Megjelent az iOS 13.1 – hibajavítások és újdonságok

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/09/24/megjelent-az-ios-13-1-hibajavitasok-es-ujdonsagok/

Mindössze öt nappal az iOS 13 és négy béta változat után, a korábban bejelentett szeptember 30. helyett 24-ére előbbrehozva az Apple kiadta az iOS 13.1-es frissítést, ami többek között egy, az iOS 13-ban meglévő, a lezárt képernyővel kapcsolatos biztonsági hibát is orvosol. Az iPadek esetén külön iPadOS érkezett, amiről külön cikkben ejtünk szót, a macOS Catalina pedig októberben várható.…

Szóval amit kihagytak az iOS 13-ból most belepréselték az iOS 13.1-be. :smiley:

A hibak javitasat :man_shrugging:t2::joy:

Ezt akkor most a fejlesztői beta profilosok is megkapják?

igen. de ha nem dobná fel, töröld le a béta profilt.

Okksa köszi!:)Vagy várjak és ha rajta hagyom akkor holnap feldobja a 13.2 bétáját…?:))

passz, én törölném. ha nagyon bétázni akarsz, akkor maximum újból felteszed a profilt.

iTunes nem dobja fel iPadre a frissítést, hiába nyomok rá a frissítés gombra. Csak OTA-n lehet frissíteni?

Szuper lett a frissítés. Az aksi idő is hosszabb lett és eltűntek a bosszantó hibák. P

Sikerült :slightly_smiling_face:

Basszus, nekem már túl gyors lett. De tényleg :slight_smile:

“Némíthatja az ismeretlen hívókat, hogy csak a Kontaktokban, Mailben és Üzenetekben szereplő, ismert számoktól érkező hívásokat fogadja, a többi hívás a hangpostára lesz irányítva” - vagyis a standard hívószámkijelzés nélküli hívásokat nem lehet blokkolni?

Azokat is oda küldi

Azt értem, de én azt szeretném h csak azokat blokkolja (és ne is küldje hangpostára sem). Így akkor ha ezt beállítod nem tud hívni olyan aki nem szerepel sehol de kijelzi a számát, ergo aki új? Mert ez így elég hülyeség…

…igen ez így már érthető köszi - és igen a több kapcsoló lenne a best solution (így csak félkész és szerintem kb. alig használható…)

Igazából az inkább Amerikát célozza a robotizált DM/spam hívásokra.

Nem működik mobilnetem! Ha wi-fi akkor jó rendben! Próbáltam hálózat visszaállítás akkor is se jó.

Tudom, már volt téma, de ezzel a frissítéssel sem oldódott meg az a problémám, hogy az órán egy darab emlékeztető nem jelenik meg és semmit nem is tudok hozzáadni… :frowning:
Bármi ötlet?