Megjelent az iOS 12.0.1 – iPhone XS töltési hibák és iPad billentyűkiosztás javítása

Semmi gond de i7! Kikapcsolom a telefont és bekapcsolom majd nem kér pin kódot a telefon :joy::joy::joy::joy::joy: Ez valami vicc akar lenni???
Imessage - kiválsztom a nevet a listából,képet szeretnék beilleszteni és nem látom a fotóalbumban lévő képeket mert csak a nagy fehér semmit hoz fel :joy::joy::joy::joy: na neeee
Viszont ha belépek a fotó albumba és kiválasztok egy képet onnan már be-tudom illeszteni az imessage-ba.na ne szórakozzunk már…
12.0.1 :+1:

Jahhh whatsapp videóhívás!Kb 3 perc és a bacon szalonna kokxra égene rajta!
Nem savazás az apple felé! Kb 20 éve nem váltok de,hogy minnél bonyolultabb valami annál jobban nem figyelnek az apróságokra …

érdemes lenne elsőként az ebben a cikkünkben leírtakat végigzongorázni:

ha nem oldja meg, akkor addig is fel tudod tenni mondjuk az iOS 12.1-es bétát, hátha az segít. és vegyél fel hibajegyet:

Köszönöm!

Sziasztok,

Esetleg valakinek szintén szarakszik ezzel az új oprendszerrel a KÁBELES töltés???iPhone X. :face_with_raised_eyebrow: teszteltem más kábellel is, ugyan olyan. Tesztetem több táppal is, ugyan olyan. Kiszedtem a telefon csatlakozójából a szöszt, újraindítottam. Mozgattam a csatlakozót is de semmi észrevehető hiba.
Egyszerüen csak úgy magától ‘megszakad’ a töltési folyamat, random időnként. Lehúzom a töltőt, visszateszem és tölt megint de ki tudja meddig.
Előre is köszönöm a válaszokat.