Megjelent az iOS 12.1 – Csoportos FaceTime, 70 új emoji és eSIM támogatás

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2018/10/30/megjelent-az-ios-12-1-csoportos-facetime-70-uj-emoji-es-esim-tamogatas/

Három héttel az iOS 12.0.1 megjelenése után az Apple kiadta az iOS 12.1-et. Az új kiadás tartalmazza a Csoportos FaceTime-ot, több mint 70 új emojit, valamint eSIM-mel támogatja a két SIM használatát iPhone XS-en, iPhone XS Maxon és iPhone XR-en. Nem érdekelnek az újdonságok, csak telepíteni szeretnéd? Kattints ide, hogy átugord a cikkben ezeket: Letöltés. iOS…

Újabb a build szám mint az utolsó public beta, szóval azokra is be kell majd esnie.

Nekem nem működik a csoportos FaceTime.

Megint a fejlesztői beta profil miatt nem dobja fel az új verziót?

Milyen eszközön próbálod? Nem mindegyiken elérhető.

Töröld le és indítsd újra a készüléket. Utána menni fog.

Ha pedig nektek is korábbi verziót mutat, ne ilyedjetek meg: a 12.1-et telepíti, csak valamiért nem azt mutatja.

Lesz verziójú új béta? Ilyenkor szoktak azt is kiadni.

Sziasztok! Nem megy az iCloud levél küldés az ios 12.1-el biztosan. Az apple service status green. Hogyan lehet a support-nak jelezni? A magyar Apple Support zárva van.

Ezt kicsit kifejtenéd kérlek?

Próbálj meg levelet küldeni és nem megy el. Levelező szerver hiba lehet, mert az icloud.com-ról megy. A levelek fogadása működik.

Működik. Nekem mindkettő teszt levél elment.

Lehet pillanatnyi kiesés volt.

Itt a környékemen többeknek nem működik. Köszi, hogy megnézted.

Csoportos Face Time nekem sem működik. iPhone Xs

IPad Pro-t frissítettem 12.1-re és eltűnt a Mobil Data alól az “add data plan” lehetőség. Ez másnál is vagy csak nálam? Vagy esetleg átkerült máshova ahol én nem találom?

Azt nem irtak sehol hogy megy is a csoportos facetime😂csak hogy belekerult a frissitesbe🙈

Valaki tud valamit, hogy megy-e illetve mikortól megy az eSim a telekomnál? Köszi

amikor arra váltasz, tehát akár már most is. :slight_smile:

Néha olyan érzésem van hogy az Apple szerint a világ legfonotosabb dolga az emoji…