Megjelent az iOS 15.1 – SharePlay, ProRes az iPhone 13 Pro modelleken, hibajavítások

Sziasztok!

Nem feltétlen a témához tartozik, van egy lassan 2 éve meglévő szürke homepodom.

Azt vettem észre, eddig biztosan nem csinálta h óránként 4-6 alkalommal ad egy kisebb hangot. (kb egy hónapja hallom) Mikor reseteltem, akkor vettem észre h mikor a konnektorból kihúzom, 1-2 másodperc múlva adja ugyan azt a hangot amit óránként hallat.

Illetve ha kikapcsolom a sirit, ez redukálódik 1-2/ óra…
Más akinek van ilyen hangszórója nem tapasztalta ezt? Konnektorból kihúzás után ad valami hangot nektek? Megtennétek h megnézitek?!
Mert ha nem és ez nem normális akkor még garanciális, intézném, köszönöm!

Táp hiba, nekem is csinálja, újra indul ilyenkor. Van valami gond a tápelletással.

Azaz, csak azért nem értem mert mindig is ott volt és soha nem csinálta…
Áttetted másik konnektorba és ott megszűnt ez a jelenség?

Nem konnektor, hanem táp hiba, tehát maga a HomePod hibás.

1 kedvelés

Nálam lényegesen többet fogyaszt vmiért mint az előd beta, kb mint az azt megelőző fogyasztott. Szóval visszaestünk ugyan oda ahol 2 beta-val ezelőtt voltunk fogyasztás terén. (12mini)

Azt vajon mikor akarják már javítani hogy a safariban random módon eltűnik a kereső sor és csak egy fehér sáv van ott? És így semmit nem tudok csinálni mert nincs hova írni.
Ilyenkor van hogy 2-3x is be kell zárni a safarit és egyszer csak újra ott van…Ez a marhaság az ios 15 óta kínoz.

Van baj! Valaki tudja a megoldást a naptár alkalmazásban az új bejegyzéseknél hogy lehet hozzáadni meghívottakat? Help​:bangbang::date:

Nem értelek. Ugyanúgy mint eddig. Nekem működik.

Az alkalmazásokból való első megnyitás utáni kilépést!

én ebbe még nem futottam bele, pedig a legelső béta óta használom az iOS 15-öt. ha App Store-ból letöltött appok, akkor az adott esetben lehet a fejlesztő hibája.

Sajnos nekem nem csak iPad en. iPhone on nem jelenik meg az a menü. Próbáltam keresni hol lehet ki be kapcsolni de sehol nem találom. Illetve ha mondom a Siri nek hogy kapcsolja be a podcast et akkor azt mondja hogy oldjam fel a telefont. Holott sose kért tőlem korábban. És messziről kiabáltam mindig neki hogy indítsa el. Most ezt sem tudom használni. Sehol nem találok rá beállítást.

iPhone 8-ra telepítette már valaki az iOS 15-t? Muxik vele minden? (Egyelőre nem merem ráengedni)

miért ne működne? mármint mi nem működne?

Azt hiszem közelebb kerültem a Safari kifehéredett címsorának a megértéséhez.
Azt tapasztaltam, hogy ez legalább is nálam alkonyatkor jelentkezik és talán az ebből adódó szemkímélés funkcióval van összefüggésben.
Érdemes lehet ezeket a funkciókat kikapcsolni és kipróbálni, hogy így is jelentkezik-e a “hiba”
Külön érdekes, hogy ha a kifehéredés bekövetketkezik, akkor a címsort kijelölve, halványan inverzben látni a szöveget…

Csináltam az autóban képernyő fotót és az Apple CarPlay kijelzőt is külön le képernyő fotózta. Nem is tudtam. Király

iPhone 12.

15.2 beta 2-ben kijavitottak a naptar hibat! :slight_smile: