Megjelent az iOS 14 – widgetek a főképernyőn, Alkalmazáskönyvtár és még sok más

Eredetileg itt jelent meg: https://szifon.com/2020/09/16/megjelent-az-ios-14-widgetek-a-fokepernyon-alkalmazaskonyvtar-es-meg-sok-mas/

Majdnem napra pontosan egy évvel az iOS 13, alig több mint két héttel az iOS 13.7, nyolc béta változat, és mindössze alig egy nappal a GM után az Apple kiadta az iOS 14-es frissítést. Az iOS 14 esetén az Apple 11 főbb kategóriát emelt ki újdonságként, de ezeken túl rengeteg egyéb érdekesség is érkezik az új rendszerrel.…

van, akinel toltheto?
image

na! mostmar jon

Derék. iTunes feldobta a frissítést, oké elfogadom stb stb, kicsomagolja, elkezdi a frissítést majd egy pillanat múlva kidobja, hogy "Az iPhone nem frissíthető, ismeretlen hiba lépett fel (4010). Nézem az oldalon és nincs ilyen hibakód jegyezve nálatok… Most a teló megragadt az Apple logónál alatta a csík egy kicsit betöltve… Teendő? Másodjára csinálja ezt…

Problem solved. Lementem inni egy kávét (mondván ez hosszú éjszaka lesz) mire feljöttem észhez tért minden is, most jelenleg működik. :crazy_face: :crazy_face:

az iTunes-ból gondolom akkor ez Windows. az iTunes a legfrissebb? most akkor reseteld a készüléket, és próbáld meg első körben recovery-ben, vagy esetleg DFU-ban.

de mondjuk vírusirtó, tűzfal esetleg? függetlenül attól, hogy itt pont a 4000-es tartományt nem írja érintettnek, szerintem azért ezeket ellenőrizd a biztonság kedvéért:

Már kérdeztem párszor. Nem lehet megoldani, hogy teloról is rá lehesen clikkelni a hozzásokra? Egy kilométert kell most is tekerni …

1 kedvelés

Csak egy kérdés. Ha már eltörölték a mobilnetes letöltési korlátot, akkor mi a manóért nem lehet még mobilneten biztonsági mentést csinálni meg a frissítést letölteni? Vagy a 14-ben már benne van?

parancsok eltunt a widgetekbol?

1 kedvelés

jók ezek a featureök, de hol lehet beéllítani a widgeteket pl.? :smiley:

Az Erste Banknak megint nem sikerült megugrania, hogy frissítés után működjön az alkalmazásuk… FaceID-s azonosítás után egyszerűen kilép belőle… Annyi az előnye a múltkorihoz képest, hogy most weben akkor könnyebb belépni, mert azonosítani még ugye tud, tehát nem kell másodlagos SMS beléptető kódot kérvényezni helyette…

A másik, nem úgy volt, hogy lesz valamiféle Fitness alkalmazás is? Azt hittem, hogy mi csak a Fitness±ról maradunk le, de nekem egyáltalán nem került fel. :frowning:

2 kedvelés

ha a főképernyőn hosszan nyomva tartod elkezd rezegni és a bal felső sarokban van egy plusz jel amire rányomva szerkesztheted a widgeteket amelyik alkalmazáshoz már van…

1 kedvelés

ja… profik

köszi! egyelőre nem sok értelmét látom, de biztos jó lesz, mindenesetre jól szétcseszi a következő oldalt (utolsó appok külön oldalra kerülnek át)
az alkalmazáskönyvtárat meg véletlenül hoztam elő, ott sem jelzi semmi (pötty), h lenne jobbra még egy “oldal”…

Nekem fura h pl a gyorshivás (kedvencek widget eltűnt…) nem volt rossz pedig…

2 kedvelés

Ahogyan a bemutatoban is emlitettek, az ujfajta widgeteken nem lehetnek gombok es egyeb vezerloelemek. Ezen kivul kikerult a fejlesztok kezebol a valos ideju “megjelenites/adatlekerdezes” is. Igy a jovoben biztos, hogy bucsut kell majd inteni nehany hasznos widgetnek.

A fejlesztok ugyanis korlatozott ideig (az Apple nem arulta el, hogy meddig) tudjak tamogatni a regi tipusu widgeteket.

1 kedvelés

@lberes, köszi szépen!

hibatlan :hungary:

kameraban az expoallitas melyik keszulekekre jott?