Magyarországon is elérhetővé vált a Revolutnál az Apple Pay!

Igen, egyedül a “Contactless payments” szabályozza. A többi nincs kihatással rá.

Virtuális kártya és fizikai kártya esetében is az account holder neve kell, azaz a tied, ami a kartyan is van :slight_smile:

én kérhetnék? :slight_smile:

Sziasztok,

Én is frissítettem az appot és Beta 13 alatt nem indul el.
Valaki tapasztalt hasonlót?
App újratelepítése, illetve ki-be kapcson túl vagyok.

Köszi:)

Igen, nem megy. Sőt, már az előző verzió sem működött.

Köszi, de ezt most gondolod vagy ki is próbáltad?
Szerintem még az első is játszhat (GPS).
Ma holnap tesztelem.

Kipróbáltam, illetve Revolut fórumon is többen validálták :slight_smile: GPS azért nem, mert a Revolut tudja hogy Apple Payyel fizettél, tehát engedni fogja azt a tranzakciót hiszen egy digitalizált kártyáról van szó.

1 kedvelés

Nálam tökéletesen megy az első 13 béta óta a Revolut app! Néha kilép, ha pl pénzt akarok hozzáadni, de ennyi, ezen kívül tökéletesen megy.

Köszi. Ez utóbbit wi-fi, mobil net és GPS kikapcsolásával lehet tesztelni vagy esetleg órával és máshol van a teló.

Lehet simán linket beszúrni, bár az oldal szabályzata nem biztos, hogy engedélyezi ilyen jellegű linkek megosztását az oldalon - én ezért nem is írtam ki a saját ref linkem.

Feltöltéskor a netes fizetés, magyarországi, vagy külföldi?
Ha magyaroszági akkor a visszatérítős hitelkártyákkal lehet egy kis plusz visszatérítést összeszedni ezzel negyedévente :).

Referral linkkel dobálózók, csak 5 eurót akarnak szerezni a beajánlottak után, ami nem is lenne baj, ha lenne tökük hozzá és leírták volna…

A kártya küldés és gyártás ingyenes, csak emiatt ne kattintsatok az ajánlói linkekre…

If you haven’t already ordered a physical Revolut card , now’s your chance to grab one for free . It doesn’t matter if you’re a current or new customer - as long as you haven’t previously order one of our cards , you can get it for free .

Facebookon (polgári nevemmel) az egyik csoportban leírtam, hogy a kriptovaluták kezelését szeretném megnézni / kipróbálni, amihez 3 regisztráció szükséges.
Prémium előfizetéssel feloldható, de nem használnám ki a prémium adta lehetőségeket hosszú távon és gyanítom, hogy egy hónap után, ha visszamondanám, akkor ugrana az crypto unlock is - ezért lenne jó 3 referral linkes regisztráció.

Amikor anno regisztráltam, az első kártya ingyen volt, de a szállításért fizetni kellett.
Sajnos csak később lehetett MasterCard-ot kérni, így a második kártyánál már a kártyára és a szállításra is számítottak fel díjat.

Sajnos maradt a hiba, az alkalmazást elindítva kb 1mp elteltèvel kidob.
Ha ismét rányitok kb olyan mintha picit összehúzna a kijelző ikonokat, majd alkalmazás elindítása nélkül a nyitott főképernyő.

Előző verzió nekem is ha megnyitás után közvetlen pénzt adtam hozzá kidobott, de most sajnos a megnyitásig sem jutok:(

Kösz a pozitív hozzáállást.
Igen, valóban jár meghívottak után valami plusz. Láttam már metal csomagot, pénzt meg egyéb szarságokat, hogy lehet kapni cserébe, de nem kimondottan vagyok rászorulva azokra a pluszokra.
Többnyire amiatt írtam, mert 2 hete, amikor rendeltem a kártyát, regisztrációt követően értesültem csak az ingyenes szállítási lehetőségről és le is vonta a szállítási díjat, mivel akkor (legalábbis abban a pillanatban biztosan) nem volt díjmentes. Ügyfélszolgálatos 2 óra alatt elintézte végül szó nélkül, tekintettel arra, hogy regisztrációt követően 5 perccel találtam rá csak az ingyenes szállítási lehetőségre. Egy szavam nem lehet, kedvesek és segítőkészek voltak.
Nem titok, hogy a meghívottak után járó kedvezmények is szerepet játszanak, azonban nagy részben ettől kívántam mást megkímélni.
Emiatt is írtam, hogy meglévő Revolutos ismerősétől beszerezhet egyet, de ha nincs, biztosíthatok neki…

2 kedvelés

Sziasztok!
Én úgy látom, hogy a fizikai kártya ingyenes kiszállításhoz plan-t kell módosítani pl. Metal-ra.
Amúgy a legolcsóbb/leglasabb szállítás 1803 Forint.
A Metal-nak viszont van havi díja, 4700 Forint (A Premium csak 2600 Forint).
Zsolt

Vagy olyan embertől kell meghívót kérni aki tényleg tud ingyenes szállítású standard kártyás régió linket küldeni. Másik lehetőség, hogy csinálsz egy virtuális kártyát, az hozzáadod a wallet-hez, használod, és pár hét múlva revolut felajánlja a standard fizikai kártyát ingyenes kiszállításal.

Köszönöm!

Így van, ahogy előttem is írták, ha vársz pár hetet, fel fogja dobni, hogy ingyen megkapod a kártyát csak igényeld. Nekem is így lett.

Megpróbáltam tesztelni a helyalapú biztonsági korlátozást. Eddig azt tapasztaltam amit Te is írtál. A következőt tettem:

  • A mobilon (bekapcsolt net mellett) a Revolut appban a fizikai kártya / bizonság / helyalapú biztonságot bekapcsolatam (érintéses fizetés bekapcsolva hagyva)
  • A telefonon a beállítások / adatvédelem / helymeghatározást kikapcsoltam, net (mobil+wi-fi) kikapcsoltam
  • Majd mentem 2 km-et és a fentiek ellenére sikerült simán vásárolni Apple Pay segítségével

Végig gondolva ezt a helyalapú korlátozást sanszos, hogy ez tényleg csak a valós fizikai kártya esetén működhet, ha a vásárlás és a mobilon futó app túl távol van egymástól (következő tesztelési feladat :slight_smile: ) Ezt erősíti még, hogy a virtuális kártya esetén ilyen helyalapú biztonsági beállításra nincs lehetőség (azaz kb. az Apple Pay-be digitalizált kártyát is ebbe a virtuális kategóriába teszi, ennek kapcsán azt érdemes még kipróbálni, hogy a fizikai kártya esetén az érintéses fizetés letiltása milyen hatással van az Apple Pay-es fizetésre)

Viszont tapasztaltam egy érdekes dolgot, amiről szerintem jó ha más is tud. Ha a telefonon a beállítások / adatvédelem / helymeghatározást kikapcsolom, akkor a Revolut appban automatikusan kikapcsol a fizikai kártya / bizonság / helyalapú biztonság beállítása, de erre semmi nem figyelmeztet és ha visszakapcsolom a telefon beállításaiban, akkor már magától viszont nem kapcsol vissza az app beállításában.

CNP-s (Card Not Present) vásárlásoknál teljesen értelmetlen a helyzet figyelése hiszen pont ez a lényege. Innentől lehet webshop / Apple Pay / bármilyen más vásárlás, amihez nem szükséges a kártya fizikai jelenléte.

BTW az Apple Pay is CNP-s vásárlás, a kártya digitalizálása során generálódik egy DAN (Device Account Number) szám, amiről az adott kártya kibocsátója (jelen esetben a Revolut) tudja csak, hogy melyik fizikai kártyához / fiókhoz tartozik.

1 kedvelés