Logitech Circle 2 HomeKit párosítás – reset

Nem ez, hanem ez: Logitech Circle View biztonsági kamerarendszer – HomeKit-kompatibilis

Amúgy most poénból bekapcsoltam az IGMP snooping-ot az itthoni hálózaton, mert valamiért ki volt kapcsolva, kiváncsi vagyok hoz-e változást. De csak a hecc kedvéért. (És igen, kikukáztam a kamerát.)

60K??? pff… nem találtam róla érdemi infót, de egyszer mindent szét lehet szedni, aztán könnyen lehet, hogy van ezen is egy rejtett USB, vagy maximum UART az elektronikán valahol. tudsz adni egy FCC ID-t? az ottani leírásokban szokott lenni belső kép is.

1 kedvelés

https://fccid.io/JNZVR0018/

aha, hát rejtett USB akkor nincs, az meg szintén nem látszik, hogy lenne külön UART, maximum valamelyik teszt pontokra rárakva, az meg így nem derül ki ugye. :frowning:

Szívesen odaadom a 2 megmaradt Circle2-őt ha akar valamelyikötök játszadozni vele.

ha jársz itthon, és bedobod nekem a szervizbe, akkor meglesem, hátha. :slight_smile:

Okés, megbeszéltük. Akkor nem dobom ki őket :slightly_smiling_face:

Az egyikre lecsapnek, ha van ra mod.

Na, most kiiktattam a circle-ket és elkezdte a eufy :exploding_head:

Megváltoztatom amit mondtam :slight_smile:

Kiváncsi leszek nálad mi a helyzet.

Frissítetted a HomeKit architektúrát? :slight_smile: Ez okozhat ilyesmit, ameddig az Eufy nem frissít.

Nálam is van egy rakat HomeKit-es kamera de én HomeKit-ben nem használom őket. Semmi értelme sincs, mert rosszabb minőséget tudnak adott esetben és a saját appjukkal többre képesek.

Igen én frissítettem és nálam is vacakolnak.

Amúgy továbbra is össze-vissza működik nálam mindegyik kamera, elég idegesítő.

Ezeket sosem szabad frissíteni :smiley: Legalábbi egy okosotthon-nál. Mindig át kell gondolni. Mondjuk most már mind1.

De a eufynak semmi baja nem volt addig ameddig a circle-k be voltak aktíválva. Addig csak azok szarakodtak, ahogy töröltem őket rögtön elkezdtek ezek kínlódani.

@Burgatshow @83miki83 nézzétek már meg, hogy van-e bármi változás, ha a routerben kikapcsoljátok az AMPDU és az U-APSD opciókat, illetve a 802.11r-t is.

Húúú ez már kicsit túl megy az én informatikai ismereteimen :smiley:

Megnéztem az összes beállítási lehetőséget a routeren ami egy szolgáltatói router, de szinte semmit nem lehet rajta beállítani még export módban se. Wlan beállításoknál ennyit tudok csinálni: hozzáférési adatok, csatorna, wifi 6 kikapcsolás, wlan erősség állítás,wps funkció és ennyi :smiley:

hát ha expert módban sincs nagyon semmi, akkor passz. viszont ha a HomeKit architektúra frissítése előtt rendben volt, és csak azóta vacakol, akkor nem valószínű, hogy ezek az opciók bármit is változtatnának a helyzeten.

már elötte is vacakolt, csak most szántam rá magam, hogy nekiálljak.