Megjelent az iOS 14 – widgetek a főképernyőn, Alkalmazáskönyvtár és még sok más

Az iPhone nem frissíthető, ismeretlen hiba lépett fel (4000). Úgy olvastam ez valami USB port hiba - ezzel mit lehet tenni? Természetesen Windows - iTunes frissítés …

@SzimiPeti javaslom az itt már leírtakat megnézni – illetve elsőként még próbáld meg azt is, hogy a készülék zárolása legyen feloldva. de egyébként miért nem magán a készüléken frissítesz a Szoftverfrissítés menüpontban?

Tényleg eltűnt! Hogy ezek mekkora b…

A régi Health appot neveték át. Ott van az. :wink:

az a Tevékenység / Activity app. :wink: az Egészség app az maradt Egészség.

@Burgatshow & @Jadeye, én erre gondolok:

Vagy ez csak annak van akinek órája is van társítva?

ez a tevékenység/fitnesz widget, ami az órával végzett tevékenységed állapotát mutatja: a napi mozgással elégetett kalóriát (piros), a gyakorlatok perceit (zöld) és azt, hogy minden órában legalább egyszer felálltál-e mozogni egy kicsit (kék).

Áh értem, nincs órám akkor így ezért nincs, köszi. :smiley:

Na igen az. Jóra gondoltam, rosszat írtam. Mea culpa.

A Carplay is jelzi, ha használja egy alkalmazás a mikrofont.

1 kedvelés

A főképernyőhöz adható widgetek közé vkinek bekerült vmelyik app? Nálam a waterminder és a Flaslight app került be eddig.

Nálam a Spark lett egyedül widget ready. A többi appom még sehol :confused:

Szerintem sok-sok appnal bucsutmondhatunk a widgeteknek :frowning:

kedvencek elegge gaz h nincs
csinalhatok az osszes szamra egy parancsot
:no_good_man:

Ezek a főképernyőhöz adhatók, itt most fognak jönni a widgetek, eddig nem voltak.

Igen, arrol beszelek en is. Nem minden regi fajta widgetet lehet portolni az uj rendszerre, igy amit nem lehet megcsinalni az uj rendszerben, ott elobb vagy utobb el fog tunni a widget.

meg ez a legegyszerubb

Sziasztok!
Nekem is 4000-es hibám van, az Apple-nak fogalma sincs, hogy mi ez a hiba. Még a Vol± főgomb-al hard reseteltem, de semmi. Utána is 4000-es hiba.

és feloldott állapotában, eredeti kábellel próbálod a legfrissebb iTunes-szal vagy macOS Catalinával? miért nem frissíted a készülék Szoftverfrissítés menüpontját használva?

Csak iTunes-ból tudok frissíteni. Eszközfelügyelet van rajta.