Megjelent az iOS 13.1.2 – Bluetooth szétkapcsolási, Kamerát érintő és más hibák javítása

tehat technikai kerdes: ha vissza akarnek menni 12-re, akkor mindent torol az itunes a telefonon? nyilvan tulok vagyok, de 13-ra valtas elott pont nem mentettem, a 13-asrol meg hiaba csinalnek mentest, az ugysem hasznalhato. ha igy van, akkor buktam a downgrade-et :frowning:

erről pont ma lett külön cikkünk, amiben ezt is leírtuk:

igen, olvastam, de az továbbra sem világos, hogy mi van, ha NINCS friss mentésem? júniusban volt az utolsó, azóta készült egy pár kép, amiket én nem szinkronizálok iclouddal, mert nem vettem tárhelyet pluszban. szóval legjobb esetben a júniusi állapot állna vissza a downgrade után, mert mindent töröl az itunes? vagy rosszul értem :slight_smile: (felfelé frissítésnél ugye simán elment mindent)

vagy visszaállíthatod azt a mentést, ami még iOS 13 előtti, vagy beállíthatod új iPhone-ként, nyilván utóbbi esetben csak azok a tartalmak jönnének vissza, amelyek szinkronizálódnak az iCloud fiókoddal.

a képeket egyszerűen importáld az iPhone-ról a számítógépre.

Jo jo, ertem, szakmabeli vagyok meg a linux/unix sem all tolem messze, csak az iOS-re nem tudtam levetiteni mert nincs tulzottan ez a resze dokumentalva (vagy nem kerestem eleg erosen).

Koszi a magyarazatot. :slight_smile:

Köszönöm a válaszokat! Most csináltam egy full Erase-t, ha nem válik be, akkor kap még egy esélyt az iTunes-os móddal.

Meg fogják kérdezni, hogy van-e VoLTE képes készüléked, ha erre azt mondod igen, akkor bekapcsolják, ha esetleg megkérdeznék milyen típusú a készülék, akkor nem mondanám az IPhone-t, mert az hivatalosan még nem támogatot, de működik (most nem hálózat eldobásra gondolok), ha minden áron készüléket kell mondani mond a Huawei Pro 20-at vagy a Samsung S10-et (persze csak saját felelősségre!)
Előbb persze érdemes tesztelni hátha megy a VoLTE már ügyfélszolgálati kérés nélkül is.
Ezt egy fentebbi neked szóló hsz-emben már belinkeltem lásd fentebb. (ott a végig olvasáshoz nyisd le teljesen vagy ugorj az eredeti bejegyzéshez)

Ez az aláhúzásos dolog ez app specifikus. Tehát itt aláhúzza Safari alatt, de például Messengerben nekem nem. A Safariban kerestem erre megoldást, de nem találtam. Nyilván ha sokat írsz német, angolul, akkor váltsd át a billentyűzetet is, hátha akkor nem húzza alá.

Aztán erre biztos jön majd valami frissítés, ha sokan nyavalyognak rá, emiatt nem érdemes szenvedni vele. Az egyes App Store-ból letöltött appoknál pedig külön kikapcsolhatónak kéne lennie.

Írhatnátok egy részletesebb cikket az optimalizált töltésről. Ezt a funkciót vártam a legjobban és nem működik! Nem tanulja, nem csinál semmit, csak éjszaka gyorsan feltölt és ott tartja az akkut 100%-on reggelig…


Itt látszik a kép bal szélén a töltés vége, majd a reggeli ébredés utáni merülés… nem értem…

Hetek kellenek neki, mire megtanul téged és a szokásaid.

nagyon érdekes dolog ez, mert teljesen mindegy, milyen billentyűzetet állítok be, a safari szövegbeviteli mezőiben, illetve a mailben ugyanúgy és kitartóan aláhúz mindent. csak azt nem értem, hogyan tud valami ennyire elállítódni? :slight_smile: egyébként igen, safariban és mailben tapasztalom a problémát, a messengerben, sőt még a messagesben sem köt bele abba, mit és hogyan írok, a spark levelező appban viszont ugyanúgy aláhúzogat mindent, mint a mailben. REJTÉLY

Hmm, hát ez amúgy eléggé kellemetlen, mert illene egy kapcsolót rakni erre. :confused: Sajnálom, hogy ekkora szívás van ezzel.

Mióta felraktam a 13.1.2-t, néha gondol egyet és nincs benne mobilnet, térerő max, telefon 4G-t ír… de bármit próbálok, a net nem megy… repülő üzemmód se segít rajta, csak a telefon teljes újraindítása :open_mouth: utána egy ideig jó, aztán egyszer csak megint nincs…

Ahahaahahaaaa! Én is ezzel szívok de eddig azt hittem, hogy a csodás osztrák lefedettség szar vagy bénák az itteni telco cégek.

Pontosan ugyanezek a jelek vannak nálam is. Sokszor beragad és tényleg vagy újraindítás kell, vagy kézzel másik hálózatot választani (roaming esetén).

De a restart a legtutibb!

Sziasztok! X-em van az egyetlen problémám IOS13 óta az itthoni Wifi eldobálása , de amikor rajta vagyok és mérek sebességet akkor szinte nullát mutat. Még nincs fennt a 13.1.2 mert a faszom kivan hogy 3 naponta frissítsek. de az IOS 13.0-tól van ez a probléma.

Nyilván tedd fel, hátha megoldja.

Sziasztok!
13.1 óta duplázza a Mail-ben, ha keresek a leütéseket. Máshol nem csinálja. Vélemény?

Nekem nem csinálja, én mondjuk frissíten telepítettem újra. Másnak esetleg? Egyébként az iOS 13 az egyik legtöbb apró bugot tartalmazó frissítés eddig, én is számtalanba futottam bele.

Tervezzük, de egyelőre még nem volt időnk rá :slight_smile:

Nem oldotta meg. De az a furcsa hogy ha kimegyek a szobából akkor van net, a mellettem lévő szobában van a router. IOS12-nél nem volt ilyen gondom.