettől függetlenül.

A két termék teljesen más, de a zajszűrés miatt lehet egy kalap alá venni őket, aztán pedig ismét más-más irányban indulnak el, ahogy @Nem_Tom is írja.

Amúgy, ha bárki, aki kicsit is igényes nem vezeték nélküli fülhallgatót vesz és így tovább… tehát bele lehet kötni, de ebben a kategóriában ár/értékben a legjobb termék!