Megjelent az iOS 13.2.2 – az Apple javította a hálózateldobási hibát!

És akinek nem garanciális az dobja a kukába?
Értem én,hogy dübörög a gazdaság,de azért szerintem nem sokan tehetik meg,hogy másik nagyértékű telefont vegyenek (akár ideiglenesen) mert az appppple tönkreteszi távolról a telefonjukat.Sokan azért vettek ifont,mert megbízható(volt),mert mindig jött rá a frissítés.Nem hagyták cserben (eddig) a vásárlókat.Nagyon úgy néz ki,hogy csak a régebbi már nem garanciális telefonokat tették tönkre.Ebből az következik,hogy akinek eddig ifonja volt az nem vesz többet (mint én) vagy pedig vesz egy újabb ifont ami működik legalább a következő frissítésig(na,szerintem ezek lesznek kevesebben),vagy átpártol más gyártóhoz (mint én).Ja és akkor tudnak a hibáról,de majd két hónap múlva kikavítjuk.EGY VICC EZ AZ EGÉSZ!

@bojti akinek nem garanciális, az reklamáljon az Apple-nél. ha egyszer szoftveres alapú a hiba, akkor ha más nem, vissza lehet tetetni velük az iOS 12-t, amivel nem volt ez a hiba.

Csak egy tipp, azt vettem észre hogy amikor régebbi telefont hívok, akkor azután dobja el a hálózatot a telefon. Régebbi alatt azt értem, ami eleve nem 4G.
Amikor vissza akart kapcsolódni a hívás után 4G-re akkor nem tudott.
Most én is felrakom, aztán írom mit tapasztalok.

Mielőtt frissítettem, lefotóztam a Modem Firmware verziót. Változott: 3.02.02 > 3.02.03
Biztató legalábbis :grinning:

Ha Telekomos a hálózat, akkor lehet sikerült frissitenük valamit a VoLTE-n, ami ismét kihatással van az iPhoneokra is nem csak az Androidos telefonokra. Lassan 2,5 fél éve nem tudják normálisan megcsinálni. Androidon ez azóta napi szintű probléma és pont ez a jelenség.

Korábban úgy volt, hogy két dolog miatt történik hálózat drop. Most csak egyet javítottak, lehetséges a másik valóban a 13.3-ban jön. Kitartást, hamarosan biztos meg fogják oldani!

Nekem iPhone 8-on 13.1 körül megoldódott a probléma, XS-en meg elő sem jött. Telenor.

Esetleg, ha felrakod a 13.3-as nyilvános bétát, akkor is hibás?

Értem,
budapesti vagy, van esetleg csere készüléked?

Ebben az esetben kérlek írj egy email a hello@szifon.com -ra és egy iSTYLE-os szervizes kolléga megnézné a készüléket, specifikusan megnéznénk még is miért nem jó. Most már érdekel.

Azért ez tényleg gáz, egy ekkora cégtől. :slight_smile:
Itt van egy X értékű telefon a zsebembe, és használhatatlan már több mint 1 hónapja.
Természetesen a szolgáltató felé a havidíjat fizetni kell, mert őt nem érdekli, hogy a sz*r telefonodnak mi baja van :slight_smile:

Lehet kell egy újabb szavazós cikk, hogy akkor kinek maradt meg a gond, milyen készüléken és szolgáltatón.

Előbb írjatok egy cikket, hogy telepítsék az iOS 13.2.2-t, aztán restart telefon, aztán hálózati beállítások alaphelyzetbe állítása, aztán megint restart telefon, sim kártya ki-be és ha ekkor se javul meg akkor várni a 13.3-ra.
Legvégső esetben full restore.

Edit: ja és írjátok át ezt a címet: Lehet, hogy az Apple javította a hálózateldobási hibát?
Mert lehet, hogy nem ugyan az a hiba jellege más országokban és lehet nem Magyarországi hiba lett javítva.

