Megjelent az iOS 13.1.3 – majdnem tucatnyi hiba javítása

Üdvözlet mindenkinek! A tegnapi nap folyamán az összes voda redesnek bekapcsolták a VoLTe baszinát :smiley: Szóval nyomj rá aztán egy ki be kapcs és elvileg lesz 4G folyamatosan. Nekem tegnap reggel óta folyamatosan megy és előtte szenvedtem vele. Szóval egy próbát megér

Akkor most megint tegyem félre a beta profilt és toljam föl ezt? Bár semmi olyan hibát nem tapasztaltam amikre ez javítást ad, teljesen jól dolgozik az Xs-em, no meg ilyenkor szokott az apple kidobni másnap egy következő beta-t

Így igaz!

A Wallet indítása a dupla home gomb nyomásra, iPhone 8-on még mindig nem működik.

Be van kapcsolva? Hogy probalod elohozni? (Lockolt? Nem lockolt? Milyen passok/kartyak vannak benne?)

Nekem tökéletesen működik iOS 13.0 óta.
Szerintem is az lehet a baj, hogy vagy ki van kapcsolva, vagy nincs kártya benne.

De! Minden be van állítva. Ha nem a touch ID-hez rendelt ujjammal nyomom meg kétszer a home gombot, akkor felhozza, utána kéri az azonosítást. Ha a “jó” ujjammal nyomom, akkor csak simán feloldja a telefont.

És azt a problémát mikor szeretnék orvosolni, hogy a szűz iOS 13 ne foglalja le folyamatosan a full memóriát az iPad-en??? Ugyanis így hiába hagyok nyitva bármit is, az mindig újra fog tölteni ha előhívom. A Safari már ~4 lap alatt összeroskad és lapváltáskor újratölti az aktuális oldalt, Affinity Photo folyamatosan kilépked pedig iOS 12 alatt tökéletesen futott, plusz van még pár fotós app, ami memória igényes, mind kilépked mikor elfogy a memória.
Először azt hittem valamelyik app fogja a memóriát, legyalultam mindent, csutkára, teljes resetet választottam, semmilyen adatot, beállítást nem tartottam meg…erre látom ám, hogy a szűz 13-as ugyanúgy folyamatosan ~94%-on fogja a memóriát.
Most nem tudom, ez másnál is így van??? Nálam 2 külön iPad-nál ezt csinálja.
http://keptarhely.eu/images/2019/10/15/v01/20191015v01qippsm.jpeg

Remélem a telenorral is hamar lesz volte. A telenor mindig le van maradva

Én a mostani frissítés után szúrtam ki hogy van végre volte!!! T-mobile iphone X(A1901).
Hibamentes egész ios 13 óta én összetett kezekkel áldom a telót. :slight_smile: Remélem hamar javítják mert még olvasva is idegesítő a probléma.
Feleségem iphone 8 (A1905) is hiba mentes. Maradjon is így.

Nálam egy dolog biztos javult. Eddig éjszaka zuhanórepülésbe merült a teló a 13.1.2 óta, úgyanúgy mint napközben használat mellet este 11-kor 55%-ról reggel 5-re 10%-ra. Most 60%-ról 54%-ra.

Én bekapcsoltam , de azt írta nem támogatott …

Ez biztos infó? Nekem ki van kapcsolva, ha jól sejtem akkor ha átbillentem, menni fog?

Egy kártya van a felvéve az appba?

Ennek utána nézek én is, mert mintha tapasztaltam volna ilyet, hogy tényleg nem nagyon képesek a háttérben futni az egyes appok. Köszi a tippet a widget-hez.

Lassan nyomod a dupla kattot. :smiley:

  • kapcsold be, hogy ne ujj ráhelyezésével oldja fel hanem gomb lenyomásával.

Sziasztok. Nekem 6s 64gb a készülékem még mindíg és nem tapasztalok semmi hibát. Bár lehet én szerencsés vagyok sokatok közül. Viszont bosszankodva olvasom amiket tapasztalatok. Számomra érthetetlen hogy újabban évről évre kiadnak 1 szart amit egy évig még csiszolgatnank! Mire sikerül össze rakni addigra kiadnak egy újabb szart és láss csodát amit 1 évig csiszolgattak és jó lett már nem elérhető!!! Almáék úgy vannak vele nem kell nektek a jó!!! Használjátok a szart!!! Jah és horror áron!!!

Én is letöltöttem ezt a programot, nekem kereken 70%-ot használ alapjáraton a memóriából, semmilyen programot nem megnyitva (iPad Pro 12.9 2018). Ezt is eléggé sokkalom…

ha mindenki, aki felteszi a bétát, becsülettel jelentene minden hibát, amit tapasztal, az nagyban segítene azon, hogy ezeket a hibákat a hivatalos megjelenésig orvosolják. az is sokat dobna a dolgon, ha a külső fejlesztők az alkalmazásaikat sok esetben nem csak az adott új iOS-verzió hivatalos megjelenése után kezdenék frissítgetni.

a horror árról meg annyit, hogy az Apple sajnos sosem a magyar pénztárcára gondolva szab árat, és egy felső kategóriás, androidos készülék is ebben az árban van, vagy még drágább is, de valamiért az mégsem ekkora probléma.

mármint mellette lassú és akadozik a készüléked, vagy bármi más probléma jelentkezik? vagy egyszerűen csak az zavar, hogy ilyen értéket mutat?