Kezünkben az AirPods Pro – teszt és vélemény

Látod, nem hazudtam :smiley: Sony-t választanám Bose helyett, és AirPods Pro pedig legjobb hordozható! :slight_smile: VISZONT én repültem már az AirPods Pro-val és a Bose-zal is.

Mostani London útnál az AirPods Pro volt nálam, ÉG ÉS FÖLD a sima AirPods-hoz képest, iPaden néztünk filmet, konkrétan hallottam a víz zúgását az AppleTV+ SEE-nél, és mikor cseréltünk párommal a sima AirPods-ra akkor kiröhögtem. Egy hangosabb, repülő, esetleg vonat, vagy bármi közlekedési útnál az AirPods Pro magasan ver mindent, ha hordozhatóság is szempont. Tehát BŐVEN elég az AirPods Pro, ezekre az utazásokra, de mindezek mellet a Sony és a Bose zajszűrése jobb és ez tény. Azonban azok jóval nagyobb helyet igényelnek, valakinek ez nem számít, nekem igen. :slight_smile:

Rövidebb repülőútra elég az AirPods is. Januárban van előttünk egy kétszer 6 órás út oda és ugyanannyi vissza😀 Oda már jobb a Sony meg a Bose.

Naja :slight_smile:

Igaz, a sima AirPods lényegében használhatatlan repülőn. Lehetne egy cikk a Beats Solo Pro-ról ami most jelent meg és elég jók a visszhangok és benne van az Apple “ökoszisztémában”
Nem vagyok szakértő ezért érdekelne, hogy melyik fejhallgató a jobb az Over-ear vagy az On-ear fejhallgatók?

A Computer Bild német tech magazin a 39. helyre sorolta a tesztje alapján a zajszürős fülhallgatók közt. Azt írják több helyen is, hogy nem rossz, de nem is egy sony.

Sziasztok!

Végigolvastam az összes hozzászólást de senki nem kérdezett olyasmit, hogy pl egy Powerbeats 3. vagy 4. generációs füleshez képest milyen a hangzása? Én ilyeneket használtam és amúgy szeretem a teltebb/mélyebb hangzást, nem tudom ehhez képest mire számítsak egy Airpods Pronál?
Továbbá értem hogy a zaj szűrés menő de pl nekem a Powerbeats simán szűrt vagy szigetelt annyit hogy elég volt és nem éreztem aktív zaj szűrés igényét.

Szia, én nem szeretem a Beats-et. Nagyon húz a mély fele, ami számomra nem tetszik, így sajnos nincs összehasonlítási alapom. Ez nem olyan. :smiley: Tehát nem annyira mély.

Na igen! Én egyiket sem használom, viszont a féket elég sűrűn a fülessel zombi módon sétafikálók miatt. Ez annyira nem jó, sem a zombiknak, mert végleg ládázhatják őket, mi pedig mehetünk miattuk a sittre, mert körülnézés nélkül ugrálnak elénk mindenhol, mintha minden zebrát betonfal védene. Nem szokásuk elgondolkozni azon, hogy hogy a láda szűkösebb mint egy cella és onnan nincs kiút sosem.
Persze akiknek nem inge ne vegye magára, csak gondoltam jó lesz pár embernek aki elolvassa, hátha belegondol, de aki gyalogos és nem is vezet, egészen másképp gondolkodik mint akik napi szinten sokat mennek autóval. Mindegyik gyalogosnak el kellene tölteni pár napot városi forgalomban autósok mellett, talán észrevennék mennyire más onnan a világ.

Azóta vettem egy Airpods Pro. Ez is kellően mélyen szól, de jobb sokkal, a kényelemről nem is beszélve.
Aki attól fél hogy a kis cucc átalakítja, kvázi megszentségteleníti szent zenéjét: verje ki a fejéből! Nagyon természetesen szól, 2 kis gyerekkel a munkanap során elmondhatom így vírusszezon idején hogy tényleg működik a zajszűrés. Az külön jó hogy a beszédet nem tekinti zajnak, hisz az nem is az. Az autók zaja, a venti, a hűtő abszolút eltűnik, de ha üvölt a gyerek (mert épp baja van) azt meghallom. Különösen tetszik hogy amikor telefonálok, magamat is hallom. Eddig a füldugós headseteket mindig félig ki kellett venni mert olyan volt mintha vákuumban lett volna a fejem és így kellett beszélni. Ez most nincs elképesztő jó.
Ja és még egy fontos ami miatt más teljesen az egész élmény a zajszűréssel: ha van ilyen funkciója a fülesnek, halkabban lehet zenét hallgatni, ergo tovább hallgathatod, mert bírja a fül… eddig a hangos zenével próbáltam elnyomni a zajt, de ugye ez max 1-2 órán át elviselhető - legalábbis nekem.

1 kedvelés

Egyetértek veled, majdnem sikerült egy fejhallgatós balfaszt elütnöm nekem is korábban… szétnézni luxus volt neki és nem szállt le a bringáról a zebrán csak így átsuhant. Olyat fékeztem dudával hogy leizzadt a gyerek, de a fél perccel korábban velem szemben elhaladó járőr is visszafordult hogy minden ok-e. Szerencse hogy senkinek nem lett baja.

Azonban az Air Pods Pro ha átengedi a külső hangokat, még ebben is megoldás lehet… és kipróbáltam pl. játszótéren, simán hallottam mindent, még a kicsit odébb lévő villamost is. Mindezt a zenével keverve és teljesen jól szólt.

1 kedvelés

Kaptam a Samsung-tól egy https://www.samsung.com/hu/wearables/galaxy-buds-live-r180/SM-R180NZKAEUE/ – EGÉSZEN érdekes a kialakítása… nem mondom hogy nem tetszik. Lesz róla teszt cikk, VÉGRE amúgy új kialakítással jön egy termék, innovatív amúgy.

1 kedvelés

Hmm, hát tényleg elég érdekes forma, mint egy babszem. Hogy passzol ez a különféle fülformákhoz? Amúgy én a Bose QuitComfort-tal szemezgetek. :grin:

Na azt még nem sikerült tesztelni, de az engem is érdekelne, az AirPods Pro-hoz képest.

Ha minden igaz jövő hét végén kezembe (fülembe) kerül egy kipróbálásra.

varázsbabok: el kell ültetni őket a hangkertben (Soundgarden!), és kikelnek belőle az égig érő dalok!

2 kedvelés

De mivel kell öntözni, hogy égig is érjen?

egyenirányba folyó elektromossággal!

2 kedvelés

Befér még a karácsonyfa alá? :slight_smile: #teszthamarosan

1 kedvelés

Szeretünk mindent ami a bajoroktól jön :slightly_smiling_face:
Ez vezetékes? Mert hosszú repülőutakhoz keresgetek egy jó és kényelmes kábeles fejhallgatót, bár most nem kell, de előbb utóbb lehet majd megint utazgatni :slight_smile:

Az, és baszki mutatom mi az ami miatt instant get kényelmesség:

Mintha egy pihe puha takaró lenne rajtad. :slight_smile: Egyébként spoiler nem emiatt készül a cikk, ez csak egy termék hozzá. :slight_smile: Most járatom be, kb 1,5 hét múlva lesz cikk. Repülni addig úgysem fogsz :smiley:

1 kedvelés