Macrumors: Magyarországon és Luxemburgban is napokon belül elindulhat az Apple Pay!

Feleségem ott dolgozik, nagy a csönd róla. Főleg, hogy most indult el náluk az ErstePay ami az OTP Simple Androidos megoldásával ekvivalens…

amióta létezik Apple Pay, azóta használható is itthon bármely, érintéses fizetésre alkalmas terminállal, ha van olyan bankkártyád, amit támogatott ország bankja adott ki, ez végig így volt.

1 kedvelés

Értem én, csak nem volt olyanom és ezért nem fordítottam rá eddig nagyobb figyelmet. Na de majd most, főleg hogy OTP számláink vannak magán is és céges is.

Nincsenek nagy reményeim és ugyanez a véleményem, főleg ha a mobil app-ból indulunk ki. AZONBAN! lehet, hogy ez egy jel, több levelezést folytattam velük, hátha sikerül valami kicsikarni, és az tűnt fel, hogy amikor elkezdtem levelezni és feljött az Apple Pay téma, akkor egy egy másik hölgy válaszolt és jött ugyanezzel a sablon szöveggel. Mindig előszőr más válaszolt a levelemre és ha beleírtam, hogy Apple Pay, akkor jött ő. Reméljük ez valami jónak a jele. A Raiffeisen honlapján fent volt, hogy a mobil app fejlesztése április 26 - május 17 között tart, reméljük nem véletlen. Nem azt mondom, hogy tuti lesz, meg nem is számítok semmi jóra sem, de egy pici szikra az van.

A mobil app fejlettsegenek/fejlesztesenek/szolgaltatasainak semmi koze az Apple Payhez. Mobilapp telepitese nelkul is van lehetoseg a kartyaregisztraciora.

Teljesen igazad van, csak sajnos lehet párhuzamot vonni a kettő között, mert egy ilyen kritikán aluli alkalmazást nem láttam, kezdő szoftverfejlesztők jobbat írnak és azért, aki ezelőtt 2 éve frissítette a netbankját (még hibajavítás sem volt és nem, nem volt tökéletes) ott vannak gondok…

Na kijavították az otp appot, már nincsen benne az apple pay lehetőség. Kissé vicces!

Nem jelent semmit, csupán azt, hogy tanultak a “hibából”. :slight_smile:

Fura így két nappal az állítólagos megjelenés előtt.

Gondolom véletlenül maradt benne, de mivel ekkora figyelem övezi a dolgot, hát kivették belöle, amugy is az volt a frissítésre írva, hogy hibajavítás.

Nem sok értelmét látom energiát pazarolni rá ha péntektől éles a rendszer. Maximum akkor, ha mégsem péntek lesz a start vagy ha annyira szigorú a titoktartási kötelezettségük, hogy nem szabad benne maradnia

1 kedvelés

Sztem titoktartás.

Ez eddig is volt magyarul?

igen.

Az LTE watch sajnos nem ennyire egyszeru. Az apple megoldása az óra aktivalasar anem szabvany megoldast hasznal (vagy legalabbis meg nem volt kesz szabvany erre 1 eve). Egy amerikai szolgaltatonak megeri, hogy megcsinalja es lehet hogy 1-2 ev mulvara kukazza a megoldasat, mert annyi LTE kepes watchot elad. Magyarorszagon viszont a szolgaltato inkabb megvarja a kesz szabvanyt es hogy az Apple elkezdi-e alkalmazni azt (jo esellyel amugy igen) es csak utana fejleszt, mert az LTE kepes watch jelenleg magyarorszagon (teljes piacot nezve) tul szuk retegnek erdekes.

Megnéztem pár bank appját, az OTP illetve a CIB alatt van wallet support bekapcsolva…
Igaz nem tudom mióta :slight_smile:

1 kedvelés

Az OTPay közben eltűnt az App Storeból, és az OTP appjában kattintva sem érhető el.

Nekem az Apple Wallet alkalmazásban nincs “+” gomb, hogy hozzáadjak bankkártyát
nyelv és régió magyar/Magyarország
apple id magyar

legfrisseb ios 12.3

még várni kell vele?

várni.