Megjelent az iOS 13.1 – hibajavítások és újdonságok

és csak az App Store nem megy a mobilneten, vagy más sem? a szolgáltatódat megkérdezted, hogy náluk minden rendben van-e az előfizetéseden?

Igen csak AppStore nem működik! Többi jó, telekom korlátlan netem van.

Mobil adatforgalom nincs véletlenül letiltva külön az App Store-ra?

Ugyanezzel küszködök !telekom

Köszi, de sajnos ez sem oldotta meg a problémát…
Egyébként, ha újra párosítom a Watchot a telefonnal, elveszhet bármi adat?

Nem

Haaat! Amit legjobban vártam az az automatizáció amit 2016-ban már klasszul tudott az androidom. 2019-ben annyira tellett a rendszertől, hogy automatikusan küld egy értesítést, és a parancssor csak akkor kerül végrehajtásra ha az ertesitesben jóvá hagyom… Ez így sztem kb nagyon kevés…

hello, azzal csak en szivok, hogy ebben a rohadt ios 13-ban kikapcsolhatatlan a helyesiras ellenorzes? hiaba kapcsolok ki minden szart a keyboardnal, alahuz mindent allandoan, ami baromira idegesit. csatolom ugyanezt screenshottal is, orjito!!!

Nekem eddig is ki volt kapcsolva és most is jó

de eddig ugye kevesebb opció volt a keyboardnál. az aláhúzós “check spelling” a 13-mal jelent meg, korábban nem volt (megnéztem az asszonyén, mert ő még nem frissített). de ez nem valami jó hír, hogy ez ilyen egyedi hiba tud lenni…

Nálam olyan furcsaság lett, hogy a Beállítások / Apple ID / Fizetés és szállítás részen nem Face ID-val azonosít a frissítés óta, hanem be kell írnom a jelszót…

Valamint a Kontaktokban ha megnyitom valakinek a kártyáját akkor utána teljesen mindegy, hogy csak háttérbe rakom az alkalmazást vagy kipöccintve teljesen bezárom, következő megnyitáskor az utoljára megnézett kontaktnak a kártyájával nyílik meg és nem a listával… :smiley: Csak akkor nyitja meg a lista nézetet, ha ki majd bekapcsolom a telefont. Viszont a Telefon alkalmazásban nem csinálja ezt, szóval azóta ott választom ki azt a kontaktot, akivel akarok valamit… :smiley:

Másnál előfordulnak ezek a hibák?

Ki használja egyáltalán még a kontaktok app-t mikor ugyan az a telefon app is? :smiley:

A kontaktos hibadra tudom, hogy az nem hiba. En iOS 11-nel reportoltam, hogy a nevjegyek alkalmazas nem jegyzi meg az allapotot kilepeskor, ezt a iOS12 2. betajanal lezartak, azota jol is mukodik, megjegyzi az allapotot.

1 hónapos iPhone használó vagyok, szóval még nem tapasztaltam ki, hogy mit hogy érdemes használni, azért nyitogatom a Kontaktokat. :smiley:

És a másik amit írtam az hiba, vagy újítás vajon, hogy jelszót kér Face ID helyett?

Ott nálam is jelszót kér, bár sose használtam azt a részt. :slight_smile:

akármilyen keyboardot állítok be, aláhúzgálja a szavakat, hogy rohadjon meg. bánom, hogy feltettem, tök jó volt nekem a 12-es is :frowning:

Hol magyar, hol angol egy kicsit, pld sms üzeneteknél “1 Text Message” jelenik meg… 13.0 és 13.1-ben is így volt.

Sziasztok!
Nekem az lenne a problémám, hogy nem működik a Swipe to type funkció, nem tudom beállítani a billentyűzet menüpont alatt.
Vkinek van még ilyen problémája rajtam kívül?
Iphone 7

Akkor jó. :slight_smile:

Ez magyar nyelven szerintem nem működik.