Megjelent az iOS 12.0.1 – iPhone XS töltési hibák és iPad billentyűkiosztás javítása

Itt fent leírtam miért is reagáltam le és nem a támadást az apple ellen, hanem a kisarkított árazást.
A többit is lehet illetni ezzel v azzal, de ismerd el, ha az apple vmit kiad és bármi hiba van akkor abból címlap story lesz azonnal és mindenki azon csámcsog, A samut még szinte piedesztálra is emelték mert milyen rendesen visszavette a note gyújtókat.
Szó nem volt befektetésről, mert annak az én olvasatomban termelni kell a pénzt és nem értéket veszíteni mint teszik azt az árucikkek, csak említettem, hogy ha már drágább, cserébe nem is veszít az értékéből annyit és tovább van 2x supportja mint a csúcs droidoknak, de hát én “durcás kisfiú " vagyok és sírva védem az apple-t szerinted. Talán mert nem volt annyi szívásom velük mint sok szintén nem olcsó, nem alsó v közép kategóriás droidos tablettel, ez v az miatt.
Amugy az auto sem befektetés és mégis ott miért is elfogadott ha vki említi az értékvesztését mint erény? Az is csak egy használati eszköz, csak más árkategória, befektetés csak egy kereskedőnek, mint a mobil is annak aki azzal keresi a kenyerét pl. (nem én)
Akkor egyszerűsítem hogy értsd mit akartam kifejezni!
Vicceske fentebb leírta hogy van drágább is, azt nem hogy van alapáron 399e-ért ami teljesen megfelel mobilnak, annyira mint az emlegetett fél millás. Mert nem kell mindent egy eszközön csinálni feltétlenül, hiszen egy 6”-os kijelzőn nem ugyanaz pl a mozi mint egy 10-12"-oson és az a szemnek is jobb ha már arra használja vki. komolyabb dolgokra ott van a noti.
“Konkrétan kihozták a nagy ios12-t szuper megbizhatósággal és rendre ekkora bakikkal jön ki valami! Nagyjából ez volt a hozzászolása… nem pedig a pénz!”
Hát ha nem azzal kezdi, hogy fél millás telo akkor nem is érdekelt volna, mivel igen hibáznak sokat, mint a többi is, csak ezt jobban felfújják mert apple. ez itt a lényeg és nem az apple miatt, hanem, a tényszerűség miatt volt a kommentem…Vágod már? A többi cikknél is hasonló a szitu, csak vmiért nem értitek mint látom.
Ámbár azok után és most ne vedd magadra, mikor konkréten le volt írva anno a cikkben a telekom éves iphone csere “okossága” és be is volt idézve a honlapon lévő teljesen érthető akció, voltak olyan kérdések amelyek erős dislexiára utaltak többeknél. Szóval én már semmin nem csodálkozom.
És pont!

Szevasztok emberek!

Mindenki fejezze be, amit éppen csinál, mert baj van!
Az iPad Airemről elment a fekete szín meg még bizonyos színek is hibáznak, plusz, mintha néha beégne a kijelző, de az viszonylag gyorsan elmúlik. Aztán egyszer csak visszajön a normál állapot, majd megint beáll a hibás állapot, ez jelenség teljesen véletlenszerű.
Nem ejtettem le, és csináltam vele semmit, egyik pillanatban minden rendben volt, elmentem kajálni, majd mire visszaértem ez a történet fogadott.
Érdekes ez az egész jelenség.
Ugyanis egy adott weblapon, pl. szifon, van olyan szöveg, ami a normál fekete színű állapotban látható, és van, ami szürkévé válik. Tehát van fekete szín, csak össze vissza. A YouTube app dark módja működik, fekete, de a videókban található fekete szín meg szürke.
Az iOS alap fekete szövegei szürkék, DE, ha megnyitom a beállításokat, akkor ~1mp-ig fekete, majd utána ugrik át szürkére.
A csapkodd meg a hátulját típusú YouTube-os ötleten már túl vagyok, nekem nem használt, másnak igen. A gyári, teljes újrahúzáson már túl vagyok, nem használt, már az elején az alma logó is szürke.
Ja, frissítettem 12.0.1-re is, de semmi változás.
Találkozott már valaki hasonló anomáliával, a kijelző romlott el, a videókártya, vagy mi történik? Vigyem el szervízbe, tudom, oké, csak kiváncsi volnék, hogy egyedi eset, vagy más is találkozott már ezzel, mert a googliban semmi ehhez hasonlót nem találtam.

Gunar Vicceske2, igazad van, 400.000-ért ajándék…:grin:

Persze hogy nem az, kivéve ha vki tényleg ajiba kapja. Azonban droidos ami kb egyenlő vele az is 300e fölött van és 1 év utan felét éri, 2 évesen No support többnyire és azokkal is van annyi nyűg mint ezekkel, ha nem több.Azon kívül megint ugye az ára amiről írsz, de semki sehol nem panaszkodott még, hogy vmi apple közeli eladó stb kényszerítette volna egy iphone megvételére. Pedig ebből lehetne hír.
Szerencsére sok okostelót lehet kapni olcsóbban hát van választék így ez lehet drága mégis viszik, talán mert egyedi, egyedi hibákkal stb.

Na ez iOS hiba lesz. https://streamable.com/h1fiq
Ha fenről lefelé, nagyon finoman pár mm-t húzom az újamat, mintha a vezérlőközpontot szeretném előhívni, visszaáll az eredeti szín.
Ilyenkor mi van? Várni kell míg kiadnak egy frissítést, addig meg kuka a gép??? Ez 11-en nem jelenkezett, 12-őn igen, s a 12.0.1 sem oldotta meg. Szervíz gondolom ezzel nem tud mit kezdeni, hiszen nekik is ua. a 12-es iOS van meg, mint ami a hivatalos. Szóval akkor ennyi volt? Egy frissítéssel simán kinyírható egy iPad??
(A videón szereplő dátum nem tudom miért 2014-es, de ez a legkevesebb, ami zavar.)

