Megérkezett Magyarországra is az Apple TV+, az Apple új TV szolgáltatása!

A mediamarktban pl eppen delelott jartam, ahol meglepve tapasztaltam, hogy meg aruljak a regi kinezetu MacBook Airt. Azt pl. hiaba veszi meg barki most uj termekkent, az nem lesz alkalmas ingyenes AppleTV+ elofizetes aktivalasara alapnak, mert ugye egy honapok ota kifutott termek. Nem lehet, hogy olyan termeket vasaroltal, amelyet mar nem arul az apple.hu?

2019-es 13" TB-os Macbook Pro 4db thunderbolttal. :slight_smile:

Este próbálgattam még egy kicsit, és sikerült regelnem telenerrel is. Annyi volt, hogy amikor a telefonszámot ki kell választani, akkor másik számot kell választani, ott meg lehet adni ugyanazt a telefonszámot, ami bent van a telefonban, majd küld a rendszer egy ellenörző sms-t. Így sikerült az 1 éves regisztráció.

1 kedvelés

Köszi a tippet! :slight_smile:

Apple tv-t nem szeretnék venni, mert airplay2 óta nem sok értelmét látom, de attól még egy Apple Music app jó lenne :slight_smile: De gondolom ezt a kiváltságot meghagyják még az apple tv-seknek. :smiley:
Ezt a beállítást nem találom a sima samsung store-ban található apple tv appban. :confused:

Ja, hogy samsung tv-n kérdezed, ezt nem írtad. :smiley: A samsung tv- csak a tv app van. Ugyanez a tv app van az apple tv-ben is. De film lejátszása közben biztos van egy gomb ami mutatja milyen felbontásba megy a film. Azt nem tudom, hogy a smart tv-ken lévő applikációban is 4K-ok a filmek.

Igen bocsi, az elmaradt hogy samsung tv.
Kerestem már mindenhol, sehogy nem tudtam előcsalogatni. De még az elején az adott sorozat / filmnél mutatja a minőséget, kérdés, hogy az a rendelkezésre álló minőség vagy automatikusan a lejátszási. Egyébként szép a kép így is, csak puszta kiváncsiság :slight_smile:

Itt az van írva, hogy tudja a samsung tv.

Az biztos, hogy ami a film/sorozat adatlapján fel van tűntetve, az a rendelkezésre álló a minőség.

Közben új sorozat került fel vagyis kettő. M. Night Shyamalan-tól egy. :slight_smile:

1 kedvelés

Ne haragudj, sikerült az egy éves regisztrációd? Nekem csak a 7 napost dobja fel. Ha igen, mit kell tennem? Köszi előre is!

Mikori a terméked?

December 05-én vásárolt Mac Book Pró

A https://tv.apple.com-on sem tudod beváltani? Sokaknak ott sikerült.

Ugyan azzal az  Id-val kell belépni az  Tv-re mint amivel aktiváltad a gépet. Az tv-n lehet egyszerre több account is belépve és tudsz benne válltani azt hittem hogy anno nekem sem sikerült de miután átváltottam a jóra akkor meg is jelent egyből. A távirányitó menü gomb melletti tv ikon gombot nyomd hosszan és akkor feljön hogy milyen  Id-k vannak bejelentkezve.

1 kedvelés

Szia!
Nem sajnos, nekem is csak a 7 naposat dobja be.
Én elengedtem a dolgot! :slight_smile:

Pontosan milyen gepet es milyen modellt vasaroltatok? A vasarlas a https://apple.hu/ oldalrol tortent? Amennyiben nem az Appletol vasaroltatok kozvetlenul, akkor elofordulhat, hogy ez a gep nem most lett ertekesitve, hanem pl. a valasztott kiskereskedonel csucsul 3 honapja. Ebben az esetben, mivel az ertekesitese nem most tortent, nem aktivalhato az 1 ev. Illetve ilyen esetben a telefonos ugyfelszolgalat felhivasat javaslom, hatha meg lehet beszelni az ugyintezovel.

Sziasztok. Először nekem sem dobta fel az 1 évet, csak a 7 naposat. Külföldön vásárolt Apple TV 4K-t kaptam ajándékba. Frissíteni kellett a szoftverét 13.3-ra (eredetileg 12.4 volt úgy emlékszem) és utána rögtön feldobta az 1 évet.