Megjelent a macOS Mojave – sötét mód, dinamikus asztal és sok más

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/09/24/megjelent-a-macos-mojave-sotet-mod-dinamikus-asztal-es-sok-mas/

Majdnem napra pontosan egy évvel a macOS High Sierra megjelenése, két és fél hónappal a 10.13.6, valamint tizenegy béta változat és külön GM nélkül az Apple kiadta a macOS 10.14-es frissítést, ami a macOS Mojave nevet kapta. Az új rendszer esetén 11 főbb újdonságot emelt ki az Apple a WWDC-n való bejelentéskor, de ezek mellett sok olyan apróság is…

vajon ez lett a végleges? macOS 10.14 (18A389)

elvileg újabb, 18A391.

1 kedvelés

Nekem még mindíg nem dobja fel.

ott a letöltési link a cikkben. :slight_smile:

Nekem sem, de kreatívan megnéztem a cikket :smiley:

Okksa köszi már települ:)))))))

Jajj lemaradt hogy köszönöm s segítséget sorry!:)))))

Szerintetek 2012late Mini fogja bírni? Tudom, hogy erre telepíthető, de várható, hogy hasonlóan az iOS12-höz itt is érdemes frissíteni a régi készüléket?

Sziasztok!

Régebbi gépre érdemes telepíteni? Szintén 2012-es gép, Macbook Air (i7 ,8gb). Vagy inkább maradjak egy régebbi rendszeren? Manapság bármilyen művelettel 60+ fokos lesz a proci (böngészés, fut egy progi) telepítésnél meg simán felmegy 90+ -ra :frowning: , takarítva volt és pasztázva is.

Akkor ott valami más gond van, mert nekem is ugyanez van 16 GB rammal meg SSD-vel szerelve i5 proci és nincs gondja a hőmérséklettel szépen teszi a dolgát.

Valaki esetleg jártas a Mail app-al kapcsolatban? Folyamatosan kéri a jelszómat, aztán kiírja hogy nem érhető el, offline-t is ír. Millió dolgot megprobáltam már, amiket találtam a neten. Gmail egyébként. Köszi

megpróbáltad törölni és újra hozzáadni is?

Nem tudtam törölni, sehol sem találtam. Pedig már azt is kerestem. Hozzá adni hozzá tudok. Nagyon bosszant.

a Rendszerbeállítások, Internetes fiókok alatt sincs?

Kitöröltem. De ezt írja amikor beírom a jelszavat. Változtatok jelszót, más platformon elfogadja, itt nem.

miért IMAP-ként adod hozzá, és nem Google-ként?

Engedelyezve van a fiokodhoz a nem biztonsagos modon valo hozzaferes? (A google szerint semmi sem biztonsagos, ami nem tud tobb faktoros belepest es az IMAP protokoll nem tud)

IMAP, POP ezt dobja fel, a gmail fiókot hogy lehet máshogy hozzá adni? nagyon nem vágom.

Igen engedélyezve van. Már kezdem feladni. 3 napja ezzel baszódok -.-