Látom egyre fogy az emberek türelme és lassan átpártolnak másik gyártóhoz, mert nem tudják a méregdrága készülékeik alapfunkcióját sem használni! Tökéletesen érthető és jogos is a felháborodás! Hiába írjátok, hogy "jelezd az apple-nél, meg “hibajegyet vegyél fel…stb!” Értsétek meg, hog NEM akarnak ezzel kínlódni és még több időt és bosszúságot okozni maguknak! Csináljanak egy rendes softwaret és addig ne adják ki amíg nem működik hibátlanul. Ha kell, 2 évente tegyék ezt meg, de működjön! Minket felhasználókat nem az érdekel, hogy milyen logó van a telefon hátlapján, hanem, hogy MŰKÖDJÖN ezért a nem kevés pénzért! Nem az Apple logo és trend miatt veszünk iPhone-t, hanem mert a világ legmegbízhatóbb készüléke VOLT!

Úgy tűnik, hogy nekem megoldotta a problémát a 13.3 beta 1. A hosszabb hívások után rendre eldobta nekem is a hálózatot az X (Telenor). Többször teszteltem tegnap, hívás után pillanatok alatt visszaállt 3G-ről 4G-re, és megtartotta a hálózatot. Már csak abban bízom, hogy nem rontják el a végleges kiadásig.

Dettó ugyan ez nekem is. Úgy tűnik megszűnt a hiba a 13.3 beta 1 -el. (i8, Telenor) Tegnap én is teszteltem direkt hosszabb hívásokkal is.

Sziasztok!

Nem értem ezt az egészet és nem is érdekelne ha nem 100 ezrekről beszélnénk.
Tavaly decemberben én már megszívtam ezt a hálótosdi játékot ahogy átraktam a kártyám a 7ből az xr be.Az apple nél utálnak mint a szart az biztos ,hetekig basztattam őket ,a telenorra mutogattak a másik tróger bandára ,közölték ,hogy külföldön nincs ilyen probléma csak nálunk.Ha jól emlékszem itt is azt írta valaki ,hogy hivatalosan csak nálunk van ilyen hiba,Akkor most hirtelen mi aszar történt ,nagy kegyesen december előtt hirtelen csináltak valamit ,javítottak valamit ami nem is létezett?Nagy kalap szar az egész!!
Az ipademnek tök jó volt az akksija a 6 snek szintén az xr 3 napot kibírt ,az utolsó frissítés után éppen kettőt.Mikor a nagy fejlesztés az volt ,hogy húú de javul az akssi idő ,menjenek a picsába.

Sziasztok!

Nekem eddig minden rendben volt a hálózatos dologgal. 1 hete váltottam i7plus-ról i11 pro max-ra és akkor sem jött elő a hálózat eldobálós hiba, viszont az autóban észrevettem, hogy a kihangosítót eldobálja. Másodpercekre megszakad aztán újra csatlakozik és megy tovább a zene/hívás. Valakinek hasonló probléma a Bluetooth-al?

Nem nagyon használod a telefont hallod, ha 3 napig bírta. Én örülök, ha egy teljes napot kibír.

Ugyanitt iPod XR eladó!

Viccet félretéve, tegnap jött meg a Telekomtól a cseretelefon, első dolgom volt frissíteni a rajta lévő iOS 12.4.2-ről erre a legújabbra, de úgy fest a telefon cseréje sem oldja meg a problémát (Telekom fizikai SIM + Telekom eSIM, nincs kicsörgés, csak a hívás után 30 perccel egy SMS, hogy kerestek).

iOS 13.3 beta 1 most települ. Hááátha…

A régebbi készülékeknél továbbra is fennálló hibák, bosszantó anomáliák=AVULTATÁS!!!
Tisztelettel jelentem, ezt hívják avultatásnak!
Mondhat bárki bármit, de ez így van. Vagy elfogadja az illető, vagy tudatosan vásárol.