érdemes lenne elsőként az ebben a cikkünkben leírtakat végigzongorázni:

ha nem oldja meg, akkor addig is fel tudod tenni mondjuk az iOS 12.1-es bétát, hátha az segít. és vegyél fel hibajegyet:

Látom nem értetted mit írtam vagy mit írt ő, és pont ezaz hogy azért mert leírta hogy fél millás mindjárt nem a hibával foglalkoztál hanem a fél millás jelzővel… ami pedig egyáltalán nem kisarkitás mivel még van ennél drágább is szóval az sem állja meg a helyét. Lehet jönni mások termékeivel hogy robban vagy szar vagy nincs support.

Figyu! Magyarral volt gondod mi? az isiben!
“Fél millióért még töltsön is rendesen ?”
Itt az ominózus mondat amiről beszélünk és ebben legalább akkora a jelentősége a fél millának mint a hibának ahogyan megfogalmazta, mert talán még nagyobb is azon a hangsúly, de mindegy, sehol sem írtam mint “durcás kisfiu” hogy hibátlanok az iphone-ok, viszont ha hibáznak javítják mint az elmúlt években annyiszor, ellenben sok másik gyártóval akik eladják és használd ahogyan van, az OS nem az övék, amiatt nem lehet rájuk mutogatni, mint volt rá precedens hogy a qualcomm a két éves procihoz nem csinált már drivert az új OS alá és csak főzött romokat tudtak a közel 300e-es telókra tenni, akik naprakészek akartak lenni. Pedig egy samu is megírathatta volna simán a hiányzó drivereket, oszt mégsem. Na ennyit a hibákról itt is ott is.

Az itt a baj, hogy nem vette senki észre a lényeget! Azért nem töltött rögtön csak QI töltővel, hogy vegyék azt is hozzá. :roll_eyes: Simán üzletpolitika rejtve :grinning: Pont ezért csak egy része volt ilyen, mert ha mind ilyen akkor azonnal levágós lett volna. :grinning: Mert ha már vki vesz egy ilyen nem olcsó telót és pont az övé nem tölt csak QI-val, hát gond nélkül betipeg vmelyik boltba és vesz hozzá egyet mire kijön a javítás. Vagy nem ezért hanem csak hibáztak kicsit és megoldották gyorsan. :eyes:

Már ez a “figyu” is vissza vágás probál lenni, mert ultragáz… ami tény hogy egy idióta okoskodó ember vagy, az meg nálam tény hogy tényleg nem voltam jó nyelvtanból, bár le is szarom, pont úgy mint téged!
Mèg Jobs is azt mondta annó a térerő problémára hogy rosszul fogtad, ezért lett a bumper, szóval volt hova fejlődnie a Samsungnak is!

@gunar @mightymo3 srácok, kérlek, ez már nagyon nem ide való.

1 kedvelés

Én maradtam normál keretek között úgy érzem, csak IQ minusz nem bírt, ezért nem vágom engem ebbe miért is vettél bele?

pont az ilyen visszaszólásokra gondolok. nekem tök mindegy, ki volt az, aki csak visszaütött.

Igen, a Te szemszögedből jogos is és nem is irtam volna rá azt ha én kimaradok belöle. Azt meg nem piszkálom mert kb mintha egy széket tanítanék ülni. :roll_eyes:

A héten beszéltem a mobilszólgáltatóval az apple supporttal és a végén bementem az Apple Store-ba, és végülis az egymásra mutogatás után kiderült, hogy szoftveres a probléma, amit még az apple-nek nem sikerült kideriteni, hogy mi okoza, ez a hiba elöfordul az új XS-n és az XS max-on is. Kicserélték az asszony meg az én telefonomat is a „biztonság“ kedvéért, de nem fogja megoldani a problémát. Addig még nem sikerül orvosolnia az Apple-nak addig azt mondták kapcsoljuk ki 4G-t teljesen vagy csak az adatot kapcsoljuk be.

Sziasztok! Rendeltem egy iphone 6s kártyafüggetlen készüléket amit telenor kártyával szeretnék használni amit le is frissítettem 12.01 re és olyan tüneteket produkált, hogy nem tudok 70es telefonszámot hívni sem hívást fogadni. Hálozati reset nem oldotta meg. Teljes reset nem oldotta meg. Most a teljes visszaállítással fogok próbálkozni. Elötte iphone 4s volt minden remekül ment a kártyával. Valaki adna esetleg tanácsot? Köszönöm

Frensz

a szolgáltató ügyfélszolgálatát felhívtad már, hogy ők látnak-e valami hibát? a SIM-kártyádat kicseréltetted nano SIM-re, vagy levágtad?

Szia! Nano simet használtam eddig is átalakítóval. A szolgáltatót még nem hívtam fel. Akkor a frissítés elött felhivjam? A 12.0-át terveztem felrakni próbának. Vagy inkább sim kártya csere elösszőr? Köszönöm a segitséget.

nehezen hinném, hogy az iOS verziója ebben bármit is befolyásolna. én felhívnám az ügyfélszolgálatot, akik valószínűleg szintén SIM cserét fognak javasolni, hacsak nem látnak más hibát.

Köszönöm a tanácsot. Holnap vagy hétfőn felhívóm őket, hogy látnak-e valami problémát.