Megjelent az iOS 13.2.2 – az Apple javította a hálózateldobási hibát!

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/11/07/megjelent-az-ios-13-2-2-az-apple-javitotta-a-halozateldobasi-hibat/

Ugyan a korábban megszerzett információink alapján az Apple csak a decemberben megjelenő iOS 13.3-ra ütemezte a hálózateldobási hiba javítását, de vélhetően a céghez érkezett vásárlói és mobilszolgáltatói visszajelzések alapján ezt szerencsére előbbre hozták. Ezért kicsit több mint egy héttel az iOS 13.2 megjelenése után az Apple ma este 7-kor kiadta az iOS 13.2.2-es frissítést, ami elsősorban a hálózateldobást…

Remélem ez tényleg megoldja a hibát.:slight_smile:

WWOOWW, pezsgő, buli, fanta. :smiley: (lehet telefonálni a csajoknak) :smiley::smiley:

1 kedvelés

iPadOS is megjött.

igen, van is már cikk róla. :slight_smile:

iPhone 7
Nekem semmi nem javult. Bár nekem nem csak telefonálási gondjaim vannak.
Mióta jelen van a hiba, a mobilnetet se tudom használni (3G-re állítva sem).
Olyan lassú, hogy a google se tölt be mindig nem hogy más.
Ez komolyan vicc…nem tudom használni a retkes telefonom. Se hívni (néha néha tudok), se netezni…hulladék apple.
El is adom újságnehezéknek és veszek egy Samut…ennyi volt.

Mindeközben az Apple az IOS 14-nél újabb felületfejlesztésen dolgozik, ahelyett, hogy a motorháztető alatti hibák javításán dolgozna. Például osztott képernyő, kisebb hívásképernyő, stb.

Ide kicsit off, de nektek a jelszó kezelő nem szarakszik mostanság? Engem már kétszer beszivatott - persze h online banki felületen (felajánl egy jelszót, aztán jól nem jegyzi meg). Hmmm

@kovacsnora @dboszormenyi92 VoLTE most be van kapcsolva vagy nincs? hálózati beállítások törlését, ha az nem, akkor restore-t érdemes még megpróbálni, először biztonsági mentést készítve, és utána azt visszaállítva.

Nekem iPhone XS van, VoLTE alapból ki volt kapcsolva , soha nem nyúltam hozzá, és nekem nincs semmi gondom, se a hálózattal , se a mobilnettel.

Próbáltam be és kikapcsolva is, de jelenleg most ki van.
Próbáltam már mindent, restore is volt, semmi nem oldotta meg.

Nekem frissítés előtt sem volt a hálózattal gond.
iPhone 11 - Telekom

Sziasztok! Valaki tudja esetleg, hogy a Volte szolgáltatást hogyan tudom bekapcsolni a telefonon?
(A szolgáltatást bekapcsoltattam a Vodafone-nál de a telefonon nem tudom. Esetleg ez a frissítés megoldja? Iphone SE-ről lenne szó)

Én már Androidon nyomom kb. 3 hete, nem (volt) könnyű az átállás, majdnem szaladtam is a garázsba, hogy elővegyem az iFos X-et a kesztyűtartóból és frissítsem, de az ördög nem alszik alapon inkább megnéztem a kommenteket, és hát mit ne mondjak, nagyon úgy tűnik, hogy ki*****tt jól döntöttem.

Telepítve.
Hiszem, ha pár hétig nem jelentkezik egyszer sem. Nekem ugyanis volt olyan amikor nem volt jó, majd 2 hétig úgy tűnt minden okés, aztán újra kezdte.
Meglátjuk mit hoz a jövő.

off: Breaking: megvan a dxomark tesztje, hát emberek egyáltalán nem lett jobb kamerája mint a p30 pro-nak meg a note10-nek, ugyan olyan kamerája van (117 pont), és a mate30 pro és a xiaomi új telefonja simán hazaküldi őket, így azt mondom kicsit gáz, hogy az egész keynote a kameráról szólt…ráadásul az éjszakai fotó elég kevés pontszámot kapott.

Sziasztok!

XS-t használok rendes SIM-el és eSim-el, és ha be van kapcsolva a 4g, akkor sokszor van, hogy mellettem van a telefon, és jön SMS, h nem fogadott hívásom van. Pedig semmi baj nincs a térerővel.
Tapasztalt még valaki ilyesmit?

Pont erről szól a cikk.

Ebben az esetben, ha garanciális akkor el kell vinni szervizbe és ki kell cseréltetni.

Sztem ott valamit elrontottak, DE nincs tapasztalatom a többivel szemben. A többi iPhone-hoz képest fényévekkel jobb a 11-es kamerája, és most semmi marketing bullshit nélkül mondom. Nyilván nekünk ez a fontos, nem a konkurencia, azon nem fut az iOS. :man_shrugging:t2: