Kezünkben az Apple Watch Series 6 – teszt és vélemény

Megkapta asszony is az újat, a Series 5 nagyon merült neki, abba majd akksi csere és megkapja valaki a családból :slightly_smiling_face: Az első nemesacél óra a családban. Milanaise szíjjal, de azt mondja kényelmesebb mint a szilikon szíj, szinte nem is érezni, hogy hordja.

a merülést lehet megoldja egy párosítás törlése, majd újbóli párosítás:

Urak!
Információt szeretnék kérni erről a családtag funkcióról a watch-on. Akkor ezt hogyan is lehet használni itthon, lehet-e egyáltalán? Ha igen milyen SIM-mel mert a multi sim nem opcio számomra ha csak azzal megy, de gondolom nem is azzal megy.

3szor töröltük és állítottuk be új óraként, jobb is lett. De az akksi is 89%-os és 40mm-es modell. A nagyon merült kicsit eltúlzott részemről, 8-9 óra alatt normál használat mellett lemerült teljesen, még az én 4-em ilyenkor még 50-60%, de 100%-os akksival (2hónapja cserélték AC±al) Se fitnessz se LTE se zene. Csak pár értesítés.

mivel ez csak mobilnetes órákkal használható, és az LTE itthon az Apple Watch esetén jelenleg kizárólag multiSIM-mel megy, így nem értem a kérdésedet.

a családi opció esetén a mobil kapcsolathoz jelenleg nincs támogatás itthon, így a mobil előfizetést nem is állíthatod be ilyenkor, illetve a következő funkciók és alkalmazások sem érhetők el: szabálytalan szívverést jelző értesítések, EKG, Menstruáció követése, Alvás, Véroxigén, Podcastok, Távirányító, News, Otthon és Parancsok.

Pont erre voltam kíváncsi, mivel a lenti linket azt olvastam, de a T. oldalán nem találtam erre semmit és ezért kérdeztem, hátha csak én nem találom. De akkor erre is várni kell és v lesz v nem.
Köszi szépen!

Sziasztok! Más is tapasztalt olyan problémát, hogy az 1 hetes szíj mintha kopna. Nincs kedvem ezért visszamenni, de azért elég gáz.

Ohh, még a 2 éves szíj se néz ki így. De olyan mintha inkább lenne rajta valami réteg. Ha nem akkor vidd vissza gyorsan mert ez tuti nem normális, de még látni se láttam ilyet.

Nekem is van más gyári szíjam, 3 éves is, sosem láttam ilyet.

Azért próbáld meg lemosni, tényleg úgy néz ki mintha lenne rajta valami.

segitsetek kérlek! vettem ajándékba egy LTE Apple Watch-ot. (6). Aki kapja annak Vodafone-os iPhone készüléke van. Azt tudom, hogy a cellular plusz funkciói a voda toketlensege miatt nem lesz kihasználható, de a telefonjara ra lehet tenni a Watch app-ot es azon meg lehet jeleníteni az ora által mert értékeket?

tehat tud ugy működni, mint pl. egy nem cellularos Apple Watch 4 a telekomnal?

Köszönöm!

Persze hogy tud. A nővérem is vodás és használja az iphne-nal az óráját, a watch meg ha nincsen benne rátöltött eSIM akkor sima óraként okoskodik. :grinning:

gond nélkül működik, cellular funkció nélkül. és nem kell a telefonjára rátenni a Watch appot, mert az alapból rajta van – hacsak nem törölte le szándékosan. de akkor meg az itt leírtakat kell követnie:

Mi a helyzet a cikkel? Erre én is kiváncsi vagyok már :smiley:

Hétfőn fog megjelenni. :slight_smile:

Szuper :+1:

Már dolgozom rajta :slight_smile:

2 kedvelés