Kezünkben az AirPods Pro – teszt és vélemény

Addig tuti nem :grinning_face_with_smiling_eyes:

Sziasztok! Decemberben sajnos elhagytam az Airpods 2-met tokkal-vonóval… :frowning: Nagyon hiányzik, de most még megvagyok nélküle, mert zenehallgatás most annyira nincs, inkább telefonálgatnék róla, de arra van egy öreg headset-em. Viszont bringa szezonra mindenképp szeretnék valamit, mert ott már képbe jön a zenehallgatás is. Őrlődök hogy mi legyen, igazából nagyon szerettem a 2-ben a nagyon szép basszus hangzást (house zene kedvelő vagyok), szépen szólt, gyorsan csatlakozott a telóhoz, egész jó stabilan bent maradt a fülembe rázós bringa utakon is. Ami hátrány volt hogy nem volt annyira kényelmes, külön használtam mindig a kettőt és óránként cserélgetni kellett mert nyomta a fülemet… plusz ha nagyobb tempóban suhantam nem értette a másik fél a beszédemet a susogás miatt, és igazából én sem őt… ettől függetlenül bevált és szerettem. Írtátok, hogy kényelmesebb és van ez a zajszűrés, szóval elgondolkodtam lehet a Pro-ra lenne szükségem. Viszont az már bevált, és ez azért húzósabb árba, szóval nem tudom mi legyen, ti mit javasoltok? Köszi! :slight_smile:

AirPods Pro egy nagyon jó fülhallgató, nekem legalábbis bevált. Ezt sokan dicsérik, hogy kényelmesebb vele:

Hát itt egyértelműen @83miki83 ajánlását +1-gyelem :slight_smile: Ez mindenképp segíteni fog szerintem! :slight_smile:

Mármint akkor hogy inkább a Pro-t vegyem egy ilyen kiegészítővel, vagy hogy elég nekem a 2 egy ilyen kiegészítővel és máris kényelmesebb lesz? :slight_smile:

Lényegesebben drágább a Pro, de szerintem annyival jobb is. Nekem mindkettő van itthon, úgyhogy összehasonlítottam őket, nekem kényelmesebb is és a zajszűrés tényleg egy iszonyatosan jó dolog. A Pro-nál tudod a gumiharangot is cserélni a simához nem tudom, hogy van-e valami ilyen kiegészítő.

Telefonbeszélgetésre mi a tapasztalat? Tisztán hallanak a másik oldalon? AirPods 2-re nem igazán volt panasz, én kristály tisztán hallottam azt akivel beszéltem. Ez a zajszűrés kb. hogy nyilvánul meg a valóságban? Mivel én szinte mindig csak egy fülemen használom egyszerre, ott mondjuk szól a zene és azon a fülemen szinte teljesen kizárja a környezet “zaját”? Ha így van, ez mondjuk nem hangzik rosszul. :slight_smile:

Itt le van írva minden, hogyan lehet két illetve csak egy fülessel aktiválni a zajszűrést. Egyébként a zene is sokkal jobb vele, hisz egy nagyobb hangszóró van benne és jobban bele is ül a fülbe. Amúgy telefonálni is tökéletesen működik.

Köszönöm szépen a segítségeteket.

1 kedvelés

Szerintem nézd meg a Boda új fülesét is, mert az teljesen másképpen van a fülön, top-ear füles, újdonság… Nekem pont az a gondom az Airpods Proval hogy egy idő után, ha felmelegszik a gumi rajta akkor kiesik a fülemből… Nem tudom mi a megoldás, a legnagyobb gumit használom (L) lehet kisebbre kéne cserélni, de akkor meg az elején esik ki amikor még nem meleg bmeg. :slight_smile:

Tetszik ez a nemtom mi a megoldás de azért 3 hozzászólással feljebb ott van :smiley: Amúgy az pont a melegtől tágul ki a füledben ergó nem esik ki.

Megszólítva érzem magam :sweat_smile:

1 kedvelés

No végül is úgy alakult, hogy a főnököm vett magának egy AirPods Pro-t, nekem meg eladta a kb. max. 10x használt AirPods 2-sét (2019. szeptemberi) 25.000,- ért, szóval ezt most nyüstölöm ameddig “ki nem pukkad” (bízom benne hogy ezt nem hagyom el… ), aztán majd benevezek egy Pro-ra, vagy addigra már lehet lesz egyel újabb. Köszi a segítséget!

1 kedvelés

Remélem tetszeni fog. Annyi hogy az AirPods 2-nél fényévekkel jobb a hangja az AirPods Pro-nak, mert in-ear füles. De ettől még nyugodtan próbálgasd azt, mert így is jó élmény lesz!

Nem rossz cucc, de nem éri meg az árát még úgy sem, hogy kriptoból vettem és 60k-ért. Arról nem is beszélve, hogy az összes barátomnak, köztük nekem is elkezdett az ívek mentén több ponton is megrepedni mindkét füles burkolata.