Megjelent az iOS 13.1 – hibajavítások és újdonságok

Engem is érdekelne, hogy mikor lesz magyar nyelven is a QuickPath. Jó a swiftkey app helyette, de hiányzik a gyorsan elérhető diktáló üzemmód belőle. Szóval vagy az apple engedhetné, hogy használják más appok is a diktálást, vagy legyen magyar nyelven is elérhető (vegye meg valamelyik a másikat :slight_smile:)

1 kedvelés

magyar nyelv alatt nem is fog menni…megint egy olyan funkció amiből mi magyarok ki lettünk hagyva

1 kedvelés

Szuper, ezt nem tudtam, próbáltam utána olvasni, de infót sehol sem találtam.
Köszönöm :slight_smile:

@Jadeye kolléga ha nem írta bele a cikkbe, akkor beleírja majd. Köszi :slight_smile:

1 kedvelés

Majd talán a magyar nyelvű Sirivel együtt megkapjuk. (Szerintem soha.)

2 kedvelés

Próbáld ki, hogy a nyelv beállítása után minden ilyen funkciót, be, majd kikapcsolsz…

Miért nem írsz rendesen, magyarul! Lusta vagy?

Nem ez a megoldás :slight_smile: Én sem szoktam telefonon ékezettel írni, engem is zavar a fenti probléma. Telefonon körülményes az ékezettel való írás, nekem is több idő. Lehet ezt lustaságnak nevezni persze.

3 kedvelés

kipróbáltam ezt mindenféle billentyűzettel, nyelvvel, kikapcsoltam minden szótárt, de egyszerűen nem és nem hagyja abba az aláhúzást. de a legdurvább mégis az, hogy másnál nincs ilyen hiba :confused:

nem érek rá arra, hogy az ékezetek nyomogatásával duplaannyi időt szánjak egy mélre, mint amennyi amúgy elég rá

és ha eddig jó volt ez így a telefonomnak, elvárnám, hogy így is maradjon

de mondhatjuk, hogy lusta vagyok, ja

3 kedvelés

Egy soft resetet csinálhatsz esetleg:

sajnos ez sem segít valamiért. amúgy nálam a mailben is megvolt a “no sender” probléma a gmailes leveleim 90 százalékára. ezen sem segített a 13.1, szégyenszemre törölnöm kellett a gmail fiókot és újra beállítani, csak így oldódott meg, hogy legyen feladója azoknak a rohadt leveleknek

akkor én ezt most beküldtem az apple-nek is, nyilván rohannak majd rápillantani a problémára :slight_smile:

1 kedvelés

Erre a spam es ismeretlen hivasok szuresere nincs valami gyorsgomb? Mint a ne zavarjanak pl a vezerlokozpontban? Mert en ezt hasznalnam inkabb ha nem akarom hogy zavarjanak viszont a beallitasokba be/kikapcsolni korulmenyesebb

Sziasztok! Nálam brutális akkuidőt produkál eddig a 13.1… nem tudok 90% alá menni ugyan azzal az átlagos használattal ami a 12 ben 70% ot eredményezett… Gyors is a rendszer nem tudok panaszkodni (1 éves XS). Viszont van egy borzasztó idegesítő dolog, azt remélem erre tudtok valami megoldást: a safariban elindítok egy lejátszást (mondjuk Inforádió Arána) ha a képernyő elsötétül vagy kikapcsolom az oldalsó gombbal a lejátszás megáll, ha újra belépek ismét elindul. Ez korábban működött a 12-ben, hogy lezárt képernyő mellett is ment a lejátszás. Nincs erre valami beállítás?

Nem tudom, hogy mit láttál, de ez a képesség sose működött semelyik iOS verzióban (legalább is nekem). Ez nem bug, az Apple így tervezte meg az operációs rendszert.

Sziasztok !
Valaki tapasztalt rajtam kívül olyan problémát, hogy eldobja a térerőt a telefon és utána nem találja meg újra ? Csak ha airplain modeba teszem egy pillanatra.

ha ez nekem szól, akkor nekem biztosan működött a dolog. Sokat hallgattam így a kocsiban kihangosítással , és főzés közben is a egy SC-PMX70 re átküldve…

Most én még nem próbáltam de korábban nekem is ment a háttérben történő lejátszás Safariból én is hallgattam így online rádiót.

Nekem amúgy tetszik a 13. Sebességre és akkuidőre jobb lett az tuti, de a funkciók is nagyon jók amik benne vannak. Hiába így meg úgy én örülök az újításoknak.

Neked igen, ha a válasz hozzászólás közvetlenül arra válaszol, ami előtte van, akkor az oldal nem mutatja az előző hozzászóló avatárját. :slight_smile:

Fura, határozottan emlékszem, hogy nekem nem ment, mondjuk az is igaz, hogy én ha rádiót akartam hallgatni akkor kerestem valami cél appot hozzá (például a TuneIn).