Megjelent az iOS 16 – új zárolási képernyő és Otthon app, illetve számos egyéb újdonság

Nem lehet ahogy sajnos az appkonyvtarat se.

1 kedvelés

Az appkönyvtárat szeretem nagyon, az nem probléma. De ez így feleslegessé vált, elég szomorú, hogy nem lehet kikapcsolni…

Hmm. Nekem tegnap este ment fel a rendszer, ma zabálja az akkut, ha nem is ilyen durván, de igencsak érzékelhető módon. Pedig eltelt egy éjszaka neki a 16-on wifi mellett… :man_shrugging:t2: :thinking: … i12 Pro.

1 kedvelés

Egy friss rendszernel ez benne van, majd a 16.03-16.04-nel rendberakjak.

jelenleg nem lehet kikapcsolni, ahogyan azt a Főképernyőről szóló cikkben is kiemeltük:

Van benne azért pár helyen ilyen “design ugrálás”, meg pl. Ilyen rácsúszás

Egyébként “jól” fut. Ha gépelek akkor kicsit lagzik. Írok pl ide kommentet és a betűk nem kerülnek be, csak 1 másodperc után egy csomó egyszerre.

A Plex app full furán néz ki, de gondolom ezt majd javítják
A play/pause menü elfoglalja a képernyő 3/4-ét:

Sziasztok! Lefrissítettem az iphone 11-m a 16-os ios-re. A százalékkijelzést olvastam, hogy nem mindegyik készülék támogatja, köztük a 11 sem. Viszont töltéskor észrevettem, hogy a képernyő közepén sem jelenik már meg az akksi százalék, hogy hol tart a töltés. Más is tapasztalt ilyet, más típusoknál?

XR-en ugyanezt tapasztalom. Ez elég zavaró…

Sziasztok! Az OTP alkalmazásba be tudtok jelentkezni? Nekem béta óta nem megy. Viszont most, hogy kijött a végleges gondolom már jónak kéne lennie. Esetleg más is tapasztalt ilyet vagy csak nálam jelenik meg a probléma?

Most meg az Erste jó és az volt végig a beta-k alatt. Biztosan váltják egymást a bankok a bénázásban.

1 kedvelés

nekem az OTP-vel egyik béta esetén sem volt gond, és most sincs vele semmi baj, szerintem nálad lesz valami. töröld le, és töltsd le újra.

1 kedvelés

Letöröltem és újratelepítettem, ahogy mondtad és működik! Köszönöm szépen! Nem gondoltam volna, hogy ez lesz a hiba :smiley:

na akkor az szerencse. :slight_smile:

Iphone 12 mini, ugyanez a szitu, toltes kozben ha ranezek nem mutatja hol tart. Ez sokaig nem maradhat igy, kb csak halalosan idegesito.

Ha idegesít benneteket akkor miért frissítetek ilyen hamar? Ha hamar akkor fogadjátok el a hibákat. Én biztosan várok az első javításig…

Egyebkent az iment rajottem, hogy zaroltkepernyos widgetkent ki lehet rakni, es igy mar nekem megfelel.
Az mas kerdes hogy egyik telefonomon, amihez az oram is parositva van, ott a hozzaadhato widgetek kozott csak az ora akkuja valaszthato, hianyzik a telefone :slight_smile: Namost, gondoltam egyet, telefon ujraindit, majd ujra ranezek es most meg csak a telefonom szerepel az akkus widgetek kozott. Jo, hozzaadom azt, elmentettem. Lezarom a telefont, majd ujra ranezek, es az akku kijelzes atugrott a telefonos widgetrol az oraera, magatol. Lesz itt meg mit finomitani :slight_smile:

Nekem tegnap este volt hasonló, annyi elteréssel, hogy akkor mutatta a widget a telefont töltöttségét amikor 20% alatt volt. Ekkor az óra még bőven 70 felett járt. Gondolom ez nem bug, legalábbis ami nálam volt.

Számomra egyelőre követhetetlen, hogy mikor melyik eszköz töltöttségét mutatja és milyen logika alapján éppen azt (az alacsonyabbat, vagy az éppen töltés alatt állót, vagy felváltva… egyiket sem találtam beigazolódottnak). Ha legalább koppintásra váltana az eszközök között mondjuk.
Valaki rájött már ennek a logikájára vagy ez csak sima bénaság?

Szerkesztés közben ha rányomsz akkor lehet kézzel választani, hogy melyik készülék töltöttségét mutassa. Alapértelmezettként automatikusra van állítva, jelentsen ez bármit is :slight_smile:

Üdv!
Több ismerősömnél is rosszul müködik a viber!
Ujra lett rakva de semmi!
Ha egy beszélgetésben rámész az ember nevére, nem jelennek meg a beállítások!
Valakinél hasonló?
Megoldás?
Köszönöm