Megjelent az iOS 13 – dark mode, megújult Kamera és Fotók és még sok más

milyen szoftveres újdonságokat vártál pontosan az iOS 13-tól?

1 kedvelés

Hogy-hogy a Catalina csak októberben jelenik meg? Eddig minden osx már szeptemberben kint volt!

erről nincs információ, az Apple weboldalán csak annyi van kint, hogy október, nem közöltek részleteket.

1 kedvelés

Igen, az utolsó 4… De a Mavericks és a Yosemite is októberi volt például.

1 kedvelés

Meg kell hagyni, Xs alatt a Face ID azonosítás aztak#rva gyorsaságú lett. :hushed:

Az emlekeztetokben ha hozzaadok egy listat odaig semmi gond de ha szemelyeket akarok hozzaadni hogy ki lassa a listat elkezd tolteni es kilep a listak menube. Mas is tapasztalt mar ilyet?

Carplay jobb lett, most már látni az órát rendesen rajta ( vw caddy, vw california) :joy:

igen kegyetlen észre vettem én is.

1 kedvelés

Bár nem iOS, de OSX-en az új 13-as Safariban végre kiszedték az auto-logint, az auto-fill után. :sweat_smile:

X-esen is gyakorlatilag azonnal, mintha megfeleződött volna a feloldás ideje, becarás :ok_hand:t3:

Nálam kurvára nem működik ez a fotó app úgy ahogy a prezentáción volt. Kiválasztom a napot majd rámegyek az évre és még véletlen sem hozza fel a tavalyi vagy az előtti születésnapi képeket kell még itt valamit csinálni. Már kiírta hogy befejezett mindent de semmi.

Nekem nincs quickpath gépelés sem és a FaceTime beállításokban sincs szem korrekció.

Quickpath magyar nyelv eseten nincs, a szemkorrekciohoz pedig Xs/Xs Max szukseges.

kosz
de hol?

nem arra hogy a mac tudatosítsa a világgal hogy ők csinálják a legjobb fényképezőgépet a világon.
a mactől én olyan fejlesztést várok ami még nincsen senkinél se. nos amiket most kidobtak azt mind1ik tekó tudja (így vagy úgy), szval semmi extra. és a feneség az egészben az hogy annyi pénze van mint a pejva, de nincsenek 5letei. olyanok ami miatt lecserélném a mostani telómat. feltettem az ios 13-at de semmi izgalmas nincsen benne. azt veszem észre hogy lusták lettek a macnél.

2 éves X-re, amiből gondolom elég sok van, bátran telepíthetőnek tűnik.
Valóban és jelentősen gyorsabb a Face ID, továbbá appok is normálisan mennek, bár érdemes azok frissítéseit is ellenőrizni.
Akku: lehet, hogy egy kicsit beüt a valamit valamiért, mert eddig ha este letettem 85%-al, bekapcsolt WiFi-vel, bár Bluetooth nélkül, akkor az reggel is 85% volt.
Az IOS 13-al viszont -5%, másoknál mi a helyzet?

Nem értem szegény számítógéptől mint vársz folyamatosan, hiszen ez egy telefon. :cry:

de most hogy jön ide a Mac? azon nem az iOS fut, hanem a macOS, és egy asztali számítógép vagy laptop.

iPhone x-en nem lehet a 16/9 es fotózást bekapcsolni!?:weary:
Az új Mono efektet azt tudom hogy nem.

nincsen 16/9-es fotózás.