Megjelent a macOS Catalina - viszlát 32 bit, látványos újdonságok és iPad appok a Mac-en

Milyen verzioju pontosan az operacios rendszered es mi a build verzioszama (about this macban kattints ra a verzioszamra)?

Ahh most meg elkezdte letölteni.
Nem értem. Azért köszi
(Lehet épp nem volt net…úgyis olyan “olcsó internet” hálózat van nálam. )

1 kedvelés

Létezik, hogy kizárólag hálózati árramforráshoz csatlakoztatva lehet a MBA-t frissíteni?

Az OS telepitok ki szoktak irni, hogy jo lenne ha kabelre lenne dugva, de legutobb is ugy frissitettem, hogy nem volt tolton (igaz, kb. 90% volt az akkuban). Elkepzelheto, hogy az ablak tartalma, fugg attol, hogy mennyire van feltoltve a telep.

Mondjuk 30 %-kon volt, nem szoktam ilyen alacsony töltöttséggel frissíteni, gondolom egy bizonyos szint alatt nem engedi a rendszer. Akkumulátorkezelésben hoz valami változást a 10.15?

Szerintem nem, ugyonolyan remek minden, mint elotte.

Sziasztok,
Esetleg erre tud valaki valami hasznos információval szolgálni?
Catalina telepítése után nem idította el a Photoshopot, azt a hibát írta hogy sérült a telepítő.
Letöröltem a Photoshopot, újra telepíteném, de az alábbi akadályba ütközöm a telepítés elindítása után (képen)
A rendszer amit használok (másik képen)
Előre is köszi a választ esetleges probléma megoldási javaslatot.!
!

másik fotó

Milyen verzioval probalkozol? Az Adobe oldalan is emlitett 20.0.6?

20.0.6-nál régebivel…
Olvastam a linken lévő információt, így már értem hogy miért nem megy, miért nem engedi a telepítést…
Köszi a segítséget.

Az iPhone kezelését a Finder ugyanúgy teszi, mint az iTunes?

Latszolag igen. Eddig nem tunt fel, hogy valami ne menne.

nekem a terminálban mikor beírnám a sudo… parancsot kéri a jelszavamat, de nem tudok beírni semmit. erre megoldást tud valaki?

Látszólag beírod és entert nyomsz. Ilyen a terminál.

Sziasztok! Teljesen off, de újraraktam a 2 gépemet (macOS-sel persze, legfrissebb), azóta nem tudok bejelentkezni az iTunes Store-ba, nincs Apple Musicom, filmjeim, podcastjaim. Mac App Store-ba sikerül, az működik.
A vicc az, hogy magyar apple id-vel nem működik csak nekem, ugyanazokon a gépeken egy külföldi apple id-vel sikerül bejelentkezni. Beszéltem Apple-lel, tudnak a problémáról, azt mondták várjak a frissítésre… Csak a szokásos… főleg mostanában…
Nektek is jelentkezik a probléma?

1 kedvelés