Kezünkben az AirPods Pro – teszt és vélemény

Addig tuti nem :grinning_face_with_smiling_eyes:

Sziasztok! Decemberben sajnos elhagytam az Airpods 2-met tokkal-vonóval… :frowning: Nagyon hiányzik, de most még megvagyok nélküle, mert zenehallgatás most annyira nincs, inkább telefonálgatnék róla, de arra van egy öreg headset-em. Viszont bringa szezonra mindenképp szeretnék valamit, mert ott már képbe jön a zenehallgatás is. Őrlődök hogy mi legyen, igazából nagyon szerettem a 2-ben a nagyon szép basszus hangzást (house zene kedvelő vagyok), szépen szólt, gyorsan csatlakozott a telóhoz, egész jó stabilan bent maradt a fülembe rázós bringa utakon is. Ami hátrány volt hogy nem volt annyira kényelmes, külön használtam mindig a kettőt és óránként cserélgetni kellett mert nyomta a fülemet… plusz ha nagyobb tempóban suhantam nem értette a másik fél a beszédemet a susogás miatt, és igazából én sem őt… ettől függetlenül bevált és szerettem. Írtátok, hogy kényelmesebb és van ez a zajszűrés, szóval elgondolkodtam lehet a Pro-ra lenne szükségem. Viszont az már bevált, és ez azért húzósabb árba, szóval nem tudom mi legyen, ti mit javasoltok? Köszi! :slight_smile:

AirPods Pro egy nagyon jó fülhallgató, nekem legalábbis bevált. Ezt sokan dicsérik, hogy kényelmesebb vele:

Hát itt egyértelműen @83miki83 ajánlását +1-gyelem :slight_smile: Ez mindenképp segíteni fog szerintem! :slight_smile:

Mármint akkor hogy inkább a Pro-t vegyem egy ilyen kiegészítővel, vagy hogy elég nekem a 2 egy ilyen kiegészítővel és máris kényelmesebb lesz? :slight_smile:

Lényegesebben drágább a Pro, de szerintem annyival jobb is. Nekem mindkettő van itthon, úgyhogy összehasonlítottam őket, nekem kényelmesebb is és a zajszűrés tényleg egy iszonyatosan jó dolog. A Pro-nál tudod a gumiharangot is cserélni a simához nem tudom, hogy van-e valami ilyen kiegészítő.

Telefonbeszélgetésre mi a tapasztalat? Tisztán hallanak a másik oldalon? AirPods 2-re nem igazán volt panasz, én kristály tisztán hallottam azt akivel beszéltem. Ez a zajszűrés kb. hogy nyilvánul meg a valóságban? Mivel én szinte mindig csak egy fülemen használom egyszerre, ott mondjuk szól a zene és azon a fülemen szinte teljesen kizárja a környezet “zaját”? Ha így van, ez mondjuk nem hangzik rosszul. :slight_smile:

Itt le van írva minden, hogyan lehet két illetve csak egy fülessel aktiválni a zajszűrést. Egyébként a zene is sokkal jobb vele, hisz egy nagyobb hangszóró van benne és jobban bele is ül a fülbe. Amúgy telefonálni is tökéletesen működik.

Köszönöm szépen a segítségeteket.

1 kedvelés

Szerintem nézd meg a Boda új fülesét is, mert az teljesen másképpen van a fülön, top-ear füles, újdonság… Nekem pont az a gondom az Airpods Proval hogy egy idő után, ha felmelegszik a gumi rajta akkor kiesik a fülemből… Nem tudom mi a megoldás, a legnagyobb gumit használom (L) lehet kisebbre kéne cserélni, de akkor meg az elején esik ki amikor még nem meleg bmeg. :slight_smile:

Tetszik ez a nemtom mi a megoldás de azért 3 hozzászólással feljebb ott van :smiley: Amúgy az pont a melegtől tágul ki a füledben ergó nem esik ki.

Megszólítva érzem magam :sweat_smile:

1 kedvelés

No végül is úgy alakult, hogy a főnököm vett magának egy AirPods Pro-t, nekem meg eladta a kb. max. 10x használt AirPods 2-sét (2019. szeptemberi) 25.000,- ért, szóval ezt most nyüstölöm ameddig “ki nem pukkad” (bízom benne hogy ezt nem hagyom el… ), aztán majd benevezek egy Pro-ra, vagy addigra már lehet lesz egyel újabb. Köszi a segítséget!

1 kedvelés

Remélem tetszeni fog. Annyi hogy az AirPods 2-nél fényévekkel jobb a hangja az AirPods Pro-nak, mert in-ear füles. De ettől még nyugodtan próbálgasd azt, mert így is jó élmény lesz!