Megjelent a macOS Big Sur – megújult design és frissített alkalmazások

Persze eddig szépen működött. Most meg semmi. A vicc, hogy a párom telója néha megjelenik (Famili share) de az enyémek nem.

Van-e valami logikus magyarázat a macmini2012 late kizárásának?
Mert i5 CPU (2.50 GHz Turbo 3.1 ), 8/16GB RAM, 525 SSD
pl a 2014-s minik jóval gyengébb teljesítményben, nem?

De az összes mini 2014 támogatott:(

Az Intel. Minden olyan gep kiesett, ami olyan Intel processzort tartalmaz, amely atesett a nem tamogatott kategoriaba. A kiesett processzorokhoz nem erkezik tobbet microcode frissites a gyartotol, igy egy esetlegesen kiderult ujabb CPU bug eseten nem lesz erre fix.

1 kedvelés

Nekem 2nd generation van és nem működik vele. Mindent úgy csináltam ahogy le van írva mégsem vált. Valamit nem tudok? Ötlet esetleg?

A Beállítások - Bluetooth - Füles melletti info gombra kattintva a megjelenő panelen a "Csatlakozás ehhez az iPhone-hoz funkciónál automatikus beállításon van?

Ha igen akkor nem tudom. Nekem működik.

Nem teljesen ide tartozik, de ezt használom: https://v2.airbuddy.app instant megvettem. :slight_smile:

Nálam elég gyatrán működik a Safari. A Facebook úgy laggol hogy teljesen élvezhetetlen.
De sima böngészésnél is röcög.
Néha az alkalmazások elindulnak rendesen, néha nem. Szóval valami nem okés.
Macbook air 2017.

Biztos, hogy 2nd?

Azt kell hogy mondjam, hogy a Chrome sokkal simábban megy mint a Safari.
Várom a patch-t, mert ez így gáz.

Igen, mindenhol automatikusra van állítva. Kicsit nézelődtem a neten, azért még van pár gyerekbetegsége a funkciónak, de én örülnék ha mondjuk alapdolgok mennének akár! :smiley:

1 kedvelés

Szia! Talaltal megoldast a visszaallitasra a Big S*r-rol? Engem nagyon erdekelne. Koszi szepen elore is

@emac de hát ez le van írva a cikkben, külön bekezdésben. ugye elolvastad a cikket?

Én, sőt előrendeltem. Viszont így néz ki, nem állítja dinamikusan a a widget méretet, fél képernyőmagasságot elfoglalja az üres widgettel… röhejes. Ha kisebbre, a kör alakú diagramra állítom akkor meg nem férnek el az eszközeim a 4 karikás widgettel. macbook, iphone, ipad, airpods tok és fülesek, és még lenne a watch is, bár annak az akkuját még SOHA nem jelezte ki, akármit is csinálok. Igen elolvastam a fejlesztő oldalán a leírást, de nem tudtam megoldani. Sajna ez egy olyan program amihez bevallottan nincs support, a fejlesztő szerint. Hobbiból csinálta, support nuku. Megy akkor megy, ha nem akkor nem. Tök jópofa, hiánypótló, de egyelőre nem hozza az elvártat.

Ezt aláírom, core i7, 16GB RAM, és riccen görgetéskor. 2014-ben úgy siklott a safari mint ha teflonon csúszna, most meg döcög.