Magyarországon is elérhetővé vált a Revolutnál az Apple Pay!

Ezt mondom (tapsztalom most már) én is, csak Te szebben (szakszerűbben) :sweat_smile:

1 kedvelés

Szuper hír a nyaralás közepén. Csináltam is gyorsan egy virtuális kártyát, hála a királyi postának.
Simplet pedig törlöm.

1 kedvelés

És ez most mennyivel jobb mint a Simle alkalmazás? mert ugye mostmár ott is a virtuális kártya segítségével bármilyen bankkártyával használhatod az apple pay-t.

Nincs havi 65 eFt korlátozás, jobb az app, külföldön is használhatod, devizák közötti váltás, stb…

Jóformán nem is lehet összehasonlítani őket

És mik ezek a 0 Ft-os mastercard tranzakciók amerikából? XD

Apple Pay autorizációs aktiváláshoz kell. Ha megnézed, MasterCard a “terhelő” fél.

Értem, köszi!!!

1 kedvelés

Ez a második lehetőség tuti, hogy valós? Próbáltam googlizni, de nem találtam róla máshol említést.

Ismerősöm így jutott ingyen postás standard kártyához pár hete!

Kicsit árnyalnám. Ha az appban a fizikai kártyánál kikapcsolom az érintéses fizetést, akkor az Apple Paybe digitalizált kártya esetén sem engedi a fizetést. Szóval az egy picit zavaró, hogy míg az egyik appbeli biztonsági korlátozás nincs hatással az Apple Payre a másik pedig igen, miközben a másik Revolutos (de virtuális) kártyánál pedig ez az egész nincs is.
Most, hogy a Revolut elérhetővé tette szinte teljes Európában az Apple Payt lehet, hogy át kéne gondolni az app felhasználói felületét, hogy mélyebb háttérismeret nélkül is egyértelmű legyen (még nekem is) :grinning:

reszi linkje segitségével 5 perc alatt, minden gond nélkül igényeltem egy standard kártyát. A fizikai kártyát ingyenesen július 27-én postázzák. A virtuális kártyát rögtön lehet használni.

1 kedvelés

Igen, balam is azt irja meghivasnal, hogy ingyen kapsz kartyat, de szallitasi koltseged sincs.

https://revolut.com/referral/zsoltiov

Hm… fura
Tegnapi napig tökéletesen működött a Revolut app, mára meg már kilép. iOS 13 beta van a telón. Tudom, béta, csak furcsállom, mivel tegnap este is még raktam rá pénzt.

Csak a Revolut lép ki? Dugtad rá mostanság a gépre? Főleg Macbookra? Ha nem is, javaslok egy olyat hogy fel próbálsz tenni egy másik appot / frissitesz valamit, eleg az is ha elkezdesz letölteni valamit és le is állítod a letöltést.
Nekem sokszor az összes 3rd party elkezd kilépni, vagy legalább a fele, de ezt találtam sok szarakodás után troubleshootingra :slight_smile:

1 kedvelés

Nem volt gépen hetek óta. Érdekes, hogy beszart. Tökéletesen ment idáig. Nem raktam fel más appot, és nem is csináltam semmit a telóval. Remélem jön ma este a b4 és az megoldja.

De mondom csak próbáld ki amit írtam :slight_smile:
Hátha összejön.

Mielőtt válaszoltam, kipróbáltam ezt a letöltés megszakítást, de sajnos nem jött be. Köszi azért a segítséget!

hopp

Ez aznap éjjel óta megy, mióta a Revolut :slight_smile:
Tegnap pedig az App is frissítve lett immáron a kis jellel hogy hozzá lehet adni az Apple Payhez :slight_smile: