Logitech Circle 2 HomeKit párosítás – reset

AMPDU-t és r-t nem tudnak a hálózati eszközeim (vagy nem kapcsolható), de az U-APSD be volt kapcsolva, azt kilőttem. Mintha most fickósabban töltené be a képernyőképet. Még nézegetem de ígéretes.

Megőrülök, ha ennyi lesz…

Az azert durva lenne, ha egy szinte 20 eves feature okozna a gondot. Varj tobbet egyebkent, akar 1 orat, hogy tenyleg elmenjen pihenni az eszkoz.

1 kedvelés

Reggelre eddig mindig megdoglott valamelyik / osszes, de volt hogy hajnalra. Majd reflektalok.

Működnek. Egyik kamera se akadt ki, pont úgy viselkednek ahogy kell. Még a Logi Circle is rendben van.

Szóval @Jadeye úgy néz ki jó volt a tipped! Ezer hála.

Az én routeremen kerestem, hátha van valami rejtett beállitási lehetőség, egyelőre semmi. Viszont kikapcsoltam a wifi 6-ot tegnap este és azóta semmi probléma. Kiváncsi keszek

iPad/iPhone nem merul jobban? Pont azt a featuret kapcsoltad ki, amivel elsleepelhet az energiavampir WiFi radio. Pl egy WiFi-s mikrovezerlonel ez a feature azt jelenti, hogy 56-120mA helyett a tetlensegi villanyfogyasztas csak 0.9mA. Kb, ez tette lehetove, hogy allandoan bekapcsolva maradhasson a WiFi a mobileszkozokben.

Tudom mi a funkció de amúgy nem tűnt fel. Kb. kerekítési hiba a felhasználás módja mellett. Ha mégis kiderülne, hogy 2x olyan gyorsan kezdenek merülni a mobilkészülékek, akkor esetleg leválasztom a kamerákat a fő SSID-ről és csinálok egy dedikáltat nekik. Úgy ketté tudom választani a U-APSD konfigot / SSID alapján.

Most kiszamoltam ezt a hazi gyartasu WiFi-s homeronel, 1000mAh akkurol, 51 napot szamoltam hasznalati idot paprion, ha be van kapcsolva a 802.11e (ebbol 44-et teljesitett legutobb, de a homeresnek, marmint maganak a homero szenzornak is van aramfogyasztasa) , ha pedig kikapcsolom, akkor kb 2 nap alatt le kell meruljon, ha tartja azt a fogyasztast, amit a multimeter mutat. Durva.

This topic was automatically closed 2 days after the last reply. New replies are no longer allowed.