Mindent az Apple Music Lossless-ről a Muzix támogatásával!

Amúgy a zene minősége az egyik legmeghatározóbb az egészben, fentebb linkeltem egy számot, ami nekem kifejezetten tetszett, de lehet kéne indítani egy részt itt a fórumban, hogy ki, melyik számot tartja a legjobbnak az Apple Music-ban. :slight_smile: Majd írok egy listát később. :slight_smile:

Örülök hogy elnyerte a tetszesedet.:tada:

1 kedvelés

Nincs még hozzá megfelelő eszközöm mert nem volt időm foglalkozni vele, úgyhogy nem tudom tesztelni, valaki hallgasson bele helyettem Pink Floydtól az Animals albumba, hogy hogy szól. :smiley:

1 kedvelés

Egy kis lista a 24bit/192kHz keresőknek. https://music.apple.com/de/playlist/hi-res-lossless-audio/pl.u-e2myqFy94AZ
És is csináltam egy listát. https://music.apple.com/de/playlist/hi-res-lossless-audio-24bit-192khz/pl.u-a3a4c1Wy8MP A zenei stílus it NAGYON vegyes.

2 kedvelés

UU de szuper köszönöm! :slight_smile:

Na, azt nem tudtam, hogy folyamatos a “migráció”. Ezt nem olvastam.
Thx!

1 kedvelés

Megjött a DC03.
Szépen szól windóz alol(10 plúgAndplé)
viszont a macbook nem ismeri fel.
(lehet hogy M1el nem kompátibilis?? MacBook Pro 13-inch, M1,2020, 8GB)

tapasztalt valaki ilyet?

Nekem Fiio van, de próbáltad már átállítani a hangkimenetnél? Mert nekem se vált át automatikusan.

Rendszerbeállitások/Hang… és nincs ott. Nem lehet kiválasztani, mert nincs ott. Akármelyikbe dugom… Win10 felismerte felrakta …ééés bokalefos…:slight_smile:

Nekem megy simán M1-gyel, legfrissebb rendszer van fent? Air-en és Pro-n is próbáltam.

Akkor a beta lesz a ludas…:wink:
(MacOS12)

Ejnye :smiley:

eddig hibátlanul reszelt…

Hát ilyenek sajnos előfordulhatnak bétán reméljük a véglegesig kijavítják.

Nekem is ma jött meg az iBasso DC03. Új iPad Air-el nem megy. :sob: (legfrisebb iOS. Nem béta) A 2016 Macbook Air azonnal felismeri. Megy szépen, nem vált át automatikusan. (legfrisebb IOS nem béta).
A Sharkoon DAC megy az iPad Air-el meg a Macbookal Air-el is. De az csak 24bit/96kHz-et tud maximum. :cry: az iPad nél átvált automatikusan viszont a meg Macbooknál szintén nem vált át automatikusan csak felismeri és át kell kattintanom kézzel.

Most olvasom különböző fórumokon hogy nem megy iPad Air 4. Gen. És iPad pro 2021el sem a DC03!

Visszamentem 11.4 -re. Ott se megy…

Ha Pesten laksz, akkor én azért erre tök szívesen ránéznék, akár elhoznám a sajátomat.

Automatikusan sosem vált át MacBook-on egyik sem.

Ha ennyi embernek van baja vele akkor én inkább passzolom, pedig már majdnem megrendeltem :frowning:

Szia. Nem merem kijelenteni, hogy csak, de a 2021-es 4K tv-k biztosan tudják a 24/48-at, ami jobb, mint egy cd. Ezeken egy hdmi kimenet van, ezért venni kell egy jel(szét)osztót, amin van hdmi bemenet (és lehet más is még) és kisjack és/vagy rca és hdmi (tovább a tvre) és tudja (többség minimum tudja) ezt a részletességet tovább vinni. Van, aki apple tvt belevezeti a tvbe eés onnan hozza ki hifire, ha a tv képes továbbítani ezen a minőségen a hangot.
De ha rákötöd a iPad, Mac, Macbook, iPhoneod a hifire, az is jó, csak akkor azt kell nyomkodni.

1 kedvelés

" 1. Apple Music nagy valószínűséggel fut Win10 alatt iTunes-on keresztül Lossless verzióban is."

Tesztelve: nem működik

Beállítások között egyáltalán nem találtam a “szokásos” lehetőségeket.
Letöltöttem egy zenét, 10 mb volt. Ugyanez a szám FLAC-ban 30 mb (ALAC-ban kb. 27-28 lenne)