Megjelent az iOS 12 – jobb teljesítmény, új funkciók és javítások

a Vezérlőközpontban láthatod a Bluetooth állapotát.

Ios 10.3.3 at használok se-n. Nemtudom érdemes e frissítenem.

Nem rossz, nem rossz.
De a fekete menü rendszert még nem tudtam felfedezni benne.
valakinek tapasztalat??
Vagy maradt megint a felemás szín invertálás??

Miben keresel fekete menurendszert? iOS-en soha senki sem mondta, hogy van/lesz ilyen.

nem volt szó arról, hogy lenne benne dark mode, ezt külön ki is emeltük a fenti cikkben, hogy nincs benne ilyesmi.

iPad pro 9,7 workflow “nem neveződött át”, cserébe mind ezen a készüléken, mind a nyolcasomon minden eddigi parancs eltűnt… :confused:
Máskülönben botrány a tudat, hogy ilyennek kellett volna lennie 1 éve a 11-nek.

1 kedvelés

Pont erről írtam most cikket. Az iOS 10 volt a legrosszabb amúgy. Érdemes majd elolvasni, ha később @Jadeye kolléga kirakja.

2 kedvelés

Egy kerdesem lenne :slight_smile: Sirinek hol tudom megtanitani h pl a Forma 1-rol adjon mindig informaciokat? :slight_smile:

Az állapotát igen, hogy be van kapcsolva, de azt nem, hogy van e rá csatlakotva eszköz! Van 3 iphone és 2 ipad a családban. Bekapcsolom a jbl-t, aztán random valamelyik csatlakozik, de hogy melyik ios 11ota nem derül ki, itt meg vegképp nem, aztán mindenki elkezdi kikapcsolgatni, hogy kiderüljön melyik! Ez a nem kapcsol le a bluetooth is egy baromság, mert nem müxik ugy ahogy kéne, lemegyek a kondiba, ott is van egy bluetooth-os eszköz, soha nem csatlakozik magátol, folyamat be kell lépni és kiválasztani a listárol! Szerintem szar igy ahogy van, kétszer annyit kell nyomkodni mint régen, hogy megszólaljon az és ott amit én szeretnék…

de azt az állapotsori ikon sem mondta meg, éppen mi van csatlakoztatva, a Beállítások appban látod az eszközöket a Bluetooth alatt. vagy nem értem, mire gondolsz.

Ios 11 elött ugye a halvány ikon sötétre váltott ha valami csatlakozott, elég volt rápillantani, hogy melyik eszközünk csatlakozott, de ritka volt hogy nem az amelyiket szerettük volna, mert mindenkinek ki volt kapcsolva a bluetootha rendesen, most meg ki be kapcsolgatjuk hogy müködjön, de már ahoz is be kell lépnem valahova, hogy lássam egyáltalán be van e kapcsolva… Miért jo hogy nem kapcsol le teljesen, ha magátol meg nem csatlakozik, csak ha belépek a beállitásokba és kiválasztom az eszközt?!
Jobban nem tudom elmondani…
És amit már irtam, vicc hogy nem lehet felmásolni a pc-re a videokat csak kb 5.re kb…

“Hey Siri”-re nem ébred a Sára😏 eddig okes volt. Ennyit a jobb Sáráról. Többi dolog Oke.

Csak halkan jegyzem meg, hogy a JBL eszkozok bekapcsolas utan mindig az utoljara csatlakozott eszkozt keresik es ahhoz csatlakoznak ha hatotavon belul van, ha nem talalja nem csatlakozik sehova.

Szerintem kicsit tulgeneraljatok az ilyen jellegu problemakat.

1 kedvelés

A Settings - Siri & Search-ben be van kapcsolva?

Sziasztok! Nem tudom hogy ez most bug vagy valami ilyesmi de ha hívást inditok akkor egy pillanatra felvillan a kijelző felső szegmensébe egy zöld csík mint ha háttérbe tenném a hívást! Csak egy pill. -ra! Eddig nem csinált semmi ilyesmit! Iphone 6 a készülékem! Ez mist egyedi eset vagy másnál is van ilyen? Hogy lehetne orvosolni? Vagy a készülékemmel van gond? Előre is köszönöm a válaszokat!

Nálam is sokadikra reagál. 12.1

de te bétát használsz, azon meg bármi lehet. :slight_smile: jelezd az Apple felé ezt a hibát: https://szifon.com/2015/01/18/gyakori-kerdesek-hogyan-kuldheto-visszajelzes-az-apple-nek/

Jaja, jogos :nerd_face:

ha ez megegyezik a GM verzióval akkor ez kamu?

https://pangu8.com/jailbreak/12/#2

Halkan megjegyzem, hogy ez nem igy van!