Megjelent az iOS 14.2 – új emojik és háttérképek, valamint fejlesztések és hibajavítások

Hú, bocsi, lemaradt: Phone SE (régi).

iOS 13.7-ról frissítettem 14.2-re. Azóta produkálja.

Vegigolvastam a bejegyzéseket, de nem találtam releváns információt, noha számos fórumon találkoztam már panaszos felhasználókkal. iPhone 7 256 GB, kiváló állapotban, új akkumulátorral, a frissítés után úgy merül, mintha fizetnének érte. Eddig nyoma nem volt ilyesminek. Régóta nem figyelem már a százalékokat, de most muszáj volt, és látszik, hogy több óra normál üzem után egyszer csak gyors ütemben kezdenek fogyni, óránként (negyedóránként is akár, pedig nem melegszik meg semmi) akár tizenhúsz is. Pl este hatkor letettem meló után 55 %-kal, este kilencre úgy, hogy hozzá sem nyúltam, maradt benne 1 %. Azt hittem, rosszul látok. Hálózati beállításokat, majd minden beállítást visszaállítottam eredmény nélkül. Full reset nem volt, azt azért meggondolom a nagy meló miatt.

Valakinek hasonló? Megoldásra ötlet?

érdemes lenne elsőként az ebben a cikkünkben leírtakat végigzongorázni, hogy kizárásra kerülhessen bármi szoftveres probléma:

Köszi, sajnos ezeken már végigmentem, kivéve a teljes visszaállítást. De az meg olyan, mint a format C, azt jelenti: vesztettél. A jelenség egyértelműen a 14.2 telepítése után kezdődött. Persze a kíváncsiság kedvéért jó lett volna tudni az okot, de remélem a 14.3 megoldja.

tehát csináltál biztonsági mentést, utána teljes visszaállítás, majd visszaállítottad az adataidat a biztonsági mentésből, vagy ezt még nem?

Nincs valami app az app storeban, amivel meg lehetne nezni a futo processeket? En ilyenkor mindig az Xcodehoz nyulok, mert ott kiszurhato, ha valami ocsmanykodas van. (sose kerestem ilyen appot a storeban)

Jó lenne ha megoldanák azt, hogy az értesítések pl iMessage ne hang nélkül érkezzen. Több mint fél éve jelen van a hiba és semmi változás egyelőre.

a 14.4 sem orvosolta ezt? használsz Apple Watch-ot is?

Igen használok Apple watch-ot. viszont ha nincs rajtam az óra akkor sem jön meg minden értesítés a telefonra. Attól függ milyen kedve van. 14.4 sem oldotta meg a hibát.