Megjelent az iOS 13.3 – fejlesztések és hibajavítások

Ez nálad is a vodafone HU 40.1 bundle-t jelenti?
Beállítások/általános/info Hálózat soron

Igen, pontosan az

Ismerősnek meg most lettek hálózat kikapcsolós problémái, ahogy ezt a funkciót bekapcsolta :smiley: Beszarás.

Ez a bundle a 13.3 kapcsán jött ki, szerintem e nélkül nem elérhető.

Sziasztok!
Nekem Iphone SE telefonom van és néztem hogy hol van ez a szolgátató frissítés…
Nekem a szolgáltatónál ezt írja ki: vodafone HU 36.0
Hogy tudom frissíteni?

és az iOS 13.3 is fent van a készülékeden?

Még csak a 12.4.1 van fenn . Eddig nem mertem feltenni. A 13 -s ios már volt fent , de azzal problémák voltak így vissza tettem a 12.4.1-et.

mivel nem a 13.3 van fent, ezért ez a szolgáltatói bundle sem fog neked megjelenni, mert 13.3-at igényel.

Frissítettem…megjött a vodafone Volte is. Meglátjuk …eddig jónak tűnik.

13.2.2 van fent. Belefutottam abba a problémába, hogy nem tudtam az iPhone X készülékről megcsinálni gaz átirányítást, ami a13 előtt nem volt gond. A Vodafone ügyfélszolgálat elmondta, hogy ez csak központilag teljesíthető, mivel a VoLte be van nálam kapcsolva. Azt is mondták, hogy ha ők beállítják az átirányítást, úgy hogy közben nem kapcsolják ki a VoLte szolgáltatást, akkor az átirányítás nem lesz 100 %-os, mivel előfordulhatnak olyan hívások, amelyek nem fognak kicsörögni az átirányítás után. Azt mondták, hogy ha hívásátirányítást akarok használni, akkor kapcsoltassam ki a VoLte szolgáltatást náluk. Ez most komoly? Mindig csak a kavarás? Esetleg a 13.3 megoldja ezt az anomáliát? Nem szívesen frissítgetek, mert korábban én is szenvedtem a hálózat eldobálási hibával.

@polibigyo nincs semmiféle kavarás, ha egyszer a VoLTE miatt van mindez. ezen nem változtat az sem, hogy az iOS 13.3 van-e a készülékeden, ha egyszer a szolgáltató közlése szerint ennek az általad használt VoLTE az oka.

Értem. Nagyon egyszerű is lenne, ha hívásátirányítás előtt a készüléken VoLte-t kikapcsolnám, majd átirányítás után pedig visszakapcsolnám, de erre az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy nem írhatja felül a készülék beállítása az ő központi beállításukat. Kérdezem én, hogy akkor meg mi értelme a készüléken való kapcsolás lehetőségének?(vagy tévedett az ügyfélszolgálat? Milyen központi beállítás szükséges ahhoz, hogy kézzel tudjam kapcsolni a VoLte-t?

@polibigyo az alapján, amit írtál, az vezethető le, hogy aktív VoLTE esetén nem működik megfelelően a hívásátirányítás. hogy ennek pontosan mi a technikai háttere, azt én meg nem mondom. de ha a szolgáltató azt mondja, hogy ha hívásátirányítást akarsz használni, és az nem működik megfelelően a VoLTE mellett, akkor aktív VoLTE-vel nem fog rendesen működni.

biztosan van valami technikai oka az egésznek, ami miatt ez nem megy. nem tudom azt sem, hogy mi van akkor, ha aktív az előfizetéseden a VoLTE, de egyébként a mobilhálózat beállításaiban kikapcsolod, ezt az adott szolgáltató tudja megmondani, hogyan kezeli le a rendszerük.

Anyósom 6s-vel ugyanez van. Pedig elméletileg 92%-os az akksi, de most extrém gyorsan merül 13.3 óta. Neked megoldódott a problémád?

Nálam viszont megint előjött hogy safariban kb oldalmegnyitásonként újra és újra be kell lépnem htaccess jelszóval védett oldalakra / vagy sima oldalakra, mint vmikor a 13 megjelenése után. :frowning:

Na, az sírba tesz.

Sziasztok! Amióta feltettem az IOS 13.3-at gyorsabban merül a telefonom!
Most volt benne akkumulátor cserélve gyárira és eddig jól bírta!
Azt hiszem rájöttem hogy miért merül olyan gyorsan! Az IOS szoftvere azt írja hogy 100%-os a kondíció ami igaz is, de nem tölti fel teljesen a telefon akkumulátorát! Hiába írja ki a 100%-ot!
Tehát 1642mAh helyett csak 1478mAh ig tölti fel ezt veszi a 100 %-nak 164mAh elvész a semmibe!
Miért van ez? A régi IOS 12.4.1 alatt nem volt ilyen probléma! Ott 1642 mAh volt a 100%!
Ilyenkor mi van?

Nem lehet, hogy be van kapcsolva ez a buzi új funkció? (Optimalizált akkutöltés)

Biztos, hogy megbizhato ez az app?

ha már az angol szöveg is problémás az appban, én az általa kiírt információkban sem tudnék megbízni.

a hivatalos opció erre a Beállítások, Akkumulátor, Akku állapota alatt található.

Nem tudom hogy mennyire megbízható ez az app de az biztos hogy sokkal hamarabb merül mint az előző IOS-nél (12.4.1). Az optimalizált töltés nincs bekapcsolva.