Kezünkben az Apple Watch Series 5 – teszt és vélemény

Igen, reszben igazad van. Ami nekem tetszene kb. $1300 lenne, de ugy gondolom , mivel ugy is cserelnem 2-3 evente ezert szamomra gazdasagilag nem erne meg a jobb tokozas es szij, ezert inkabb az alap verziot valasztanam. Attol fuggetlenul, hogy nem problema megvenni a dragabbat sem, nekem azert szamit, hogy $400 vagy $1300-at adok egy termekert ami ugyanazt tudja csak mondjuk minosegibb anyagbol keszult, viszont 2 ev mulva mindketto eladhatatlan lesz hiaba a jobb anyagminoseg. Szoval inkabb valasztom az olcsobb minoset, tudva hogy kevesbbet bukok… (De persze ez csak a sajat velemenyem, mindenkinek mas a preferenciaja)

1 kedvelés

Mondjuk en inkabb egy Tag Heuer Formula-ra vagy egy Omega Seamaster-re gondolok. A Tag Heuer Connected szinten egy zsakutca lenne szamomra, mivel az is avulna rendesen a hardver miatt. De azert egy par ezer dollaros vagy euros analog ora ha vigyazol ra tartja az arat (nem mintha el akarnam adni), de az inkabb ertek mint egy okos eszkoz! (legalabb is szamomra )

Nem nagyon értem még mindig milyen érték vesztésröl beszélünk egy 1000euró alatti óránál? Nekem van jó pár órám, drágábbak is, és mivel egyszer felvettem már egész rendesen vesztett az értékéböl. Az egyik csak egy ékszer a másik meg egy eszköz amit rengeteg dologra használsz. 2-3 év után elavult lesz, ugyanúgy mint egy telefon. Autót is csak léghütéses Porschét vegyél mert más autó nem tartja az árát.:grinning: Ja és azt hozzáteszem a sportnak rosszabb minöségü az üvege is, elég gyorsan betörik, hidd el tapasztalatból mondom.

Megsugom, az ugyan az te okostojas! Gondolom ezzel valami titkold vagyad teljesüt, hogy beszoltal egy olyan dologert aminek semmi ertelme nem volt. Szanalmas. :rofl::joy:

@szaszab: csak megjegyzésként – ugyan ez nem olyan eltérés, mint a silicon/silicone és a “Szilikonvölgy”, de ami angolul a titanium, az magyarul titán. (még a wikipedia is átirányít a keresőbe a titánium szót beírva a titán szócikkre.)

“Dániel egy Apple Watch Series 5 rozsdamentes acél óra mellett döntött a klasszikus ezüst változatban”
Dániel kolléga hol is vette akkor ezt a rozsdamentes változatot, ha kis hazánkban nem kapható?

Londonban. ahogyan az iPhone 11 modellekről szóló cikkünkben is többször leírtuk.

Na ja az USA-ban van alu LTE-s is, csak itthon nem az igazi.

Szinte mindig Londonba járunk ki már az új termékért, főleg ha itthon nem kapható. Általában, ha valami ország-korlátos, akkor UK előbb megkapja mint a többi átlagos, vagy első körösök között van. Tehát érdemes azt venni.

Köszi, így már tiszta a kép. Szintén rozsdamentes acél Series 5-öt szeretnék, és úgy néz ki, hogy Svájcból tudnék rendelni egy kinti barátomon keresztül. Ugye remélhetőleg működni fog majd az itthoni e-simmel ha a Telekom végre lehetővé teszi?

ha a Telekom elérhetővé teszi, akkor igen, működnie kell.

Nem csak usa-ban van sport lte modell. Nekem meg aszonynak is az van.

Az jó és hol forgalmazzák azEU-ban?

Ausztria? Nemetorszag? UK? :smiley: Mindenhol forgalmazzak, ahol a cellularis elerheto: https://www.apple.com/watch/cellular/

Igen ezt akartam írni mint az elöttem szolo. Mindenhol ahol müködik. Pl már Bécsben is kapsz.

Ok! Köszönöm nektek.! Majd ha lehet végre valahára itthon is menni fog, váltok a series4-ről arra.

Mindha nem tudnám, de nevezzük már jól a gyereket ember. Te is unatkozol látom, a kukásoknál még van felvétel :smiley:

Ekg-ról nem is esik szó? Nem az az újítás az 5-ben?:thinking:

Nem az a 4-ben volt.