Megjelent a macOS Big Sur – megújult design és frissített alkalmazások

3x megszakadt aztán hol innét, hol onnét (próbálja) folytatni.

Nem indul túl jól a macOS Big Sur megjelenése, gyakorlatilag a frissítés megjelenése, tehát hazai idő szerint este 7 óta folyamatos problémák vannak, ami végre már az Apple Rendszerállapot oldalán is látható. Ha tehát nem töltődik le a telepítő, vagy a folyamat megszakadt, nem vagy egyedül.

1 kedvelés

Elkezdte letölteni, most pedig "Hiba történt a kijelölt frissítések telepítése közben. " … :confused: MBP mid’14

Sajnos folyamatosan halnak le az Apple szerverei…
A mindenségit! Pedig nagyon vártam, reggelóta az órákat számoltam visszafelé…

Már lehaltak a szolgáltatási szerverek is! Apple pay, Apple card, Maps, iMessage

Hát nem tudom nálam van-e gond, de nekem korábban már leszedte mind a 12.8 gigát majd kiírta :Hiba történt a kijelölt frissítések telepítése közben. Azóta csak ez a hibaüzenet van anélkül, hogy bármi is történne.

Szeretem a Mac-et, de azért egy-két dologban nagyon béna, oké, hogy nem jön a frissítés, de megmondhatná mi a hiba, hogy ne csak akkor tudjam meg ha a server statust böngészem…

Én még várnék a helyetekben, hogy kijöjjenek a hibák. Legalább 3-4 hét…
Én várok :smiley:

Automatikus készülékváltás AirPodshoz | Az AirPods simán vált az azonos iCloud-fiókhoz párosított aktív eszközeid között – hogy még egyszerűbben használhasd minden Apple készülékeddel.

Kicsit OFF, de ezt a funkciót már iPhonera és iPadre is beharangozták az iOS 14-re, de nem működik, valakinek működött ez már valaha?

Milyen Airpodsod van?

Na így kell ennek lecsusszanni, ami a csövön kifér.

Énis szkeptikus voltam a beta időszak alatt 99%ban nem működött, aztán a legutolsó beta verziónál valami változott és ment a váltás iPhone és iPad között pillanatok alatt, Macen idén inkább nem beta-ztam de szerintem ott is menni fog. (Airpods 2)

Nekem is lejött röpke 5 perc alatt. :slight_smile: Most barátkozunk.

Az igen! Tegnap nekem is teljesen behalt többszöri újraindításra. Majd ma délután…

Sziasztok, hova tölti le az install fileokat a macos? Tegnap többször megszakadt és ma reggelre vettem észre h elfogyott a hely a gépen ( mindig elölről kezdte a letöltést ezek szerint és nem “folytatta” )?

Csak ezekkel a fülesekkel működik:

• AirPods Pro
  • AirPods (2nd generation)
  • Powerbeats
  • Powerbeats Pro
  • Solo Pro

Sziasztok! Van esetleg valaki, aki Retina MacBook Pro Late 2013-ra felrakta? Kicsit szkeptikus vagyok a frissítéssel kapcsolatban, megnyugtató lenne kapni bármilyen megerősítést. Köszi!

Ha ment rendesen a gépeden a macOS Catalina, ezzel sem lesz gond. De nyomj egy bizt. mentést. Az a biztos, ami tuti! :slight_smile:

Az Apple Watch S5. Nem oldja fel a zárolást a Big Sur oprenceres gépemen!! :confounded:

Valakinél jelentkezik ez a probléma???

nekem önállóan a frissítés után kivette a pipát hogy feloldhatja, újra kellett engedélyeznem

Hiába pipálgatok, Semmi. Azt írja hogy nem érzékeli a Watchot. De a telefon meg folyamatosan kapcsolatot tud tartani vele…002

update:
Közben meg lett a megoldás! :slight_smile: Apple Watch párosításának megszüntetése és tartalmának törlése

Nem sűrűn veszem rá magam arra, hogy kommenteket írjak, de talán még nem késő és figyelmeztethetem azokat, akik még nem tették meg, hogy ne kövessék el azt a hibát, hogy telepítik ezt a nagy kalap sz…t!

A megjelenés egy dolog, ízlés dolga, szerintem gagyi a korábbihoz képest. A beúszó értesítések bezárásánál ember legyen a talpán, aki eltalálja azt a mini bezáró gombot!

A megjelenés mellett a másik szörnyű tapasztalatom a működéssel van: gyakorlatilag semmilyen szinkronizálás nem működik. A fotók már korábban is használhatatlan volt, de mostanra az üzenetek sem jönnek meg (küldeni sem tudok), a névjegyek sem szinkronizálódnak és a jegyzetek sem. Egyelőre ezeket próbáltam, de ha ilyen jól működnek más dolgok is, akkor gyalu és visszaállok az előző verzióra.

Még szerencse, hogy csak a régi Air-re tettem fel, mert kíváncsi voltam! Óvakodjatok ettől a szörnyűségtől!

Semmi ilyen problémát nem tapasztaltam, igaz én “clean installt” csináltam. Azután amit kellett visszatettem mentésből. Szépen szinkronizálódnak az üzenetek, iCloud drive-ból a fájlok stb. Igaz, a kinézetét szokni kell. :slightly_smiling_face: