Megjelent a macOS Catalina - viszlát 32 bit, látványos újdonságok és iPad appok a Mac-en

Sziasztok!
Nekem olyan gondom van, hogy egy App telepítése " You must be logged in as root When installing this program " megállt ! Ilyenkor mi lenne a teendő?

Milyen app? Hol irta ki? Nem lehet, hogy a read-only System particio okozza a problemat es telepites elott irhatova kellene tenni?

Nekem is ezt csinalja órák óta. Siman kikapcsoltad hátul, aztán újra be? Nem sérült így semmi?

Nos nekem is gondot okozott a uTorrent, gondoltam megpróbálom a Vuze progit, a telepítés rendesen elindul, majd amikor végezne, akkor írja ki hogy root joggal jelentkezzek be!

Esetleg a transmission? Ha jol emlekszem a Vuze lassan 5 eve nem kapott frissitest.

Eddig iTunsban tudtam olyat, hogy a képek mappán belül volt egy mappa, és ha abba belemásoltam egy fotót, akkor azt az iTunes rászinkronizálta a telefonra.
Ezt most sehol nem találom.
Valakinek ötlet?
Előre is köszönöm

Beszéltem az Apple supportal és a a 69808-as hibára készül állítólag a patch persze időt nem tudott mondani, hogy mikor jön.

Majd némán letolják gondolom.

Valaki tud megoldást arra, hogy miért nem látom az Airplay ikonját felül a menüsávban? Ez által nem működik a Sidecar sem. Néztem videókat, Menu extrasban van egy fájl arra dupla katt, előjön a sávban de aztán újra eltünik. Természetes az alapkövetelményeknek megfelelek, Catalina és iPadOS, ismerik egymást az eszközök.

Csak azt felejtetted el leirni, hogy melyik eszkoz milyen modell.

Mindegy milyen modell. Macbook Pro 2015 és Ipad Pro 2018 modell.

Nem mind1. A MacBook Prod regi ahhoz, hogy legyen rajta Sidecar. https://support.apple.com/en-au/HT210380

1 kedvelés

Azt hittem Catalina függő. Köszönöm azért!

Sziasztok!
Olvastam parnak jelentkezett valami hiba frissites utan
Megoldodtak mar a problemak?
Biztos el fog indulni a gepem frissites utan ? :slight_smile:
az hogy lassu vagy gyors lesz majd ki alakul, de nehogy ne induljon el a rendnszer!?
mcb pro 13 2018 i7/16/1tb

Biztos megoldották. Frissítést nem adott ki az Apple.

Sziasztok, nekem a sidecar egyáltalán nem megy és nem tudok rá megoldást. :confused:
2016-os macbook pro és iPad pro 12.9-es. Megjelenik a Sidecar, látom az eszközök között az iPad-et , de csatlakozásnál timeout. Akár wifi-n, akár usb-n keresztül próbálkozok. Mindent próbáltam már, ugyan az az icloud, bejelentkezve, 2 lépéses hitelesítés on, ugyan az a wifi, minden eszközön a legújabb rendszer…

Valakinek valami ötlete esteleg? :smiley:

Elkészült a 64 bites verzió!
github[pont]com/transmission-remote-gui/transgui/releases

1 kedvelés

Sziasztok.
Nekem az app storebol és szoftverfrissités oldalról Indítva is azt írja ki a rendszer hogy nincs Frissíthető, elérhető verzió.

2016-os macbook 12" retina Gépem van.

Elvileg ezen mennie kell jól gondolom?
Nincs béta profil.
Mit csináljak?

Köszönöm szépen a kedves segítséget.
Pacsi