Megjelent az iOS 13 – dark mode, megújult Kamera és Fotók és még sok más

Beallítások - Billentyűzet - Helyesírás ellenőrzés.

igen, itt kilottem, de tovabbra is itt van… :cry:

Xs -em van de nincs szem korrekció

Xs-en én sem találom a szem korrekciót. Viszont a face id gyorsabb lett nekem is.

@yoker, @Nrbrtbgg: az iOS 13 beta 3-ban ez a Beállítások, FaceTime alatt volt, lehet, hogy az Apple kivette. a 13.1 legutóbbi bétájában sincs ott ez az opció.

Sziasztok. Nekem az alábbi dolgokat produkálja az iOS 13 iPhone 7esen:

-sokadjára vagy egyáltalán nem jön elő a vezérlőközpont
-néha elfelejt rezegni a telefon pl mikor ékezetes betűt írok pedig a rendszer haptikus visszajelzései bevan kapcsolva
-valamilyen app megnyitásánál nem nagyon folyamatos az animáció hanem kicsit szaggatott de ez sem mindig

Hozzáteszem azóta volt ki-be kapcs, hard reset és gyári beállítások visszállítása is. Valakinek produkál még hasonlókat az új rendszer?

24-én jön a 13.1. az alkalmazások megnyitási hibája adott esetben lehet az adott app hibája is. ha 24-e után is ez a helyzet, akkor érdemes jelezni a fejlesztőnek és az Apple-nek. mondjuk az Apple-nek kb mindentől függetlenül is.

addig nincs netbank…fasza :smiley:

nem értem, Safariban most is be tudsz lépni, ahogyan számítógépen is. az iOS 13.1 bétáját is bármikor fel tudod tenni. lásd:

Tehát akkor csak az iPhone 11 en elérhető ?

nem írtam ilyesmit. azt írtam, hogy az Apple ezek szerint kivette. sehol nem volt szó arról, hogy csak az iPhone 11-en lenne.

Ez egy kicsit rejtélyes így. Lehet velem van a baj de nem értem. Akkor egyikbe sincs mert kivette vagy van csak nem ott kell beállítani?
A kérdés az lenne, hogy xs en elérhető e ez a funkció és hol tuom beállítani?
Azt pedig most vettem észre, hogy nekem a fotózás közben sem működik az, hogy rajta hagyom az ujjam és akkor videót készít.

ahogy írtam, az Apple ezek szerint kivette. mindegyik készüléken.

Nálam repülős módba egy éjszaka alatt -2%. Ez korábban 0 volt.

valami be van akadva nálad, de ez a frissítés után pár napig normális, mert még egy csomó mindenen dolgozhat a készülék a háttérben.

kár

“de most hogy jön ide a Mac? azon nem az iOS fut, hanem a macOS, és egy asztali számítógép vagy laptop.” azt nem a machintosh tervezi?

Sziasztok!
Olyan problémám lépett fel ios13-al, hogy az otthon alkalmazásban a Netatmo termosztátot csak fokonként lehet beállítani, kivették a 0,5 fokonként való beállítást :expressionless:
Zavaró, mert korábban erre volt lehetőség… örülök a csillivilli kinézetnek, de ez egy kimondottan zavaró dolog számomra
Esetleg a 13.1 ezt orvosolja, vagy legközelebb majd jövőre várjam, hogy visszakerül a funkció?

a Macintosh az az Apple nevű cég egy terméke, és egy számítógép, nem mobiltelefon. az iOS 13 az Apple által tervezett, iPhone nevű készülékek operációs rendszere.

Sziasztok. Egy kérdésem lenne. Ha kivette az apple a letöltési korlàtot, a biztonsági mentést miért nem lehet wifi nélkül megcsinálni?