Megjelent az iOS 14.5 – zárolás feloldása Apple Watch-csal, AirTag támogatás, hibajavítások

Akkor lehet, hogy elhalasztom párom X-én a frissítést.
Kérlek szólj, ha időközben kijönne olyan frissítés ami ezt nálad megoldja.

Nálam hibátlanul megy. Egyedül a Waze csinálja azt amit itt írtak, de az a Waze nyűgje lesz szerintem.

VW Passat es iPhone 12 mini ill. 11 Pro. Mindkettővel oké.

Másik kábellel próbáltad?

Köszi, hogy megnézted, három különböző autóban, 3 különböző kábel, de jó hogy VW-ben probáltad mert mind a három autó az. Akkor megpróbálom új iPhone-ként újra rakni, hátha.

Rendben jelzem mindenképp ha helyre jön, remélem megoldják. Bár külföldön nagyon sokan írják nem csak x-re hanem több típusnál is.

Csak szeretném jelezni, hogy feltettem az iPhone X-re az ios 14.6 rc-t és azzal végre újra működik mindkét kamera és a flash lámpa is, úgyhogy tényleg a 14.5 hibája volt nem hardveres. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 kedvelés

Köszi az ígért visszajelzést.
Időközben figyelmetlenségből felment párom X-ére a 14.5, de szerencsére nem tapasztaltuk az általad leírtakat.

@83miki83 Waze nekem is vacakol 14.5.1 alatt… vagy teljesen feher… vagy nem kap GPS jelet es nem kezdi el a navigációt, holott látszik az útvonal. Úgyhogy ilyenkor telefonon kilövöm és újraindítom… akkor működik. De úgy látom, hogy nem nagy figyelmet szentelnek rá, mert minden update után van valami… gondolom nehéz olyan fejlesztőt találni, aki ki mer lépni a fényre és kocsiba ülni :smiley: hogy aztán tesztelje amit alkotott…