Magyarországon is elérhetővé vált a Revolutnál az Apple Pay!

nagy nehezen (belépés nélkül nehéz) elértem (érdemben) a supportot.
ma lett egy tök új (vitrtuális) kártyám minden indok nélkül
(ja, bocs, az indok: midig frissítenek, hogy a felhasználói élmény javuljon… :ox::poop:)

@rihekopo79 de leírnád azt is, hogy pontosan mit csináltál, tehát lépésenként, amikor nem ment? ha nem az appban, akkor végül hol érted el a supportot? mit írtak, mi volt a gond?

ezeket jó lenne, ha leírnád, hogy ha más is belefut, akkor tudja, hogy mit lehet tenni, mert jelenleg igazából semmit nem írtál le arról, pontosan mit is csináltál.

Hát nem tudom mit ronthattál el, de én is költöztettem már és állandóan frissítem is és sosem volt ezzel semmi baj, csak a F-ID -t kellett újra hozzáadnom. A párom telóján is ez volt most költöztettem át másikra és ott is csak ennyi volt a dolog, frissítem is azt is mindig.

OK.
böngészőben be tudtam lépni, ott lehet az email helyett sms-t kérni (ha vársz). ott help center, és chat.
a többire nincs válaszom, vagyis ennyi csak:

@rihekopo79 ezek alapján akkor a Revolut egyszerűen kicserélte a kártyádat, azért vált érvénytelenné, és “dobta ki” a Tárca. erről kellett küldjön értesítést is még előtte.

igen, majdnem: alapból csak érvénytelenítette, de újat nem küldött… csak most
és az egészről nem jött értesítés (mert csak most léptek, de ez csak szerintem volt így)

köszi mindenkinek a figyelmet…