Macrumors: Magyarországon és Luxemburgban is napokon belül elindulhat az Apple Pay!

1 kedvelés

Ugyanez. Lejár idén májusban és Visa-t kaptam.

Nem lehet, hogy van egy kártyaválasztás menüpont a netbankban legördülő menüvel, ahol mondjuk az abc miatt valamelyik Visa kártyájuk az alapértelmezett? Értelmes indok nincs rá miért ezt küldenék alapból, még a Simpleben sem lehet Visa kártyát használni tudtommal.

Nem valószínű. Mellékeltek egy lapocskát is, hogy visat kaptam mastercard helyett, de ne aggódjak, mindenhol tudok vele fizetni :smiley:

Amikor megkaptam arra gondoltam, biztos készülnek az apple payre és azért kaptam visat mert ezzel fog működni…

Amíg nem jön egy banki kolléga aki jobban belelát a kártyarendelésekbe és nem cáfolja meg azt amit most írok, de szerintem ez szimplán csak attól függ, hogy éppen melyik kártyakibocsátó (VISA vagy MC) ad jobb árat a banknak mikor tömegével rendeli az új kártyákat.

Természetesen bele kell kalkulálni, hogy kikkel van a banknak szerződése (VISA és MC mindenbizonnyal), illetve hogy a bank hogyan alakítja az egyes csomagokat.

Nekem teljesen mindegy milyen kártyám van, csak kicsit kellemetlen lenne, ha épp akkor cserélnék inkompatibilisre a kártyámat, amikor végre ideér az apple pay :smiley:

Árulkodik a SmartBank demó módja:

Hoppá! Köszi a tippet!

ez szerintem nem jelent semmit, mert ez a demó. de nem sok értelme lenne egyébként, ha nem támogatná a VISA-t.

Ha első körben nem is, később biztosan támogatni fogja a Visa kártyákat is, hiszen a másik emlegetett bank a CIB alapjáraton minden számla mellé Visa kártyát ad, csak külön kérés és díj ellenében kapható MC.

Lehet megint láma kérdés, de ezt mindenhol lehet majd használni ahol a kártyát is, vagy csak apple pay elfogadó helyeken, ahol kint a matrica? Bár gondolom a külföldiek akiknél már ez megszokott, használják nálunk is, vagy rosszul gondolom?

ahogyan már az Apple Pay megjelenésekor is írtuk, bárhol használható, ahol van érintéses fizetésre alkalmas terminál.

Nemrég váltottam bankot, úgytűnik megint kifogtam azt amelyiknél bealudtak…
Raiffeisen

“Alábbi levelére válaszul szíves tájékoztatásul közöljük, hogy jelenleg nincs semmilyen információnk arról, hogy tervezi-e, illetve, ha igen, mikorra a levelében említett szolgáltatás bevezetését.

Levelét továbbítottuk az illetékes kollégáink részére, akik folyamatosan dolgoznak a szolgáltatások fejlesztésén, illetve javításán.”

Nehogymár a tré OTP-hez kelljen mennem :(.

Raiffeisenesek ne várjátok, hogy lesz Apple Pay :frowning:

Szerintem ha valamelyik bevezeti az húzza magával a többit. Hamarosan ott is lesz szvsz

A kérdés csak a mikor, a CIB-nél pl az év második felét suttogják, aztán lehet semmi nem igaz belőle és jön korábban vagy később, mindenesetre árulkodó, hogy az OTP már reklámozza, mégha csak bújtatva is.

Aztán persze mindenki úgy gondolkodik, hogyha másnak lehet valamije, akkor neki is miért nem lehet most? :stuck_out_tongue:

Gránit Bank a minap:

"Tisztelt XYZ!

Köszönjük, hogy levelével a Gránit Bank Ügyfélszolgálatához fordult.

Megkeresésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a GRÁNIT Bank is elérhetővé kívánja tenni ezt a szolgáltatást, azt követően, hogy Magyarországon is megnyitja az Apple a lehetőséget.

Üdvözlettel:
GRÁNIT Bank Zrt."

Jó, köszi4 Az azért eléggé régen volt és ha itthon nem használható és akkor kb olyan volt mint a magyar siri ergo nem is foglalkoztatott fölöslegesen. De most hogy valóban könnyebbé teszi pár nap múlva (reméljük) a kártya használatot, már természetesen várom is. Bár azt a fránya LTE-s apple watch-ot is várom mióta a T kijött az e-SIMmel, csak hát valahogy azt nem sikerül nekik normálisan megoldani, hogy működjön a multisim szolgáltatás és gondolom az apple addig nem adja sem a nevét, sem az áldását rá míg nem műxik jól, stabilan.

Erstére is rákérdezhetne valaki! :smiley:

A neten ott figyel a telefonszámuk. :grinning: