Megjelent az iOS 16 – új zárolási képernyő és Otthon app, illetve számos egyéb újdonság

Ha más a build akkor igen.

Köszi!
Ehhez egyébként törölni kell a béta profilt?

ha az RC-t szeretnéd feltenni, és maradnál bétázni, akkor nem kell letörölni a profilt. ha a release channelre szeretnél váltani, akkor töröld le a profilt.

iP 12-n egyelore elegge docogos… remelem idovel elmullik, xD

ha nem a legutolsó béta (RC) van fent neki, akkor most is az RC-t fogja feldobni neki, hiszen akkor egyértelmű, hogy más build van neki fent, mint ami az RC.

1 kedvelés

Ezt a buzi nagy orat a vakoknak szantak? :laughing:

igen, hiszen ők látják a kijelzőt.

1 kedvelés

Köszönöm, akkor várok még kicsit, mert egyelőre nem látom…
Viszont, ha az RC van már fent és törlöm a béta profilt, akkor dobja a hivatalos verziót?

nem.

A hivatalosan megjelent iOS 16 buildszáma 20A362, ami megegyezik az RC buildjével, így akinek már az RC verzió van fent, annak nem jelenik meg majd OTA a frissítés.

Oké, köszönöm! :slight_smile:

iP12 pro max és iP13 pro max-on is az akku-t szinte zabálja az iOS16… jobb felső sarokban mintha visszaszámláló működne, az akku üzemidő jelző helyett. Ip12pro max 48%-ról 1óra alatt 17%-on van, iP13 pro max 85%-ról 1óra alatt 56%-ra zuhant. Más is észlelt valami hasonló változást az akku idővel kapcsolatban?

Igen tudom, de ha beta-zik amugy is, mert az RC-re kérdezett, azaz neki teljesen jó így az RC is, hiszen az azonos a hivatalossal build-ben, csak mehetnek fel utána a következő beta-k is majd.
Erre gondoltam kb.

Keresés gomb kikapcsolása: beállítások/ főképernyő/alul a gombbal

de hát én ezt egyszerűen nem értem, minden frissítéskor mindig ugyanez van: a rendszer a háttérben még dolgozik. tedd töltőre, és majd reggelre befejezi.

ez benne van a Főképernyőről szóló cikkben, amit meg linkeltünk is az újdonságok alatt, mint kapcsolódó cikk. :wink:

2 kedvelés

Sziasztok. Nekem tűnik csak úgy vagy az appkönyvtárak mögötti szürke tényleg világosabb lett?

Csak engem zavar, hogy alul jelennek meg az ertesitesek?

Most mar kezd belerazodni de az elejen meg volt, hogy 1-1 app-t amikor ranyomtam csak 1 masodperc utan nyitott meg. (Ranyomtal es nem tortent semmi, aztan puff megnyitotta)

Ha a zárolási képernyőre rakok ki widgeteket akkor számomra az eddigi oldalra ahol a widgetek voltak nem igazán van szükség. Azt ki lehet valahogy kapcsolni? Tudjátok amikor a kezdő képernyőn balra húzom el az ujjam. :smiley: