Magyarországon is elérhetővé vált a Revolutnál az Apple Pay!

le volt írva az adott akció esetén, hogy milyen esetben és mekkora összeget írnak jóvá, és mikor.

Az jó azt a haverom olvasta és persze nem emléxik már, de azt hittem ez kb egyformán megy ezeknél az akcióknál

hello

tudtok segíteni?

  1. nem kapok kódot emailen a bejelentkezéshez
  2. apple pay kidobta a kártyát…

köszi

Revolut appban írtál a supportnak?

nem tudok belépni, mert nem kapom meg a kódot… :smile:

nem megy spambe az email? milyen cím? valami saját domaines vagy gmail és társai?

gmail

és nem landolt a spamben? csak emailre érkezhet kód? SMS-ben nem? évekkel ezelőtt csináltam Revolutot, már nem tudom, mi a módi.

Én úgy emléxem sms-ben is jöhet ha van szám megadva. Talán választható opció mikor kell.

1 kedvelés

sajnos nem. support nem válaszol. egyébként új teló, az a baj, tuti (eddig kb. 3 appot kellett újraraknom, amiben bankkártya van megadva… kivéve erste, ott nekik kellett törölni a régi iphonet… elég fura helyzet)

én még soha nem tapasztaltam ilyet, pedig már többször cseréltem készüléket az Apple Pay megléte óta. én nem hinném, hogy ezen múlna, főleg ha egy az egyben átköltöztetted az előző készülék adatait az újra.

de. és nem apple pay, hanem a többi. az meg, h miért dobja ki a revolut kártyám (apple pay), azt nem értem:

:hugs:

hát mert ezek alapján a kártyád Mastercard vagy Maestro, Visa esetén nincs ilyen.

El tudod mondani, hogy pontosan MIT CSINALSZ es pontosan, hogy MI TORTENIK? Tehat, van egy kartyad. Mit mond errol a kartyarol a https://binlist.net oldal? Milyen kartya ez pontosan? Tuti elo kartya? Nem lejart Revolutos kartya? Iden nekem minden MC kartyat VISA-ra csereltek.

visa

hát de a hibaüzenet azt írja, hogy Mastercard vagy Maestro.

ki érti ezt? (és írja, h a revolut is támogatott)

@rihekopo79 akkor valahogy mindenképp a Revoluttal kell ezt lerendezni, más ebben szerintem nem fog tudni segíteni. én sosem hallottam még arról, hogy ilyen problémát okozna készülékek közötti költözés, többször költöztem már készülékek között, mióta Revolutom is van, de ilyesmibe sosem futottam bele.

mi van akkor, ha más Revolut fiókjában chatelsz a Supporttal, hogy ez a helyzet, és hogy írják meg, mit tehetsz? nyilván nem adhatnak felvilágosítást egy másik fiókról, de mivel azt írtad, hogy be sem tudsz épp lépni, akkor leírhatják, hogy miket próbálhatsz meg, illetve hogy milyen email címre kellene írnod, amit ténylegesen meg is kapnak és válaszolnak, mert eddig nem jártál sikerrel.

illetve írd már le kérlek lépésenként, hogy pontosan mit csinálsz.

Próbáltad már törölni és újra telepíteni az app-ot? Valami rémlik nekem hogy 1x mintha megmakacsolta volna magát valamelyik ilyesmi appom, de nem tudom már melyik volt, mert használok Wise-t, is és használtam a Curve-t is és lehetett ezek közül is valamelyik, amit így sikerült a végén jobb belátásra bírnom. 1 próbát megér eddig nem tetted.

Mindeképpen a Supporttal beszélnék a helyében, mert nekem is VISA kártyám van és köszöni jól érzi magát a Walletben.