Megjelent az iOS 13 – dark mode, megújult Kamera és Fotók és még sok más

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2019/09/19/megjelent-az-ios-13-dark-mode-megujult-kamera-es-fotok-es-meg-sok-mas/

Majdnem napra pontosan egy évvel az iOS 12, alig több mint három héttel az iOS 12.4.1, nyolc béta változat, és mindössze nyolc nappal a GM után az Apple kiadta az iOS 13-as frissítést. Az iOS 13 esetén az Apple kilenc főbb kategóriát emelt ki újdonságként, de ezeken túl rengeteg egyéb érdekesség is érkezik az új rendszerrel. Ezek…

Mar frissul a kis SE/64gb :wink:
Majd meg latjuk mi lesz belole!

A quickpath funkció gondolom a magyar nyelvnél nem elérhető.

ami a cikkben angol képernyőfotókkal van, azt az Apple meg sem említi az iOS 13 magyar aloldalán, várhatóan azért, mert nem érhető el magyarul.

Nem tudom van-e bármifajta kapcsolat, de most Mojave alatt kidobta a Safari 13.0 frissítést a Szoftverfrissítések.

rendben, akkor egy újabb funkció amit a magyarok nem tudnak használni, király!

Mint minden nyelvi funkcióhoz, úgy ehhez is kéne mögé egy magyar szótár (vagy ha van be kéne kapcsolni) ezért ez is kb. akkor lesz elérhető, mint a magyar Siri.

Btw szerintem eléggé lassú. Egy rutinos gépelő simán gyorsabban halad.

Még letöltés alatt az iOS 13, így nincs tapasztalat, de a magyar nyelvű leírás említi az újdonságok között a quickpath-t.

Nincs.

az iOS 13-nak hiába része, ha egyszer azon a nyelven nem érhető el, amit használsz. ettől még része marad az iOS 13-nak, így a leírásban is nyugodtan ott lehet.

Sziasztok!
Nektek az Emlékeztetők az óra-telefonon szinkronizál rendesen?
Nálam egy fos eddig a dolog. De órán semmit nem is tudok hozzáadni.
Pedig ezt nagyon vártam…

Nekem megy a hozzáadás. A szinkron nem, de annak okát a béta 13.1-ben látom.

Biztos én vagyok a láma de ha a fotók napi nézeténél kiválasztom pl szeptember 7-et a lányom születésnapját akkor ha rá nyomok az évekre miért nem hozza az összes szeptember 7-ét? Be kell még valamit állítani külön? Csak simán az évek jönnek az összes fotóval.

lesz cikk a tapasztalatokrol is
nemcsak apple oldal kopopeszt?
(miert huz ala minden helyesirast mint word?! :slight_smile:)

@szorian: várni kell, míg feldolgozza a fotókat.

@rihekopo79: ez a cikk az iOS 13 újdonságairól szól. a tapasztalatokat a hozzászólásokban olvashatod az első béta óta.

Talán mert az ékezetmentes szöveg nem helyes? :smiley:

az ipad bétával fut 13.1 de az sem csinálja pedig az elég rég rajta van már!!

ja kosz! ez eddig nem volt!?

De volt csak elég béna. Most valamivel jobban megy neki a javaslattétel. Ha zavar, ki tudod kapcsolni.

azt hiszem erre mondják azt hogy “nesze semmi fogd meg jól”. azt veszem észre hogy az ötlet elfogyott a macesekből és ilyen-olyan ráncfelvarrást csinálnak a világ legjobb fényképezőgépéből:D tulajdonképpen nem volt semmi újdonság ami odavágott volna.