Megjelent az iOS 13.2.2 – az Apple javította a hálózateldobási hibát!

Jaah ezért nem érettem, mert iOS 13.3 béta és a cikk nem erről szól. Így már világos. Én sajnos nem bétázom, de ugye abba bármi előfordulhat, tehát lehet csak egy hiba.

Szombat reggel óta tesztelek. Úgy tűnik megoldódott az X hálózateldobálási hibája. Először a készüléken csináltam egy teljes törlést, majd rádugtam a gépre, az itunes-szal beállítottam új készülékként, majd itunes-szal ismét visszaállítás, majd frissítés. Végül egy október eleji itunes backup-ból állottam helyre. Több mit két napja működik rendesen, ahogy kell. A SIM kártyához nem nyúltam, mást nem tettem, működik. Vodafone. 2018. nyári vásárlás. Korábban minden frissítésnél mindent megpróbáltam, de hiába. Most adhatom el az OP 7T-t :slight_smile:

Hat mar ideje lenne megoldaniuk a problemat,mert igy meg eladni sem tudom ezt a szar x-et.

jelezted az Apple Támogatás felé, hogy neked továbbra sem jó? a hivatalos szervizpartnereken keresztül kérheted az Apple-t, hogy tegye vissza rá az iOS 12-t, amivel nem volt ez a gond.

Igazabol,se idom,se kedvem szaladgalni az o fa…saguk miatt.Tobbszor hivtam oket,allandoan valami zoldfuluvel beszeltem akik csak hebegni-habogni tudtak.Erdemi informaciokkal nem szolgaltak.Allandoan azt hajtogattak,hogy nem tudnak tobbet tenni,csak jelezni a mernokoknek a hibat.Azota vettem masik telefont ami mukodik.Soha tobbet nem veszek ifont.Az a legbosszantobb,tudjak hogy baj van es sza.nak ra.Legalabb probalnak megoldani a problemat.Adjak ki a sok frissitest,de a legegetobb problemaval nem foglalkoznak.

magától nem fog megoldódni a dolog. csak ezt tudod tenni, hogy jelzed nekik, hogy továbbra sem oké. elhiheted, hogy az Apple-nek aztán semmi érdeke nem származik ebből, főleg úgy, ha az elégedetlen vásárlók inkább átpártolnak más gyártóhoz.

Szerinted ez itt miről szól fent, a cikk? Pont erről, hogy próbálják megoldani, de még nem sikerült maradéktalanul. Majd kíváncsi leszek, hogy amikor a csodadroiddal is lesz vmi akkor ott mikorra adnak rá vmit ki, mert ott ritkábban frissítenek és azok sem mindig jók, látom az ügyfeleknél és csak hiszed hogy fenékig a tejfel azzal hogy váltottál. De legyen szerencséd!

Nem,nem hiszem azt hogy ez jo nekik,de szerintem nem egy ember dolgozik az almaeknal.Ilyen helyzetben nem hiszem hogy az a megoldas amit csinaltak.Majd a kovetkezo decemberi frissitesben oldjak meg a problemat.Tovabbra is azt mondom,hogy a hozzaallassal van gond.Nem ertek hozza de gondolom egy ilyen problema megoldasahoz nem kell 2honap,foleg ha tudjak hol a problema.

Nem ebben a cikkben van leírva ha jól emléxem, a hiba többrétű és eddig csak az egyik részét sikerült beazonosítaniuk, gondolom azt javították. De akiknek a másik jelentkezik, azzal ha nincsen meg az oka, hogy miért is, ugy be kell lásd elég nehéz kijavítani, ha nem tudod pontosan mit is . Mivel kevesen vannak akiknek ez nem oldotta meg az adott problémát, hát még nehezebbé teszi annak feltérképezését. Persze rohadtul dühítő amikor egy valóban nem olcsó (főként hazai mércével) telefonon nem tud az ember telefonálni, hiszen elsősorban azért ez a fő funkciója.

Sziasztok!
Nem tudom hogy vannak mások , de nekem mindig vannak hálózati problémák.
Ülök a telefon mellett és kapom az értesítést a nem fogadott hívásról! Ráadásul 5 nem fogadott!!!
Mással is történik ilyen?! Iphone Xs 13.2.2 Telenor.

VoLTE engedélyezve van?

Próbáltam így is úgy is! Egyiknap be másiknap ki! Ugyan az a baj! Egyszer csak látom az sms t a nem fogadott hívásról!

a Telenor esetén jelenleg nem támogatott az iPhone-nal a VoLTE. viszont a 13.3 beta 2-vel már úgy tűnik, hogy megy ez is. tehát elképzelhető, hogy ha felteszed a 13.3 beta 2-t, az segíthet ezen.

Az előfizetésen be kell kapcsoltatni, tehát magától sajnos nem fog csak úgy működni.

Ha kérdezik, akkor olyan telefont kell mondani, ami a hivatalos listán rajta van. https://telenor.hu/volte

Nekem úgy tűnik a 13.2.2 megoldotta a hálózat eldobást. Vodafonenál vagyok épp, i8 Plusom van.
Volte-n is volt meg sima 4G-n is, nem tűnik úgy hogy ez befolyásolná. Ami viszont továbbra is elég instabil az a GPS, a Waze sokszor azt sem tudja hol van. Néha segít ha átállok 3G-re, majd vissza 4G-re, de nem mindig.

Próbáltam be és kikapcsolva is.
Restore is volt, 0 eredmény

Mindenki másnak megoldotta a hibát csak nekem nem?

passz, akkor hívd fel az Apple Supportot: https://apple.com/hu/contact