Megérkezett Magyarországra is az Apple TV+, az Apple új TV szolgáltatása!

@Jadeye Köszi, meg akartam pont változtatni, de láttam már meg tetted helyettem. :grinning:

… oflány meg hogyan??..

Ez érdekes, én szeptember 6-án vettem az iPad Promat és én is megkaptam az egy éves ingyenes Apple TV±t.

Én megpróbáltam beregelni az 1 éves ingyenesre, de mivel telefon szolgáltatós fizetési megoldást adtam meg -a külföldi kártyámat nem engedte regelni-, igy addig jutottam, hogy a telenor aszf-jét el kellene valahol fogadjam, de sehol sem látok erre opciót. Van valakinek tippje, hogy lehetne ezt megtenni?

Sajnos van egy hiba :frowning: Te vagy a második, akinek nem jön elő az aszf, akkor ez akkor hiba, ha valaki a Telenort használja, mint fizető eszköz és nem bankkártyát.

és ilyenkor mit tudok tenni? vegyem fel a kapcsolatot a telenerrel?

Hát inkább az Apple-lel, aztán kiderül mit mondanak erre.

okok, köszi

A kiválasztott epizódnál keresd a felhőből lefelé mutató nyilat.

image

Automatikusan ha 4k + hdr képes a tv, akkor olyan minőségben játsza le? Sehol sem találtam beállítást a minőséggel kapcsolatban. :confused: Egy Apple Music-ot integrálhatnának, hogy tv-n is lehessen használni, mint egy spotifyt.

Sziasztok!
Októberben vásároltam egy Macbook Pro-t viszont nem dobja fel az ajándék 1 év Apple tv ±t.
Van ötletetek, hogy mit kellene csinálni, esetleg hol érdemes nézelődnöm?
Előre is köszi!

Ha van Apple TV-d (eszköz) akkor igen feltételezem. Egyéb esetekben nem tudom (se HDR-t se 4K-t nem tud a tévém).

Tudod és tudsz. Beállitások-Videó és Audió-Felbontás( nekem Format németül). A Musik app meg van appke tv-n is. Úgyanúgy tudsz zenét hallgatni.

Próbálj meg belépni a https://tv.apple.com -on az Apple ID-val és nézd meg, hogy ott felajánlja-e. Elvileg kéne.

Gondolom a vásárolt eszközöd új, és nem használt.

Próbáltam már ott is, de csak a 7 napos trialt dobálja.
Természetesen új!

Akkor Apple Support. :frowning:

Ugyanazzal az Apple ID-vel van a készülék regisztrálva amivel a tv+ probálod? A macbookon a legújabb szoftver van?

Igen és a legfrissebb os van rajta, évek óta MacBook felhasználó vagyok.
Marad a support! :frowning:

Az apple.hu -rol vasaroltad? Elkepzelheto, hogy nem “uj”. Marmint lehet, hogy 3 honapja megvettek az Appletol es addig valami raktarban allt, mielott hozzad kerult.

Mediamarkt-os vásárlás!
Felveszem a kapcsolatot a supporttal, egy próbát megér!